hamileyken kanamam oldu nolur bakn kzlar

hayatkadereinat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
115
49
Kizlar bugun Kanamam oldu adet gibi ayni sanci cok yok doktor ustten göremedi keseyi alttan bakti cok ufak.dedi tekrar bhcg yapti 959.8 li bse çıktı var ama kanamanda var dedi.cok.korkuyorum. kucukmu sizce bu deger? Kanamamm ise once kahveydi smdi kirmizilasti.silme seklinde var akmıyor ama her sildigimde geliyor yardmci oln nolr

Canım gebeligin başlangıcında böyle kanamalara bthcg ve ped takibi öneriyorlar kese gorununce anca ilaç başlıyorlar... isirahat ve dua et yapacak bisey yok bebeğin saglikliysa zaten seninle kalır.

Canim keseyi gordukten 3 gun sonra bende kanama yasadim epey yogun hemde elime akti boyle kanlar acilde keseyi gorduler ama doktor cok umitsiz konustu igne yapti gonderdi. 2 gun sonra kendi doktoruma gittim kontrole ilk sordugu sey acilde keseyi gorduler mi oldu, yani doktorum muhtemelen kesenin kanamayla dustugunu dusundu. Sonra bakti bebek te gorunuyor kese de gorunuyor knama alani gorunmuyor su an ama biz her ihtimale karsi igne vuralim dedi depot igne vuruldu cok sukur bebegimin kalp atisini da duydum sonrasinda...

Eger dusuk olacaksa zaten onu hic bir igne ilac tutmaz ama dusuk olmayacaksa zaten korkma allah bagislayacaktir.

İlk hamileligimde bir kere lekelenme olmadi ama kalbi durdu. Yani rabbim ne kadar omur bictiyse o oluyo

İlk gebeligimde sadece kahverengi bir kere leke geldi .hemen dr a gittim.kesenin icinde kanaman var dedi.disariya hic cikmadi.hap verdi.kalp atisi duyuldu.sonra gecti...saglikla dogum yaptim
Eger iyi ise sorunsuz atlatirsiniz.stres yapmamaya calisin ins

Amin kzlar ama sağlıklı olurmu artik kese oyleyse
Canım üzmek istemem ama bi tanıdığmnda kesesi bozulmuştu kürtaj oldu bebek yokmş, ama bu herkeste aynı olacak diye bişey yok kesesi yamuk olup doğuranda varmış demişti tanıdığım kişi, dua et bol İnsaAllah hakkında hayırlısı canım benim Allah'tan ümit kesilmez

X