Hangi Bez Kaç Paket ???

TK646

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
971
4
Kızlar yeni doğan bebeklerinize hangi bezden kaç paket aldınız.

Bu primanın anne oluyorum paketinden 1 tane yetermi büyür ve kullanamazsa çok almayım diye yani.

Ne kadar kullanılıyo ilk zamanlar.2-5 kilo olandan kaç paket almalıyız yani.:uhm:

annelerimiz artık cok sık girmezler artık canım bebişlerine kavuştular :)

canım ben primanın yeni doğanından bi büyük paket aldım içinde 95 tane falan var bence fazlasınıda alma yetiyomuş bukadar en fazla 160 tane kulllanılıyomuş

Dimi gizem yeter gibi geliyo banada ama ne bilim bi soralım dedim yeni annelere.

Dimi gizem yeter gibi geliyo banada ama ne bilim bi soralım dedim yeni annelere.

tabi canım annelerimizden cevap bekliyoz bende tavsiye sonucu aldım eğer yetmezse eşim eve gelirken getitir bi gün,,,,ay allah o günleri bize göstersin tkcimm:1hug:

2 paket Anne oluyorum paketinden aldim. Ama 1 paket anne oluyorum, 1 paket de 2 numara yetecekmis. Hemen 3 e gectik, fazladan aldigim 2 numaralar kaldi. Sen uzerinde yazana bakma, bebeginin durumuna gore alirsin. Stok felan yapma yani. Yapacaksan da herbirinden 1'er paket al.

ben primanın anne oluyorum paketinden 1 tane aldım 56 tane var içinde biterse yeniden alırım aynını buyursede prensesım buyugunu alırım dıye dusundum.

tkcim ben fazla almışım anlaşılan sen bi paket en küçük boydan al az olursa aldırırsın sonra olmazsada bi büyük boya geçersin

Evet gizem ben en iyisi 1 paket anne oluyorum alıym hem bi deneriz bakalım cildine iy gelirse alırız.

yaaa kızlar ben yanlış paketten almışım:)))))))))))))))
2 numara yani yeni bebek almışım 3-6 kg içinde 98 tane var
diyorum ki anne oluyorum paketinden yani 1 numaradan oda 2-5 kg imiş da bi paket alayımmı
yada oğluşum 3 kg falan olursa 2 numaradan başlanırmı
ne diyosunuz

Büyük gelebilir canım eğer 3 ksür doğarsa bence istersen götür değiştir yeni aldıysan nolcak. Yada bi tanede anne oluyorumdan al diğerini her koşulda kullanırsın.

Büyük gelebilir canım eğer 3 ksür doğarsa bence istersen götür değiştir yeni aldıysan nolcak. Yada bi tanede anne oluyorumdan al diğerini her koşulda kullanırsın.

değiştirmeyeyim ya mutlaka kullanılır olmazsa bi paket 1 numara alırım bak acale ettik herşeyi almaya böyle oluyo:roflol:buarda annemde bugün oğluşa 3 lü set almış içinde bez çantası taşıma çantası hani arabayada konuluyo ana kucağıda oluyo bide kanguru bide pijama takımları tulumlar çoraplar şapkalar çıtçıtlı badilerde almış:dance:mutlu olduk:sm_cool:

Süper yaaa gördünmü bari msn den falan ben çatlardım merakımdan annem aldıklarını söylemiyo o yüzden :))

Süper yaaa gördünmü bari msn den falan ben çatlardım merakımdan annem aldıklarını söylemiyo o yüzden :))

:roflol:gördüm tabiii çatlarım yoksa çok güzel :sm_cool:zaten haftaya inş annemler ve oğluşumun cicileride gelcek bak ben burda o üçlü setten görmedim var ama takım değil ayrı ayrı gördüm burda içinde kanguru bez çantası ve hem taşıma hemde ana kucağı oluyo ondan var ,annene söyle ondasn baksın bence,hani eskiden olurmuş ya bez bebek taşıma çantası artık böyle daha iyiyimiş aklında olssun öptüma.s.

ben 4 ay önce dogurdum.anne oluyorum paketinden 2 tane aldım ancak 2.si yarım kaldı.sen yine de 2 paket al derim.kalanı da yeni dogurmus birine verirsin,ben öyle yaptım...

bence 2 paket alın bez depolamayın cok bebeklerimiz nasıl olcak bakalım ben 3 paket kullandım yeni dogan dan şimdi yeni dogan 2 numara var onu kullanıyorum parfumlu filan pek guzel her defasında kokluyorum :KK70:

48günlük bebeğim var 3buçuk kilo doğdu.1numaradan2paket kullandım.2numaraya geçtik ondanda 4.paketteyim.günde ortalama 8-10kez alt değiştiriyorum.yedekte 1paket hep bulunduruyorum.

canım bence primanın 2 numarasından başla 1 numara çok küçük geliyor ve bebekler rahatsızlık duyuyor ben 1,5 aya kadar prima 2 kullandım ve 3 tane 98 lik paket bitti :))
şimdi huggies kullanıyorum ve ondan dahada memnunum çooook güzel emiyor..

X