hamileyken havuza girmek..?

sevincd_e

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2016
63
14
Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak 24 haftalık hamileyim önümüzdeki hafta için bir tatil planı yaptık havuza girmemde bir sakınca var mı ? Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. Bir de ne olur ne olmaz havuza girerken tampon kullanmayı düşünüyorum bir zararı olur mu sizce ?

Canm onerilmiyor diye biliyorum. Hamilelikte hem idrar yolu enfeksiyonu hem vajinal enfeksiyon daha cok oluyor. Havuzda temiz olmayacagina gore bence riske atma derim

Ben hamileyken girdim sorun olmadi.
30 haftaliktim havuzun temiz oldugundan emin olmalisiniz biz hotele gitmistik analiz yaptiklarini dile getirdiler bizim yanimizda numune aldilar havuzdan ve 1 saat sonra aradilar girebilirsiniz su temizdir diye ben ogle girdim ve her gun analiz yapiyorlardi bodrumda cok memnun kaldim tampona gerek duymadim gittigin yer cok onemli canim.

Doktorda sorun olmaz dedi mayoyu sık degistirmelisin uzerinde islak kalmamali ben 2 mayo almistim guneslenirken kuruyu giymistim mayisin sonlarinda gitmistim

valla ben de havuzdan çıktım şimdi tampon kullanamadım bu sefer çok rahatsız etti nedense tamponsuz girdim ama sürekli temizlenmeye çalışıyorum umarım problem olmaz oğlum da çok sevdi suyu kıpır kıpırız :) teşekkür ederim cevaplarınız için

valla ben de havuzdan çıktım şimdi tampon kullanamadım bu sefer çok rahatsız etti nedense tamponsuz girdim ama sürekli temizlenmeye çalışıyorum umarım problem olmaz oğlum da çok sevdi suyu kıpır kıpırız :) teşekkür ederim cevaplarınız için

Piskolojik.olarak etkilendin sanirim rahatsiz etti demissin ya istersen tampon kullan yinede sen bilirsin :)
Kizimda ogle olmustu sanki ben yuzerken oda benle beraber yuzuyormus edasiyla kipir kipirdi.
Allah sag salim kucaginiza almayi nasip etsin ins

Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak 24 haftalık hamileyim önümüzdeki hafta için bir tatil planı yaptık havuza girmemde bir sakınca var mı ? Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. Bir de ne olur ne olmaz havuza girerken tampon kullanmayı düşünüyorum bir zararı olur mu sizce ?
Canım havuzun hiçbir zararı yok. Hatta doktorum bana düzenli yüzmemi önerdi malum kış ayındayız deniz olamıcağına göre havuzdan bahsediyor :) ama tampon kullanma bence normalde de çok hijenik bişey değil ve hamilelikte alerji yapabilir. İçeri su kaçar gibi bi endişen olmasın eğer durum buysa imkansız bişey havuza atlamadığın sürece ki hamileyken atlama zaten :) gönül rahatlığıyla girebilirsin havuza

iki gündür giriyorum biraz korkarak da umarım birşey olmaz havuz çok iyi geliyor insana su çook güzel bişey zararı yoksa hergün yüzelim valla :)

X