Hangi Tüp Bebek Merkezi Sizce ?

destinalar

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2020
98
116
35
Cevabınız için çok teşekkür ederim öncelikle 🙏 elimden gelen herşeyi yapıyorum bakalım ne olacak sonuç. Benim tek şanssızlığım bekar olmam. Hocalarda dedi evli olsanız tüp bebek denerdik diye ama bekar olunca be yumurta dondurmak isteyince çok çok kaliteli yumurta istiyorlar. Yaş 40 olunca tabi bir kat daha zorlaşıyor. Ama başaracağım inşallah inanıyorum buna. Gün gelecek babama sözümü yerine getireceğim 🙏
Tüm samimiyetimle dualarım sizinle. Sadece beyninizi buna hazırlayın . Pozitif düşünün. Ve hayatta imkansız diye birşey yok. Kaliteli yumurta İçin yapabileceğiniz şeyler var . Herşey mümkün. Bol su için, incir kürünü kesinlikle tavsiye ederim. Omega3 alın ve kistleriniz için soğan kesinlikle işe yarıyor. Umarım biran önce herşey dilediğiniz gibi olur. Sağlıcakla

Dilosh4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2020
17
10
40
Tüm samimiyetimle dualarım sizinle. Sadece beyninizi buna hazırlayın . Pozitif düşünün. Ve hayatta imkansız diye birşey yok. Kaliteli yumurta İçin yapabileceğiniz şeyler var . Herşey mümkün. Bol su için, incir kürünü kesinlikle tavsiye ederim. Omega3 alın ve kistleriniz için soğan kesinlikle işe yarıyor. Umarım biran önce herşey dilediğiniz gibi olur. Sağlıcakla
Omega3 q10 kullanıyorum soğan kürü üstüne incir kürü yapıyorum. Aslanpençesi ve hayıt tohumu çayı içiyorum her gün çay yerine. Bakalım bir sonra ki reglimde neler olacak. Yine olmaz ise sırada ki aya dhea deniyeceğim. Biesteron ve impryl yani. Ama öyle ama böyle inşallah başaracağım. Dualarınız için çok çok teşekkür ederim ❤