Bebek Beslenmesi hangi biberon maması kilo aldırıyor??

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

helen78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
21
0
hangi biberon mamasını veriyorsunuz? ben conformil 1 veriyorum ama küçük doğdu meme de almıyor. tavsiyelerinizi bekliyorumm

ben bebelac veriyorum kilo alması eskiye nazaran iyi anne sütü alırken 150 gr anca alıyordu

ben hero baby kullanıyorum ve kızımın geli,şiminden çok memnunum
boyuda kilosuda çok iyi

aptamil milumil ver diğer mamalardan daha zengin ve tadı diğerlerinden daha ii bebek bu mamanın tadını seveceği için bol bol içer kilo alımıda gerçeklşir
şu an bende kullanıyorum

benimkide anne sütü almadı sütüm olmadıgı için.hemen hemen bütün markaları denedik. keçi sütü maması bile denedim.aptamil milumil 1 kullanıyoruz.oğlum 4 aylık oldu ve şu an 8.300 kilosu..........yerimseniben

normal persantil değerlerinde ise neden ekstra kilo aldırmaya çalışıyorsunuz ki obez mi olsun?

arkadaşlar bnde aptamil 1 kullanıyorum ve bebeğim 4 aylık oldu 6 kilo çoğu kişi aptamilin şişirdiğini söylüyor bn bu konuyla ilgili milupanın sitesine mail attım ve bana cevap geldiğinde aynen şu yazıyordu: 'Nurten hanım merhaba, Mama içinde bulunan nişasta çok minik bir miktarda vardır, amaçta doyuruculuk sağlasın diyedir. Bir miktar kullanımına standartlar izin veriyor, sizin bahsettiğiniz nişasta ile direk olarak yapılan muhallebilerdir.'

aptamili bu kadarda kötülemeyin gerçi bebeğiniz sevmesse ve sorun yaratırsa bişi diyemem ama şimdi yenilenen aptamilin içinde daha farklı ve yararlı maddeler var ama tekrar sölüyorum bebğiniz sevmesse ve sorun yaratırsa başka bi mama deneyin

arkadaşlar bu kilo işi birazda bebeğin iştahına bağlı
benim arkadaşımda milumil kullandı 6 aylık kızı 60 cc zor içiyordu
hatta peediasure diye tıbbi bir mama bile kullandılar ama yine zayıf :KK43:(
benim kızımda mamasını çok severek içiyor ek gıdayla arası yok
okadar mam aiçmesine rağmen henüz 7 kilo bile olmadı

benimkide anne sütü almadı sütüm olmadıgı için.hemen hemen bütün markaları denedik. keçi sütü maması bile denedim.aptamil milumil 1 kullanıyoruz.oğlum 4 aylık oldu ve şu an 8.300 kilosu..........yerimseniben

buda biraz fazla değilmi canım ya

seninkide çok fazla çok yanlış

arkadaşlar bnde aptamil 1 kullanıyorum ve bebeğim 4 aylık oldu 6 kilo çoğu kişi aptamilin şişirdiğini söylüyor bn bu konuyla ilgili milupanın sitesine mail attım ve bana cevap geldiğinde aynen şu yazıyordu: 'Nurten hanım merhaba, Mama içinde bulunan nişasta çok minik bir miktarda vardır, amaçta doyuruculuk sağlasın diyedir. Bir miktar kullanımına standartlar izin veriyor, sizin bahsettiğiniz nişasta ile direk olarak yapılan muhallebilerdir.'

aptamili bu kadarda kötülemeyin gerçi bebeğiniz sevmesse ve sorun yaratırsa bişi diyemem ama şimdi yenilenen aptamilin içinde daha farklı ve yararlı maddeler var ama tekrar sölüyorum bebğiniz sevmesse ve sorun yaratırsa başka bi mama deneyin

ben hero baby kullanıyordum oğlumda kabız yptı ve aptamıl milumil verıyorum 3 aylık 6 kıloda ve bayılıyor valla en iyi mama aptamıl üstüne tanımam.zten kutusunda nişastanınkadar konuldugu yazıyor.bence işirmiyor yarıyor cnm sen devam et aptamıle

kimse kötülemiyorki aptamili

conformilin kokusu bile bir acayip benim kızım içmemişti aptamil kullandık biz ama kilosu pekde iyi değildi yani bebelac. hero baby . sma. nestle giugoz. bunların hepsini denedim kızım sadece aptamili içti bence tadını severse içer bebek kilo alımı bebeğe göre değişir ama dediğim gibi conformilin kokusu kötü içeriği iyidir belki ama benim kızım ağzına bile sürmemişti

canım kilosu çok fazla doktorun seni uyarmıyormu.CADIARZU

ben hero baby kullanıyordum oğlumda kabız yptı ve aptamıl milumil verıyorum 3 aylık 6 kıloda ve bayılıyor valla en iyi mama aptamıl üstüne tanımam.zten kutusunda nişastanınkadar konuldugu yazıyor.bence işirmiyor yarıyor cnm sen devam et aptamıle

teşekkürler cnm bnde sana katılıyorum bnm için aptamilden başka yok

Son düzenleme:
evet gördüm içinden bişeyler çıktı falan die birileri konu açmıştı
bu arada profilimi ziyaret edin demişsin ben ettim ama bişey göremedim:KK70:

bn sadece yeni arkadaşlıklar kurabilmek burdaki kişileri tanımak istedim cnm teşekkür ederim zemuszemuszemuszemus

slm.Benim oğlum 5.5 aylık aptamil2 kullanıyorum.Ama biberon almıyo,ek gıdalara koyyorum.Emiyo ama tadını hiç sevmiyo.Sindiremiyo sanki bide kusuyo.Ne kullanmamı tavsiye edersiniz?esm ya dönüyümmü?

X