Hangi kpss kaynaklarından çalışıyorsunuz? Kitap önerileri.

Arianee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2015
38
28
29
Kpss ye hazırlanan hanımlar. Hepinize bu zorlu yolda başarılar dilerim. Allah emeklerimizin karşılığını boşa çıkarmasın inşallah. Hangi kaynaklardan hazırlanıyorsunuz? Hangi kaynakları tavsiye edersiniz. Ben hem okul hemde kpss yi bir arada götüreceğim. Fazla ağırlık yapmamak adına kitap almadım evveliyatlar dışında. Artık bir an önce kaynak edinmem lazım. Çok kararsız kaldım önerilerinizi bekliyorum.

Tum konu anlatimlilarim ve soru bankalarim pegem.
Farkli kaynaklarin deneme setlerini aldim, degisik sorular gormek icin.
Pegem cok guzel anlatmis, puf noktalariyla.

Tum konu anlatimlilarim ve soru bankalarim pegem.
Farkli kaynaklarin deneme setlerini aldim, degisik sorular gormek icin.
Pegem cok guzel anlatmis, puf noktalariyla.
Çok teşekkür ederim bende pegem set alayım diye düşünmüştüm sonra tek tek mi alsam dedim. Başka setleri de öneren oldu karışmıştı kafam. Anlatımı güzelse onu alayım artık o zaman çok teşekkür ederim tekrardan. :)

Çok teşekkür ederim bende pegem set alayım diye düşünmüştüm sonra tek tek mi alsam dedim. Başka setleri de öneren oldu karışmıştı kafam. Anlatımı güzelse onu alayım artık o zaman çok teşekkür ederim tekrardan. :)
Rica ederim, fiyat olarak internetten bakabilirsiniz veya pegem yayinevleri oluyor oralarda kitaplar yari fiyatina satiliyor, egitim bilimleri seti normal kitapcilarda 120 tl idi ben pegemin kendi yayin evinden 60a aldim. Boşa fazla para vermis olmayin, zaten bir suru masrafa giriyoruz :KK66:

tarihte data ve beyaz kalemi öneriyor herkes ben almadım ama okuduğum sayfalarda genelde onu gördüm. bir de kitap almak için kitapsec diye bir site keşfettim arkadaşlardan da alıveriş yapanlar varmış memnunlarmış bende ordan sipariş vereceğim şimdi seçemiyorum hangisini alsam :) fiyatlar bir çok siteye göre daha uygun :KK66:

tarihte data ve beyaz kalemi öneriyor herkes ben almadım ama okuduğum sayfalarda genelde onu gördüm. bir de kitap almak için kitapsec diye bir site keşfettim arkadaşlardan da alıveriş yapanlar varmış memnunlarmış bende ordan sipariş vereceğim şimdi seçemiyorum hangisini alsam :) fiyatlar bir çok siteye göre daha uygun :KK66:
Bende daha önce kitapseçten alışveriş yapmıştım yine oradan alacağım kitapları. Bende ne alacağıma karar verememiştim ama pegem sette karar kıldım. Daha sonra her yayın evinin soru bankasını çözeceğim. :

Bende daha önce kitapseçten alışveriş yapmıştım yine oradan alacağım kitapları. Bende ne alacağıma karar verememiştim ama pegem sette karar kıldım. Daha sonra her yayın evinin soru bankasını çözeceğim. :
bende ihtiyaç konu anlatım ve soru bankası set aldım. inşallah bundan sonra da pegem soru bankası set alacağm. anlaşılan bir dersane parası da kitaplara gidecek :KK48:

X