hamileyken genital bölge temizliği????

tebessum77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
2.523
30
hamile iken genital bölgeyi nasıl temizliyorsunuz kızlar ben artık göremiyorum. şimdiye kadar ağda yaptırmadım hep jilet kullandım ama artık çok zor oluyor. siz ne yapıyorsunuz???

ahh canımmm al bendende okadar.başkasına açıpta ağda yaptırmaya utandığım için hep jilet yaptım ama son aylarda çok zorlandım.hani şu ayaklı aynalar varya onlardan kullan biraz yardımı oluyor.

ben hep agda kullandım hamıleyken karnım yoktu son aylarda cıkınca benımkıde gozukmuodu ama jılet yınede surmedım gıttım agda yaptırdım benden tavsıye jılet kullanmayın arkadaslar kıl kokunu kuvvetlendırıyor kozmetıkcılerde sır agda var kuaforlerın kullandıgı ben ondan kullanıom heryerıme acıtmıo agda sekersız agda oldugu ıcın tavsıye ederım

valla kızlar en yakınıza yaptırınn ben 7. aydan sonra öle yaptırdım jiletle ama

off bende cok zorlanıyorum onceden epilasyonun cımbızlı baslıgını kullandım ama cok canım acıdıgı ıcın hamılelıgımde epilasyonun jılet baslıgını kullanıyorum valla cok rahat oluyo heleki bu aylarda 8,5 aylık olucam yakında:) tenını kesme gıbı bı problem olmuyo tavsıye ederım bı ayna koyun karsınıza
ben kımseden bu konuda yardım alamam cok utanırım esımden bıle :KK43:

aynadada tam görünmüyorki. bende epilasyonun jilet başlığını kullanıyorum ama çok çabuk çıkıyor. ağdada çok acır diye ne yapacam bilemiyorum

aynadada tam görünmüyorki. bende epilasyonun jilet başlığını kullanıyorum ama çok çabuk çıkıyor. ağdada çok acır diye ne yapacam bilemiyorum

canım tüy dökücü kremler var onları kullansana cok rahat hem aynaya bakıp halladersin işini...

ben tüy dökücü kremleri genital bölgede tasrif etmiyorum ben kullandım ve ıgrenc geldı ama genede siz bilirsiniz

kızlar sakın tüy dökücü falan kullanmayın heleki son aylarda baştada kullanmayın kimyasal maddeler var ve tehlikelii
yapmayın lütfen eşinizden niye utanıyosunuz arkadaşlarr
valla doğumdan önceki gün tertemiz içim rahat rahat gittim.bence eşinize güvenin.sizi ondan ii kimse tanıyamaz
ben 30 kiilo aldım her yerim şişti alerjilerim çıktı 1 ay gece uyumadım hep eşim krem yaptı sabahın körlerinde.onlardan yardım alın bebiş doğunca pek bi işten anlamıyolar ancak ele avuca gelince sevmeye başlıyolar :)

arkadaslar bısey sorcam ya agda yaptırırken nasıl bır sekılde oluyo mesajımı yanıtlarsanız sevınıurım ılk defa gıtcemde bıraz cekınme varrrdsa yardımcı olursanız sevınırım sımdıden teskkurler....

X