hamileyimm dimi kızlarr hala şoktayım

nur891

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
100
48
34
dün akşam test yaptım ilk çok belirgin inanamadım bir daha yaptım ikinci az daha silik çıktı sizde bakın birde ilaç kullanmıştım ağrı kesici grip hapı falan zararı olurmuu

Eklentiler

• IMG-20170314-WA0000.jpeg
    IMG-20170314-WA0000.jpeg
    33,7 KB · Görüntüleme: 481
  • IMG-20170314-WA0002.jpeg
    IMG-20170314-WA0002.jpeg
    36,4 KB · Görüntüleme: 463
Gözünüz aydın hayırlı olsun. Korkmayın birşey olmaz Allah in izniyle. Bir an önce Dr a gidip kan tahlili verin emin olmak için.

Gözünüz aydın hayırlı olsun. Korkmayın birşey olmaz Allah in izniyle. Bir an önce Dr a gidip kan tahlili verin emin olmak için.
bugün akşam üzerine randevu aldım gidicem inşallah tek korkum o ilaç zarar verirmi :KK43:

tebrikler,
bu aşamadan öncesi için ilaçlar o kadar etkili değil diye biliyorum, ama artık hiç bir şey kullanmayın doktorunuza danışmadıkça.

bugün akşam üzerine randevu aldım gidicem inşallah tek korkum o ilaç zarar verirmi :KK43:
Çeşitli hamilelik sitelerinde bu konu ile alakalı birçok yazı var. Hamile kaldığınızı bilmeden kullandığınız ilaç, alkol vb. Sorun olmadığını herhangi bir zararı olmadığını ama öğrenir öğrenmez bırakmak gerektiğini yazıyor. Tabi bu durum hamileliğin ilk ayı için geçerli. Büyük ihtimalle sizde yeni hamilesinizdir. Zaten bazı ilaçlar hamilelik dede kullanılabiliyor.

Çeşitli hamilelik sitelerinde bu konu ile alakalı birçok yazı var. Hamile kaldığınızı bilmeden kullandığınız ilaç, alkol vb. Sorun olmadığını herhangi bir zararı olmadığını ama öğrenir öğrenmez bırakmak gerektiğini yazıyor. Tabi bu durum hamileliğin ilk ayı için geçerli. Büyük ihtimalle sizde yeni hamilesinizdir. Zaten bazı ilaçlar hamilelik dede kullanılabiliyor.
içimi çok rahatlattın akşamdan beri nette bakıyorum kemoterapi vs ağır ilaçlar zarar veriyor yazıyor diğerleri ilk ay için çok fazla etki etmiyormuş ama başka birinden duymak çok daha rahatlattı beni :)

X