Hangi Bez Kaç Paket ???

TK646

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
971
4
Kızlar yeni doğan bebeklerinize hangi bezden kaç paket aldınız.

Bu primanın anne oluyorum paketinden 1 tane yetermi büyür ve kullanamazsa çok almayım diye yani.

Ne kadar kullanılıyo ilk zamanlar.2-5 kilo olandan kaç paket almalıyız yani.:uhm:

Cullen

̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç&
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
2.648
6
annelerimiz artık cok sık girmezler artık canım bebişlerine kavuştular :)

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.632
5
canım ben primanın yeni doğanından bi büyük paket aldım içinde 95 tane falan var bence fazlasınıda alma yetiyomuş bukadar en fazla 160 tane kulllanılıyomuş

TK646

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
971
4
Dimi gizem yeter gibi geliyo banada ama ne bilim bi soralım dedim yeni annelere.

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.632
5
Dimi gizem yeter gibi geliyo banada ama ne bilim bi soralım dedim yeni annelere.

tabi canım annelerimizden cevap bekliyoz bende tavsiye sonucu aldım eğer yetmezse eşim eve gelirken getitir bi gün,,,,ay allah o günleri bize göstersin tkcimm:1hug:

Asud

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
1.612
6
2 paket Anne oluyorum paketinden aldim. Ama 1 paket anne oluyorum, 1 paket de 2 numara yetecekmis. Hemen 3 e gectik, fazladan aldigim 2 numaralar kaldi. Sen uzerinde yazana bakma, bebeginin durumuna gore alirsin. Stok felan yapma yani. Yapacaksan da herbirinden 1'er paket al.

sevorane

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2007
586
5
ben primanın anne oluyorum paketinden 1 tane aldım 56 tane var içinde biterse yeniden alırım aynını buyursede prensesım buyugunu alırım dıye dusundum.

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.632
5
tkcim ben fazla almışım anlaşılan sen bi paket en küçük boydan al az olursa aldırırsın sonra olmazsada bi büyük boya geçersin

TK646

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
971
4
Evet gizem ben en iyisi 1 paket anne oluyorum alıym hem bi deneriz bakalım cildine iy gelirse alırız.

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.632
5
yaaa kızlar ben yanlış paketten almışım:)))))))))))))))
2 numara yani yeni bebek almışım 3-6 kg içinde 98 tane var
diyorum ki anne oluyorum paketinden yani 1 numaradan oda 2-5 kg imiş da bi paket alayımmı
yada oğluşum 3 kg falan olursa 2 numaradan başlanırmı
ne diyosunuz

TK646

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
971
4
Büyük gelebilir canım eğer 3 ksür doğarsa bence istersen götür değiştir yeni aldıysan nolcak. Yada bi tanede anne oluyorumdan al diğerini her koşulda kullanırsın.

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.632
5
Büyük gelebilir canım eğer 3 ksür doğarsa bence istersen götür değiştir yeni aldıysan nolcak. Yada bi tanede anne oluyorumdan al diğerini her koşulda kullanırsın.

değiştirmeyeyim ya mutlaka kullanılır olmazsa bi paket 1 numara alırım bak acale ettik herşeyi almaya böyle oluyo:roflol:buarda annemde bugün oğluşa 3 lü set almış içinde bez çantası taşıma çantası hani arabayada konuluyo ana kucağıda oluyo bide kanguru bide pijama takımları tulumlar çoraplar şapkalar çıtçıtlı badilerde almış:dance:mutlu olduk:sm_cool:

TK646

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
971
4
Süper yaaa gördünmü bari msn den falan ben çatlardım merakımdan annem aldıklarını söylemiyo o yüzden :))

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.632
5
Süper yaaa gördünmü bari msn den falan ben çatlardım merakımdan annem aldıklarını söylemiyo o yüzden :))

:roflol:gördüm tabiii çatlarım yoksa çok güzel :sm_cool:zaten haftaya inş annemler ve oğluşumun cicileride gelcek bak ben burda o üçlü setten görmedim var ama takım değil ayrı ayrı gördüm burda içinde kanguru bez çantası ve hem taşıma hemde ana kucağı oluyo ondan var ,annene söyle ondasn baksın bence,hani eskiden olurmuş ya bez bebek taşıma çantası artık böyle daha iyiyimiş aklında olssun öptüma.s.