Hangi marka nevresim takımı iyidir?

Kızlar ben beğendiğim modelleri aldım
Mesela day in colours, gold Case, birde Hobby diye bir marka bakalım şimdilik çok güzeller kullanınca nasıl. Olacak

Canım ben mucize evim diye bir siteden alıyorum nevresimlerimi. hatta aldıklarımdan birinin resmini gönderiyorum cidden çok kaliteli bide hemen teslim ediyorlar.

Eklentiler

• marine-mucizeevim.jpg
    marine-mucizeevim.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 212
Sarevle ilgili yazılanlar çok ilginç koku yapıyor falan oysa şu ana kadar kullandığım en yumusak ranforce nevresim sarevdi. Desenini çok beğenmediğim halde indirimde olduğu için almıştım ve kesinlikle her kullandığımda doğru şeyi yaptığımı tekrar anlıyorum.

Onun dışında pek çok farklı markadan nevresim takımılari aldım bazısı sırf kalitesini görmek içindi. Mesela Karaca'dan aldığım nevresimin hiç yoktan desenlerindeki renkler karıştı ama yıkayınca geçti. Yastiklarinin volanli olması da güzel bi ayrıntı. Kapitoneli almıştım, bahsettiğim şey dışında memnunum.

Taç bahsedildiği gibi gayet kaliteli ama çok pahalı. Bence en büyük eksisi malesef bu ve her geçen gün biraz daha zam yiyor sanki...

English home ise ederinden pahalıya satıyor bence. Ancak indirim zamanı alırım yoksa mümkün değil bi de pano baskı dedikleri ve normal nevresim den pahalıya sattığı nevresimlerin var onlar daha güzel. Pamuk satenleri de fena değil. Çok fazla kullanmadım pamuklanıp pamuklanmadigini bilmiyorum.

Madame Coco ise bence sınıfta kalıyor ranforcelerde çünkü kumaşı çok sert. Pamuk saten olan nevresim ise bir yılda 8-10 kez yıkaninca pamuklanma yaptı o da normal bana göre, indirimde alınabilir.

Issimo home'un nevresimleri de güzel ama çarşafı taçın carsaflarindan daha küçük boyutlu. Bir de geçenlerde markafonide tek kişilik nevresimleri 30 tl'ye satmislardi ve ben ordaki nevresimin aynısını 80 küsür tlye almıştım acayip içime oturdu o yüzden bi daha issimodan alacağımı sanmıyorum. Belki bi hataydı ama olsun. Bi de sanırım beatissimo diye de ayrı markaları daha var onu da merak ediyorum fiyatı issimodan çok daha uygun. Us polo'nun nevresimleri de issimo kalitesinde bence.

Yeni olarak hobby poplin nevresim aldım. Renkleri çok çok canlı desenleri güzel sadece kumaşı daha kalın. Bi yerde pamuk satenlerin sıcak tuttuğu için kışın , percale nevresimlerin de serin tuttuğu için yazın kullanılması gerektiği yazıyordu. İşte poplin tam olarak bahsettiği o yazlık kumaş.

Ve son olarak en büyük pişmanlığım cotton box... Lacivert çarşaflı maritime serisinden bi nevresim almıştım ve ne oldu biliyor musunuz ilk kullandığım gün elimden saçımdan mavi köpükler aktı! Hayatımda hiç bi kumaşın o kadar renk verdiğini görmedim ben tam bi rezaletti. Bi daha asla bu markadan- özellikle koyu renkli- bi nevresim almayı düşünmüyorum.

Bunlar dışında maki ve yataş'ın nevresimlerini çok merak ediyorum.

Ben de zamanında internette çok araştırdım ama fazla bir şey bulamamıştım bu konuda. Umarım benim gibi merak edenlere bir yardımım dokunur.

Hanımlar merhaba bende çeyiz hazırlığı içerisindeyim nevresim takımı aldım esseden esse home vera dan kullanan var mı iyi mi çekti mi yada başka sıkıntı yaşayan var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

Hanımlar merhaba bende çeyiz hazırlığı içerisindeyim nevresim takımı aldım esseden esse home vera dan kullanan var mı iyi mi çekti mi yada başka sıkıntı yaşayan var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
kullanmadım ama english home, madame coco kalitesinden fazla değildir diye tahmin ediyorum canım, eğer bütce ayırabiliyorsan bir iki tanede Taç, Dantela Vita, chakra, altınbaşak tarzı iyi markalardan almanı öneririm, uzun ömürlü olması açısından

merhaba kızlar,
hepimiz çeyizimizde olmazsa olmazı yatak odası grubundaki battaniyeler,nevresim takımları,pike takımları,yatak örtüleri alırız.en güzeli,en kalitelisi olsun isteriz.

*taç
*sarev
*days ın colour
*englısh home
*özdilek
*storway
maısonette

peki hangi marka iyidir?

Konuşalım,beğendiklerimizi ekleyelim,indirimleri söyleyelim paylaşalım..

En iyisi sağlıklı akfil ya da poplin kumaştan diktirmektir. Maalesef ki bu markaların hepsi dünya paraya sıkıştırılmış kumaş yani çöp satıyorlar

X