Hangi kitabı okuyorsunuz?

okudum ve aşırı begendim . filmini izlemek ise beni hayal kırıklıgına ugratabilir mi bilmiyorum ama merak etmedim de değil . ve dorian gray in portresi beni oscar wilde in bıyografısını okumaya itti . aradım da bulamadınm. bıyografiyi bulana kadar dier kitaplarını okumayı düşünüyoum. hayatı merak edilesi bi yazarımız
filminde dorianı ben barnes oynuyor, fiziksel özellik olarak pek uyumlu değil kitapla ama ben izlemiştim yine de

rahmetli tuncel kurtizin seslendirdiği herkes öldürür sevdiğini şiirinin orijinali aslında oscar wilde ın hattta reading zindanı baladı diye geçer
wiki de de var yine hayatı

filminde dorianı ben barnes oynuyor, fiziksel özellik olarak pek uyumlu değil kitapla ama ben izlemiştim yine de

rahmetli tuncel kurtizin seslendirdiği herkes öldürür sevdiğini şiirinin orijinali aslında oscar wilde ın hattta reading zindanı baladı diye geçer
wiki deki hayatını okumuştum zaten ama ben daha edebi yazımı olan bi biyografı okumak isterim zweig in üç büyük usta adlı eserinde dostoyevski yi anlattığı gibi bi biyografı
filmini de şimdi daha çok merak ettim en kısa zamanda izlicem teşekkür ederim :KK200:

reading zindanı baladı nı da okumayı düşünüyorum hemcinsine karşı duyguları sebebiyle zindana atıldıgı süreci yazmıştı yanlı hatırlamıyorrsam

wiki deki hayatını okumuştum zaten ama ben daha edebi yazımı olan bi biyografı okumak isterim zweig in üç büyük usta adlı eserinde dostoyevski yi anlattığı gibi bi biyografı
filmini de şimdi daha çok merak ettim en kısa zamanda izlicem teşekkür ederim :KK200:
Rica ederim

Annemi bir kez daha gorebilsem :Zana Muhsen

Kitap şimdilik güzel ilerliyor.Konusu iki kiz kardesin kandirilarak tanimadiklari iki erkekle zorla evlendirilmeleri ve sonrasinda gelisen olaylar.Tavsiye ederim okumayan arkadaşlara

Aracnoid mater serisini kesinlikle tavsiye ederim Serkan karaismailoğlu hem bilim hem macera hem aşk ne ararsanız var

Kristin hannah ateş böceği yolu ve ateş böceğinin şarkısı bu ikiliyi okuyun derim 👍🏻

Selam herkese, hangi kitabı okuyorsunuz merak ediyorum.Tavsiye edelim birbirimize ve fikir edinelim.Ben şimdi Ayşe Kulin'in Handan kitabını okuyorum.
Selam...Handan 'ı bana da çok önerdiler. Bu bir işaret olmalı bugün okuduğum kitabi bitirdim Handan a başlamaya şu an karar verdim. Ben bugün Füsun Özbek "Gülümse ve Şükret"i okudum. Muhteşem bir kişisel gelişim ama aynı zamanda hikaye tadında bir kitaptı. Klasik kişisel gelişim kitapları gibi sıkıcı kurgusuz değil yani...iki kız kardeşin hayati, yaşamda yol alışları ve tecrübeleri....Yazar aynı zamanda fotoğraf sanatçısıymış. Hikaye içinde düşündüren çok güzel fotoğraflar da var ara ara atıştırmalık gibi... vurucu mutluluk tüyoları ile insanı alıp başka yerlere götürüyor...bence kesinlikle okuyun...benim hayata bakışım değişti resmen.....teşekkür ederim öneriniz için de...iyi akşamlar😊

Kızım Olmadan Asla : Betty Mahmudi
Gerçekte yaşanmış anne kiz hayat hikayesi.Güzel ve akıcı ilerliyor tavsiye ederim

Jane Austan- Akıl ve Tutku okuyorum bitti sayılır.
Birde Ayşegül Çiçekoğlu - Gözyaşlarımız, çok güzeldi tavsiye ederim 😊

Selam herkese, hangi kitabı okuyorsunuz merak ediyorum.Tavsiye edelim birbirimize ve fikir edinelim.Ben şimdi Ayşe Kulin'in Handan kitabını okuyorum.
Esra Ezmeci- İz Bıraktığın Kadar Varsın. Bakalım söyledikleri gibi değişim yaşayacak mıyım merak ediyorum

En son okuduğum ve etkilendiğim kitapları söyleyim kesinlikle okumanızı tavsiye ederim
Sinan akyüz incir kuşları, Livaneli Serenad
Khaled hosseini uçurtma avcısı

X