Hangi hastane, hangi doktor

alinna

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2006
182
2
selam arkadaşlar beni yeni üye oldum...

düşük ile sonuçlanan ilk hamilelikten sonra ikinci deneme dönemindeyiz...ancak hala güvenilir, içimize sinen bir doktor /hastane bulamadık...Avrupa yakasında tavsiye edebileceğinizi bir yer var mı?

ben zeynep kamilde doğurucam inşallah ama yine de fikirlerinize ihtiyacım var

Belmacım vallahi ben muayene için gittiğim yerde istiyorum özel maltepe dünya hastanesinde ama bakalım hayırlısı olsun zeynep kamil nasıl bilmiyorum hiç

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

EĞER ARAŞTIRIRSAN DAHA ÇOK YARDIM ALABİLİRSİN.
BEBEĞİNİ SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAN DİLEĞİYLE

canım ben nisa hastanesine gidiyorum.ilk gebeliğimdede oraya gitmiştim ama o pek uzun surmedı tabı.benım doktorum sonderece ılgılı cıldımden beslenmeme kadar yardım edıyor.ama dogum konusunu bılemıyecegım.ben kurtaj oldum onda problem cıkmadı.

ya benim dr umda zeynep kamilde başhekim yardımcısı ve açıkçası beni çok rahatlatıyor gereksiz strese girmeme izin vermiyor bi de doğum hastanesi olarak deneyimleri ve donanımları daha fazla diye seçtim umarım herşey yolunda gider yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar herkese mrb.ben 9 haftalık hamileyim daha önce bi düşük yaptım ve riskli gebelik durumundayım şuan progestan kullanıyodum 1o gün önce doktorum artık bırakabileceğimi söyledi bugün kontrole gittim fakat alınmadım çok yoğunmuş ama geri çevrilme tarzım hiç hoş değildi pendikte oturuyorum nene hatunda hale kayırana gidiyodum bugünden sonra artık oraya adım atmam zaten pek içimede sinmiyodu ssk gibi saatlerce sıra bekledim her gittiğimde ücrette 30 tl ssklı olduğum halde.çok uzattım farkındayım ama bana acil bi yönlendirme lütfen napıcam nereye gidicem şaşırmış durumdayımsenağlama

avrupa yakasındaysan kesinlikle medical park dr suat süphan erşahine git.tek tavsiyem bu hastane ve dr.

hayır malesef anadolu yakası pendikte oturuyorum ne yapacağımıda şaşırmış durumdayım kalakaldım böyle ortada :KK43:

X