Hangi Bez Kaç Paket ???

ben prımanın yenı dogan paketınden aldım 98'li tam 14.gun bıttı
dun yenı paket aldım tekrar yenı dogan 98'li

kızlar bencede fazla bez stoklamayın elinizde kalabilir!!!!!!
bazende bazı bezler bebeğinize gelmeyebilir.malum her bebek farklı bi yapıya sahip yerimseniben

Ben primanın yeniş bebek 3-6 kilo 88lik paketinden iki tane kullandım. şimdi aktif bebe 4-9 kullanıyorum

Valla ben çok sık bez değiştiriyorum. Kızımın 5 gün sonra 3 ayı biticek. Geçen haftaya kadar yeni bebek 2 kullanıyordum. Sanırım 4 tane 98'li paket bitirdim. Geçen hafta 54'lü 3 numara aldım. O da bitiyo. Bugün yenisini alıcam a.s.

Ben oğlum kilolu doğmasına rağmen prima yenidoğanı 2 paket kullandım. Daha sonra 2'ye geçtik ama 1 paket ancak kullandım hemen 3'e geçmek durumunda kaldık. Şimdi uzun süredir 4 numara kullanıyoruz. Diğer arkadaşların dediği gibi hem bebek cildine hangisinin iyi geleceğini önceden kestirmek zor, hem de kilosuna göre hangi bezi daha çok kullanacak o bile belli olmuyor. O yüzden stok yapmak iyi değil...

Biz de Prima 1 numaradan 2 paket kullandık,kızım 3480 gr doğmuştu,doğmadan önce sadece 1 paket 1 numara 1 paket de 2 numara 98 li almıştık.sonradan 1 numara 1 tane daha aldık,o daha iyi sarıyordu,hem de dokusu daha özeldi yeni doğan için.2 paket 1 numara 2 paket de 98 li 2 numaradan sonra 3 numaraya geçtik.Bence ilk doğduğunda 1 numara şart,en azından 1 paket.

bence yeni doğan 1 no almayın ben 2 numradan başladım ve 3. paketten sonra bir büyük boya geçtik

canım benim sadece bir tane prima yenidogan 1 al daha sonra bitince duruma göre ya bir tane daha 1 alırsın yada 2 ye gecersin ben sadece 1 bir kez kullanabildim ikinci paketi 2 numara alamk durumunda kaldım asla bez stoklama zarara girme benceopuyorumnanaktan

oğlum 28 günlük.prima yeni doğan bezinden kullanıyorum şuan 5.paketteyiz..(50 lik paketlerden)

benim kızım 3 kilo doğdu tam 4 dört paket prima 2-5 kullandım sonra 3-6 ya geçtik 98li kullandım bir paket sonrada 4-9 geçtik onu bayadır kullanıyoruz şimdi yeni 7-18 aldım daha rahat edicek onda gerçi bezzi artık huggies kullanıyorum

valla bu konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim merak ediyordum bende kaç paket ne alsam diye iyi oldu...çok teşekkürler:KK34:.

Ben pampers kullaniyorum..yeni doganindan hic kullanmadim, direk 1 numaradan basladim..

yeni dogan alirsaniz fazla almayin cok cabuk buyuyorlar elinizde kalmasin...

X