Hamileyken Hergün Düzenli Olar Arkadaşlar Bebiş Için Neler Yiyorsunuz

ütfen acil yardım bebegim üç aylık sabh kucagımda uyurken bi anlık dikkatsizliğim sonucu düştü gece gaz sancısı yüzünden uykusz kalmştık kucagımda uyuodu koltuktan halının üzerine sırt üstü dştü o an agaladı kucagıma alınca sustu dr aradım kusma göz kayması başını dik tutup tutmadıgını sordu hiç birini yaşmadk ama ben hala şoktayım saat yedide yaşandı olay şu an akadr bi anarmoli olmadı ama ben çok huzrsuzum lütfen bana yardımcı olur musunz? nereye yazmam gerektiğini bilmediğim için burdan yazıorum

canım senınle aynı durumdayız neredeyse
bende 19 hadftalıgım 9 kılo aldım şimdiden
bundan sonrası için dikkat etmeye calısıyorum
inşallah dogumdan sonra veririz bu kilolarıo bebeklerimiz sağlıklı olsunda gerisi önemli değil
Ben ilk hamileliğim de 45 kilo almıştım sonra çok zor veriliyor şimdi 62 kiloyum ve 3. Çocuğu düşünüyorum

ütfen acil yardım bebegim üç aylık sabh kucagımda uyurken bi anlık dikkatsizliğim sonucu düştü gece gaz sancısı yüzünden uykusz kalmştık kucagımda uyuodu koltuktan halının üzerine sırt üstü dştü o an agaladı kucagıma alınca sustu dr aradım kusma göz kayması başını dik tutup tutmadıgını sordu hiç birini yaşmadk ama ben hala şoktayım saat yedide yaşandı olay şu an akadr bi anarmoli olmadı ama ben çok huzrsuzum lütfen bana yardımcı olur musunz? nereye yazmam gerektiğini bilmediğim için burdan yazıorum
Bence doktora götür hemen aramakla anlamaz...Daha çokk bebekk götür bebeğini için rahatlasın valla içim gitti okurken stres yapma inşallah ciddi birşey yoktur

geçmiş olsun .. valla böyle hikayeler duydukça bebeği doğurasım gelmiyo .. en güvenilir yer karnım..
bence doktora götür. için rahat etmez yoksa.

dışarısı o kadr sogk ki bu sefarde hasta yaprsam die korkumdan cıkaramıorm gidecgm hastane yarm saat uzaklıkta ve devlet hastanesi yakında olnalrda çock bölümü yok :KK43:( annelern hatasını bebkler ödemese keşke tamamn benm dikatsizliğimden oldu inş bi şey olmadan atlatırz yedi saati geri de bıraktık

dışarısı o kadr sogk ki bu sefarde hasta yaprsam die korkumdan cıkaramıorm gidecgm hastane yarm saat uzaklıkta ve devlet hastanesi yakında olnalrda çock bölümü yok :KK43:( annelern hatasını bebkler ödemese keşke tamamn benm dikatsizliğimden oldu inş bi şey olmadan atlatırz yedi saati geri de bıraktık
inş. bişeysi yoktur .. sanırım ben bütün odanın yerini minderlerle kaplıcam gibi gözüküyor..

Rabbim meleğini korusunn.İnşallah hiç birşeyi yoktur canımm kendini suçlu hissetme yorgunluktan dalgınlığına gelmiş seninde.Lütfen korkma.Senin çaresizliğini şuan benim içime işledi. eşin gelince yinede bir götür göster için rahatlasın

hergün süt içiyorum ve meyve yiyorum düzenli olarak.bunun yanı sırada hurma yada kuruyemiş fondok badem tarzı yiyorum

X