Deniz Ürünleri Hamsi Kuşu-Tariş Zeytinyağı Sponsorluğunda

Oylama yaparken kimin tarifi olduğuna bakmadım ama en çok ye beni diyen balık sizinkiydi.

Elinize sağlık...

Hiç yemedim, denemeyi düşünüyorum ama acaba dağılır mı diye bir de kılçıklarını alabilir miyim diye endişeliyim...

Daha önce hiç hamsi ayıklamadım. Hadi onu balıkçı halleder ama kılçık çıkarmayı hiçbir balıkta görmedim.

Ziyan etmeyeyim caaanım hamsilerio_O

Ayyy bu arada fena halde canım çekti bu saatte:kk77:

Dağılmaması için püf noktaları var mı diye internette bakayım dedim. Hamsileri gördükçe ağzımın suları altı:oops:

Etiketler beni benden aldı:silah:Kuşu göremedim tam olarak ama gördüklerim yetti:kk77:
Rizeli bir komşu bunu aynı,malzemelerle karıştırıp fırında yapıyormuş,orjinalı o sanırımo_O
Fakat bunda görsellikte süper:KK36:
Karadeniz kızı olan,denize yakın yaşayan,denizinyosunkokusuna bile bayılan biri olunca,cennete düşmüş gibi oldum bu yarışmada:-)
Sanırım birincisiniz,şimdiden tebrik ederim:sampiyon:

Oylama yaparken kimin tarifi olduğuna bakmadım ama en çok ye beni diyen balık sizinkiydi.

Elinize sağlık...

Hiç yemedim, denemeyi düşünüyorum ama acaba dağılır mı diye bir de kılçıklarını alabilir miyim diye endişeliyim...

Daha önce hiç hamsi ayıklamadım. Hadi onu balıkçı halleder ama kılçık çıkarmayı hiçbir balıkta görmedim.

Hamsinin kılçığı çok kolay çıkar.Ben bızluğa da o şekilde atıyorum,müthiş kolaylık oluyor

Elinize sağlık...

Beğeniniz için teşekkür ederim:KK66:
Canım hamsinin kılçığı sahiden çok kolay çıkıyor:KK66:Resimden anlaşılıyor mu bilmiyorum?Ama denemeni tavsiye ederim mutlaka çıkarırsın:KK66:
Benim eşim hamsiyi çok seviyor bu sebeple genelde hamsi alır.Çocuklar da kılçıklı olunca yemiyor ben de nasıl yaparsam yapayım mutlaka kılçığını çıkarıyorum:KK66:

Ayyy bu arada fena halde canım çekti bu saatte:kk77:

Dağılmaması için püf noktaları var mı diye internette bakayım dedim. Hamsileri gördükçe ağzımın suları altı:oops:
Çok teşekkür ederim:KK66::KK200:
Bir de ben hamsiye mutlaka baharat,sarımsak veya soğan mutlaka eklerim.O hamsinin o keskin kokusunu alıyor:KK66:

Etiketler beni benden aldı:silah:Kuşu göremedim tam olarak ama gördüklerim yetti:kk77:
Rizeli bir komşu bunu aynı,malzemelerle karıştırıp fırında yapıyormuş,orjinalı o sanırımo_O
Fakat bunda görsellikte süper:KK36:
Karadeniz kızı olan,denize yakın yaşayan,denizinyosunkokusuna bile bayılan biri olunca,cennete düşmüş gibi oldum bu yarışmada:-)
Sanırım birincisiniz,şimdiden tebrik ederim:sampiyon:
Çok teşekkkür ederim beğeniniz için:KK200:Etiketler önemli konularımızda ben de sistem izin verdiği kadar eklemeye çalışıtım:KK66::KK45:Yok 2. yim tabi ki şimdilik 3. de olabilirim:sus::KK45:

X