Tüp Bebek Merkezleri Hangi Tüp Merkezinde/ Hangi doktora / Sonuç

Bende bahcecide tedavi oldum sonucum pozitif oldu

Arkadaşlar merhaba. Bu postu ben açmıştım. O günlerde, tüp bebek tedavisi için arayış içindeydim. Sonunda, Ulun Uluğ'da karar kıldım. Şu an 3 buçuk aylık hamileyim. Doktorun ilgisinden ve tecrübesinden çok memnun kaldım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Dualarım sizinle.

canım hayırlı olsun bende yıllar önce bahçecide denemiştim şükürler olsun tekrar tekrar uğraşmama gerek kalmadan bende güzel haberi aldım

öncelikle hayırlı olsun hanımlar inşallah dileyen herkes güzl haber alır bende yıllar sonra hayalime kavuştum doktorum mehmet reşit asoğlu sayesinde

Allah isteyene nasip etsin.
Ben ilk bahçeci
Sonra acıbadem ikisi de negatif arada pozitif aldım düşük yaşadım.En son Esra Çabuk Cömert e gittim doğumum memorialde oldu. Şükürler olsun bu zorlukları çeken herkese süreçleri ayrıntılı anlatabilirim.Belki bilgi paylaşımım olur yazabilirsiniz bana.

Allah isteyene nasip etsin.
Ben ilk bahçeci
Sonra acıbadem ikisi de negatif arada pozitif aldım düşük yaşadım.En son Esra Çabuk Cömert e gittim doğumum memorialde oldu. Şükürler olsun bu zorlukları çeken herkese süreçleri ayrıntılı anlatabilirim.Belki bilgi paylaşımım olur yazabilirsiniz bana.
Lütfen bahsedin ..
Bende Bahçeci Fulya ve Şişli Memorial de takılıp kaldım fakat bi türlü akıl karışıklığından çıkamıyorum ...
Neler yaşadınız ? Probleminiz neydi ?

bende bahçecide tedavi oldum canım ama benim merkezim bahçeci altunizadeydi

X