Buzdolapları ve Derin Dondurucular Hangi derin dondurucu

Masala34

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
36
33
25
Merhaba ben butun beyaz esyalarimi profilo kullaniyorum simdide derin dondurucu almak istiyorum ama cok kararsizim acaba rafli olanindan mi yoksa kasa seklinde olanindanmi alsam birde marka onerisi alabilirmiyi mutfagimda geniş ama kiradayim daha kucuk bir mutfagim olursada rahatliklada kullanabilecegim hangisi olur simdiden yorumlariniz için tesekkur ederim

Merhaba ben butun beyaz esyalarimi profilo kullaniyorum simdide derin dondurucu almak istiyorum ama cok kararsizim acaba rafli olanindan mi yoksa kasa seklinde olanindanmi alsam birde marka onerisi alabilirmiyi mutfagimda geniş ama kiradayim daha kucuk bir mutfagim olursada rahatliklada kullanabilecegim hangisi olur simdiden yorumlariniz için tesekkur ederim
kesinlikle raflı ben evlenmeen önce eşimin ailesi bizim için kasa gibi olanlardan almış mutfağıma sığmadı boş bir odam vardı oraya koydum ve birşey almaya çalışırken her seferinde dolabın yarısını boialtmak zorunda kalıyorum ilerde bunu başkasına verip bende raflı alacağım

kesinlikle raflı ben evlenmeen önce eşimin ailesi bizim için kasa gibi olanlardan almış mutfağıma sığmadı boş bir odam vardı oraya koydum ve birşey almaya çalışırken her seferinde dolabın yarısını boialtmak zorunda kalıyorum ilerde bunu başkasına verip bende raflı alacağım
Yardimci oldugunuz için tesekkur ederim.aslinda kasa gibi olanlar daha geniş daha fazla iç alana sahip ama haklisiniz duzen için cekmeceli olan daha iyi galiba... cekmeceli alacagim heralde bende.😊

Benim şu an çok acil bir şekilde en az 200+ hacime sahip raflı öneriye ihtiyacım var :KK43:

Raflı aldık geçenlerde Beko marka 6 çekmeceli gayet güzel iç hacmide geniş. Memnunuz şimdilik.

Vestel aldm 6 cekmeceli cekmeceleri kucuk geldi bana sigdi hersey ama dar gibi 🤔 32 kg eti 3 cekmeceye sigdirdim 1 raf sebze doldurdum 3 cesit 2 rafi şokluymus o ne demek ne ise yarar bilmiyorum bos duruyor mecburiyetten aldm etler bozulmasin diye bayram gunu

Ben kapaklı aldım. Hem istediğim ebatta Daha çok şey sigdirabiliyorum. Hem de daha çok soğutuyor

Ben kapaklı aldım. ebat sorunu olmadan yerleştirebiliyorum. Raflı dan daha iyi dondurduğunu düşünüyorum. Kıyaslamanızı öneririm

X