Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları hangi bebek telsizi?

shrylz

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
810
628
44
kuzumun odasını ayırmayı düşünüyorum. sizler hangi telsizi kullanıyorsunuz? memnun musunuz? şimdiden teşekkürler.

Selamlar,
Ben Philips Avent SCD 530/00 kullanıyorum... Çok memnunum... Odanın sıcaklığını ve nemini de gösteriyor, normal değerlerin dışında olduğuna ebeveyn ünitesi anneyi uyarıyor... Menzili çok uzun, ses çok net, cızırtı, hat karışması falan hiç yok, gece ışığı var, yüklü 6 ninnisi var, istendiğinde ebeveyn ünitesinden bebeğin yanındaki ana üniteyle konuşulabiliyor...

Philips - DECT baby monitor SCD530/00 - Baby monitors - Health and monitoring - Mother and child care

ben chicco kullanıyorum çokta memnunum hiç cızırtısıda yok beko almayı düşünüyordum bayideki arkadaş tavsiye etmedi çok geri getiren oluyor dedi kraft ta öyle şikayet oluyormuş chicco yu tavsiye ettiler aldım hiç şikayetim yok kapalı alanda 200 metrekare açık alanda 500 metrekare çekim alanı var..

ben chicco kullanıyorum çokta memnunum hiç cızırtısıda yok beko almayı düşünüyordum bayideki arkadaş tavsiye etmedi çok geri getiren oluyor dedi kraft ta öyle şikayet oluyormuş chicco yu tavsiye ettiler aldım hiç şikayetim yok kapalı alanda 200 metrekare açık alanda 500 metrekare çekim alanı var..

Beko ucuz olduğu için onu satmak istememeiş olabilir,ben 5 aydan beri kullanıyorum hiç cızırtı duymadım,sorun da yaşamadım.

Ben de weewell kullanıyorum, özellikle evde kablosuz olduğu için bunu tercih ettim. Hiç cızırtı problemimiz yok, tavsiye ederim...

bebek telsizi ne zamandan sonra ihtiyaç oluyo acaba
ilk aylardada ayrı yatan varmı :uhm:

bebek telsizi ne zamandan sonra ihtiyaç oluyo acaba
ilk aylardada ayrı yatan varmı :uhm:

Biz ilk günden itibaren telsizi kullandık, oğlumuz ilk 6 ay bizimle aynı odada yattı... Bu sürede de gündüz uykuları için, akşamları falan biz salondayken, yazın balkondayken, terastayken çok ama çok işe yaradı.

bende chıcco kullanıyorum ikinci el internetten aldım çok ta iyi yapmışım hiç bir problem yaşamadım 4. ayında odasını ayırdım benim tek yardımcım çok pimpirikli olmama rağmen ayrı yatırabiliyorum gündüzde balkonda olduğum zamanlar ne biliyim uyuduğu heran güvende

X