hamis olupta erkek bebek isteyenler

Konu hortlamış erkek istemek yerine sağlıklı isteyin biz iki kızız iyiki diyorum valla dert ortağım benim dosta ihtiyacım yok kardeşim varken bir sır verdim ona buna anlatır derdinde yok

a. (ha:miş) esk. Mektup kâğıdının boş bir yerine yazılan ek düşünce, çıkma, not: Demir Bey mektubuna şu hamişi ilave etti. -R. H. Karay.

hamiş
bk. sayfa kenarı, a. bk. haşiye.

Buldunuz bulandiniz sanirim burdan yillarca çocuk olsun diye ugrasan biton insan var erkek olsunda kiz olsunda şükredin olduguna oturun yerinize saglik sihhatli olsun yeter diyin.. Civdircammmmm 😂

Erkek bebek için, bir yarasa kanadıyla bir kurbağa bacağını kaynatıp dolunayda testere dişli aslan pençesiyle birlikte içmen evladır. Bak sonra nasıl geliyor erkek bebeler görürsün.
Erkek bebek için, bir yarasa kanadıyla bir kurbağa bacağını kaynatıp dolunayda testere dişli aslan pençesiyle birlikte içmen evladır. Bak sonra nasıl geliyor erkek bebeler görürsün.
Dilerim ki o suyu içmek zorunda kalırsın hatta daha beterleri suretiyle terbiyesiz

Bunu burayı yazmaya hiç utanmamışsın içinizde saygı sevgi kalmış dilerim sizde en çok istediğiniz şeye sahip olamazsınız böyle şeyleri görmek istemiyorsanız eğer girmeyin böyle bi başlığa onca insan istediğini yazmış size bu hakkı kim veriyo haddinizi bilin bu kadar terbiyesiz olmayın yazık çok yazık .

Bunu burayı yazmaya hiç utanmamışsın içinizde saygı sevgi kalmış dilerim sizde en çok istediğiniz şeye sahip olamazsınız böyle şeyleri görmek istemiyorsanız eğer girmeyin böyle bi başlığa onca insan istediğini yazmış size bu hakkı kim veriyo haddinizi bilin bu kadar terbiyesiz olmayın yazık çok yazık .
Merhaba Aylin vak bu forum da bebek isteyen binlerce kadin var, bebegini kaybeden yine binlerce kadin var. Ne erkegi ne kizi sadece tek bi bebegim olsun da alip bagrima sarayim diyen bir cok aile var...
Bebegi olmuyor diye esinin aiesinden sozlu siddete ugrayan madur kadinlarimiz var... Sen bu basligi acarken onlari dusunmedin, kendi duygularinca actin peki sormazlar mi sana bu hakki kim veriyor diye. Azicik gulmeye hazir olun pozitif olun hemen birbirini yeme laf sokma ve gömme psikolojisi icindesiniz yapmayin bu kadar hayati ciddiye almayin...
Ha ben yine senin icin Rabbim hayirlisini versin diye dua ederim erkek kiz olsun insallah vb diye dua etmem.. Tut ki tosun gibi bi erkek dogurdun ama sakat ? Tut ki oglun oldu ama hayırsız seni yakininda bile gormek istemiyor? E ne olacak ettigin o kadar dua... Hayirlisini iste erkegi kizi degil eli ayagi saglami akli selimi yerinde olan vatana millete hayirli bir evlat iste rabbim sana illa ki en hayirli gördüğünü bahşeder..

İnan’ın bak kötü niyetimle yazmamıştım bana bi arkadaşım demişti aç bi bak yardımcı oluyorlar diye tabiki sağlıklı uzun ömürlü hayırlı bi evlat olsun Rabbim hayırlısını nasip etsin ama yaraşa kanadı kurbağı bacağı kaynat iç denir mi siz söyleyin lütfen o kadar yerlerde dolaştım ne güzel cevaplar yazmışlar Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

İnan’ın bak kötü niyetimle yazmamıştım bana bi arkadaşım demişti aç bi bak yardımcı oluyorlar diye tabiki sağlıklı uzun ömürlü hayırlı bi evlat olsun Rabbim hayırlısını nasip etsin ama yaraşa kanadı kurbağı bacağı kaynat iç denir mi siz söyleyin lütfen o kadar yerlerde dolaştım ne güzel cevaplar yazmışlar Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.
Amin rabbim sana da isteyene de vatanina hayri olan ailesini bilen seven saglikli huzurlu buyuyecek bir evlat nasip etsin. Ya espiri bu tabi anlayisa gore degisir kimi musemma göstermez kimi guler dalgaya alir... ama bana sorarsan bu yumurtlamadan once yahut sonra olan bisey degil. Erkegin sperm ile yolladigi kromozomla alakali bir durum.
Kendimden biliyorum yumurtalama oncesinde ki evladim da erkek sonrasinda olan evladim da erkek
Bak bende mesela kiz istiyordum. Hemde cok istiyordum. Esimde kiz kiz diyordu habire. Hatta yuzu dustu erkek oldugunu ogrenince sana nasil.bir kardes gibi konusup anlattiysam ayni kelimeleri ona da dedim. Kendi nefsime de soyledim.
Demek ki rabbim bana bunu uygun gormedi hayirli gormedi erkek verdi diyorum.
Magazalarda kiz cocuklarinin kiyafetlerini gorunce icim icime sigmaz mesela komsunun kizina ya da arkadasimin kizina alirim elbise toka etek corap vs.
Yani uzun lafin kisasi bunu dr da danis soyle o da ayni seyi diyecektir yumurtlamayla degil kromozomla alakali diye.
Dedim ya sen hamile kal yahut hamileysen de sabret bacim Rabbim en hayirlisini en sagliklisini verir sana...
Hayati da ciddiye alma gul gec o sana yarasa kanadi ic diyorsa sende at toynagi yedim.yine olmadi de :)
Gul eglen hayata doy vallahi ne zaman olecez belli degil anam en azindan hayatin tadini cikartmaya ve elindekilerle mutlu olmaya bak :)

Amin rabbim sana da isteyene de vatanina hayri olan ailesini bilen seven saglikli huzurlu buyuyecek bir evlat nasip etsin. Ya espiri bu tabi anlayisa gore degisir kimi musemma göstermez kimi guler dalgaya alir... ama bana sorarsan bu yumurtlamadan once yahut sonra olan bisey degil. Erkegin sperm ile yolladigi kromozomla alakali bir durum.
Kendimden biliyorum yumurtalama oncesinde ki evladim da erkek sonrasinda olan evladim da erkek
Bak bende mesela kiz istiyordum. Hemde cok istiyordum. Esimde kiz kiz diyordu habire. Hatta yuzu dustu erkek oldugunu ogrenince sana nasil.bir kardes gibi konusup anlattiysam ayni kelimeleri ona da dedim. Kendi nefsime de soyledim.
Demek ki rabbim bana bunu uygun gormedi hayirli gormedi erkek verdi diyorum.
Magazalarda kiz cocuklarinin kiyafetlerini gorunce icim icime sigmaz mesela komsunun kizina ya da arkadasimin kizina alirim elbise toka etek corap vs.
Yani uzun lafin kisasi bunu dr da danis soyle o da ayni seyi diyecektir yumurtlamayla degil kromozomla alakali diye.
Dedim ya sen hamile kal yahut hamileysen de sabret bacim Rabbim en hayirlisini en sagliklisini verir sana...
Hayati da ciddiye alma gul gec o sana yarasa kanadi ic diyorsa sende at toynagi yedim.yine olmadi de :)
Gul eglen hayata doy vallahi ne zaman olecez belli degil anam en azindan hayatin tadini cikartmaya ve elindekilerle mutlu olmaya bak :)
Allah sizden bin kere razı olsun dilerim ki Rabbim herşeyi gönlünüzce nasip etsin yerli yerince iyiki sizin gibi insanlar var ben hayata pek pozitif bakamıyorum zaten sinirli bi yapıya sahibim ama sadece içimden gelerek aklımdan geçenleri yazdım eşim hep sağlıklı olsun der hayırlı olsun der bende öyle ama arkadaşlarının hep erkek kızına çok düşkün bin şükür ama arkadaşları falan erkek babasıyım falan diyince bende ne bileyim istediğim için yazmıştım kim neleri yazmış çok teşekkür ediyorum size ömrünüz uzun sağlıklı yıllarınız olsun eşinizle evlatlarınızla birlikte ♥️

Allah sizden bin kere razı olsun dilerim ki Rabbim herşeyi gönlünüzce nasip etsin yerli yerince iyiki sizin gibi insanlar var ben hayata pek pozitif bakamıyorum zaten sinirli bi yapıya sahibim ama sadece içimden gelerek aklımdan geçenleri yazdım eşim hep sağlıklı olsun der hayırlı olsun der bende öyle ama arkadaşlarının hep erkek kızına çok düşkün bin şükür ama arkadaşları falan erkek babasıyım falan diyince bende ne bileyim istediğim için yazmıştım kim neleri yazmış çok teşekkür ediyorum size ömrünüz uzun sağlıklı yıllarınız olsun eşinizle evlatlarınızla birlikte ♥
Cansin gönlünden gecen hayirlarla senin olsun :KK5::KK200:

X