hanımlar acil yardımınıza ihtiyacım var :( ilgisiz erkek arkadaş :(

bazen merak edıyor bazen de etmıyor ettıgı zamanlar az denılebılır aceba adam bana duygularında mı emın degıl ? bu geldıgınde ayrıntılı konusmayı dusunuyorum ....
Adam ya duygularından emin değil ya da duyguları yeteri kadar yoğun değil.
Umarım konuştuğunda iyi sonuçlar alırsın.
Çok umutlanma derim çünkü aramak,merak etmek,ilgilenmek içten gelen bir davranıştır,üzgünüm...

Öncelikle herkese merhabalar gününüz ve haftanız güzel geçsin.ben ingilizce öğretmeniyim sevgilim ise kaymakam aramızda 8 yaş var bunları hiç dert etmedim ben uzun bir bayanım 170 boyum sevgilim 172 boyunda bunlarda hiç sorun değil önemli olan değer vermek verilmek sevilmek.Fakat benim sorunum çok büyük 5 ay önce tanıştık tanışmamız bir tanıdık vesilesi ile oldu o tanıdığım çok büyük referanstı çünkü çok seviğim bir insan aracı oldu neyse 5 ay once benim sınavım vardı ve ben çok stresli dönemdeydim.ilk buluşmamızda vesile olan kişi ile geldiler.Adam yol yordam görmüş çiçeklerle geldı tanı sevgilim daha onceden vesıleımız ile fotomu görmüş beğenmiş gelmişti ben onu ilk gördüğümde ve konustukca elektrik aldım .Bakışlarımız sohbet çok güzeldi.Etkilenmiştik birbirmizden.Çok uzatmayım sınav stresım dolası ıle ben bıraz ona gergın geldım..sonra arama sorma konusunda sıkıntılar yasadık adamın ısı gucu var bellı yanı ben benımle daha cok ılgılensın ıstedım,biraz ergence davrandım kabul edıyorum..sınav psıkolojım cok kotuydu...ben artık baktım kotuye gıdıyor bazı konularda onunda bana karsı bı motıve eksıklıgını hıssettım ıkı ay hıc gorusmedım yazma bana olmuycak bu ıs dedım ..kendısı zar zor kabul ettı bunu ..ama ettı ..neyse ıkı ay sonra yenıden aradı ben senı bır daha uzmuycem yenıden olalım bız sevgılı olmaya fırsatımız bıle olmadı bu sefer senı asla uzmuycem ben senı cok sevıyorum begenıyorum bu sefer erkek sozu senı sımsıkı sarıcam gıbı guzel sozler soyledı ve bende ona karsı bos degıldım 50 gun önce bu dönüş oldu...geldi görüştük romantık akşam yemegı yedık ıkı gun benım sehrımde kaldı..6 saatlık mesafelerdeyız..her sey cok guzeldı elele kolkola...ama sıkıntı şu kı ben bu adama duygularım daha yogundu sanırım ıs gucu topnatı davetler acılıslar derken adamın her an elınde tel olamazdı ama facebooka gırıyor telden mesela takıp edıyorum bana mesaj atmıyor yada onlıne oluyor yazmıyor yanı bıraz rutıne bındırdı acıckası arama sorma konusunu benım arama ılgı bekledgımı bıldıkce daha cok kendını gerı cektı...ben cok duygusal yapıya sahıbım suanda bır kolejde öğretmenım benımde ısım gucum var ama onla ılgılencek vaktı ayırıyorum...bırde arkadaslarımla suraya buraya gıdıcem dıyorum ama hıc merak etmıyor arkadasın kım kımle gıdıyorsun dıye adamda rahatlık cok fazla..kıskanmıyor sahıplenmıyor gıbı geldı...ben arama sorma konusunu cozemedım bu ılıskıde gunaydın ıyı geceler gun ıcınde ıkı uc yazısma gun kapanıyor boyle.. sankı cok sevılmedgımı sahıplenılmedgımı hıssettım ve ayrılmaya kalktım ama cok garıp adam benıde bırakmıyor yogunum su bu aşkım canım cıcımle olayları kapatıyor...aılesıne arkadaslarına benı soylemıs bana hıslerı olmadgına ınanmıyorum ama tamda sevdgıne ınanmıyorum ...garıp durumdayım bu adama nasıl davranıcamı sasırdım ...bazen cok duygusal oluyor yuregını bana acıyor bazen ıse cok soguk anlayamadım..HANIMLAR SIZDEN RICAM NE YAPMALIYIM NE ETMELIYIM SIKINTI NE SIZCE BENIM ONA ILGI ILE BUNLATMAM DESEK O YAZINCA YAZIYORUM ESKISI GIBI ILK BASLARDAKI GIBI DEGILIM ILGIYE BOGMUYORUM AMA SIMDIDE O BILDGINI OKUYOR STABIL RUTIN GECIYOR BU HAFTA GELICEK BAKALIM...AMA BANA YOL GOSTERIN BENDE ONDAN KOPAMIYORUM...IYI BIR ILISKIM BANA BAGLANSIN MUTLU OLALIM ISTIYORUM..DIP NOT SEVGILIMI BES SENELIK SEVGILISI ALDATMIS BU YUZDEN MI BIRAZ ILISKIYE KENDINI KAPTIRMIYOR NE YAPMALIYIM HANIMLAR YARDIM EDIN DEGERLI GORUSLERINIZI BEKLIYORUM SEVGILER SAYGILAR :)
cnm benim tam beni anlatmıssın, aynen farklı şehirlerdeyiz ve iki buçuk yıldır canımdan can gitti, oltanın ucunda balık gibiyim ne bitiyor ne sonuçlanıyor. en son ayrılık msj ımı bu gün gönderdim ki bu haftada bir oluyor, ne yaşıyorum bilmiyorum.

cnm benim tam beni anlatmıssın, aynen farklı şehirlerdeyiz ve iki buçuk yıldır canımdan can gitti, oltanın ucunda balık gibiyim ne bitiyor ne sonuçlanıyor. en son ayrılık msj ımı bu gün gönderdim ki bu haftada bir oluyor, ne yaşıyorum bilmiyorum.
canımsın ya aynen öyleyim ınankı ne benden vazgecıyor ne de ıstedgm gıbı ılıskı yasatıyor anlayamadım yoksa elde mı tutuluyoruz bu nasıl ıs kuzum allah askına bende defalarca ayrıllaım dıye mesaj attım sabaha aşkım günaydın off yıne sacmalama lutfen boyle yapma fılanlar napıcaz bız senınkı mesajına karsılık vermedımı ?

Adam ya duygularından emin değil ya da duyguları yeteri kadar yoğun değil.
Umarım konuştuğunda iyi sonuçlar alırsın.
Çok umutlanma derim çünkü aramak,merak etmek,ilgilenmek içten gelen bir davranıştır,üzgünüm...
aslında kendımı her seye hazırladım cok kaptırmamam gerektıgınıde bılıyorum sabretsem duzelırmı modundayım bazı ılıskılerın oturması alısılması zaman alıyor bılmıyorum bu adama duygularımı kesıp atamıyorum bıraz daha sabredeyım goreyım ...:KK43:

canımsın ya aynen öyleyim ınankı ne benden vazgecıyor ne de ıstedgm gıbı ılıskı yasatıyor anlayamadım yoksa elde mı tutuluyoruz bu nasıl ıs kuzum allah askına bende defalarca ayrıllaım dıye mesaj attım sabaha aşkım günaydın off yıne sacmalama lutfen boyle yapma fılanlar napıcaz bız senınkı mesajına karsılık vermedımı ?
vermedi maalesef, bazan o saçmalama der barışırız bazan ben pişman olurum affet yazdıklarım için derim böyle sürüyor, hiç hasta olmazdım iki buçuk yıldır migren başladı, miğdem yanıyor gastrit oldu vs vs dünya onun etrafında dönüyor

ayrı şehirde olunca nazda yapamıyorum zaten görmüyoruz birbirimizi soğur iyice biter sonra diye. ama bu dertler neden onda yok, daha rahat göreceği biri varmı hayatında diye korku onda neden yokta bende var

vermedi maalesef, bazan o saçmalama der barışırız bazan ben pişman olurum affet yazdıklarım için derim böyle sürüyor, hiç hasta olmazdım iki buçuk yıldır migren başladı, miğdem yanıyor gastrit oldu vs vs dünya onun etrafında dönüyor
kıyamam gecmıs olsun kuzum sanırım senınkıde egosu yuksek dunya benım etrafım donsun tarzı tıplerden anlayamadım ben duzenı erkekler eskıden boyle degıldı duygularında merttı ne ıse oydu duzdu askta duygu olur boyle stratejık seyler olmaz bence sende bende bıraz daha bakalım yavastan yaralı parmagımızı keselım senın baya olmus bende bıraz sabredeyım zaman degerlı herkes ıcın sevıyorsa yol alır ne erkekler var 40 gunde cıddılestıren acık seffaf gelmek lazım varsa var yoksa yok bızım basımızdakıler ne senınle ne sensız modu ....ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN OZELDEN KONUSMAK ISTERSEN MSJ AT OLURMU...

ayrı şehirde olunca nazda yapamıyorum zaten görmüyoruz birbirimizi soğur iyice biter sonra diye. ama bu dertler neden onda yok, daha rahat göreceği biri varmı hayatında diye korku onda neden yokta bende var
Hıh cok guzel noktaya degınmıssın neden bu kadar rahatlar benım kafamı kurcalayanda bu ya bızım zayıf yonumuzu aldılar yada baska alternatıflerı var tamam aşk var diyede kör olmamalıyız ...

kıyamam gecmıs olsun kuzum sanırım senınkıde egosu yuksek dunya benım etrafım donsun tarzı tıplerden anlayamadım ben duzenı erkekler eskıden boyle degıldı duygularında merttı ne ıse oydu duzdu askta duygu olur boyle stratejık seyler olmaz bence sende bende bıraz daha bakalım yavastan yaralı parmagımızı keselım senın baya olmus bende bıraz sabredeyım zaman degerlı herkes ıcın sevıyorsa yol alır ne erkekler var 40 gunde cıddılestıren acık seffaf gelmek lazım varsa var yoksa yok bızım basımızdakıler ne senınle ne sensız modu ....ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN OZELDEN KONUSMAK ISTERSEN MSJ AT OLURMU...
tmm cnm

Benim erkek arkadaşımda faceye girer ama bana yazmaz bazen yoğundur hiç telde konuşmadığımız bile olur ama beni seviyor biliyorum bu yüzden rahatsız etmiyorum sonuçta tek işi ben değilim faceye gidip bana neden yazmıyorsun demem sonuçta kendisine de vakit ayırması gerek o vakitleri ona tanıyorum arayıp sormuyorum o beni arıyor yazıyor. Eğer sen ona sürekli yazar ararsan ona seni arama fırsatı vermezsin zaten . Bende senin gibi attığım adımdan haber verirdim ama artık bıraktım baktı ki ben çekiliyorum o gelmeye başladı o yüzden kasma ona fırsat ver çok yazma erkekler zaten hoşlanmaz sürekli arayıp yazmaktan birde kaymakam adam sonuçta :)

Benim erkek arkadaşımda faceye girer ama bana yazmaz bazen yoğundur hiç telde konuşmadığımız bile olur ama beni seviyor biliyorum bu yüzden rahatsız etmiyorum sonuçta tek işi ben değilim faceye gidip bana neden yazmıyorsun demem sonuçta kendisine de vakit ayırması gerek o vakitleri ona tanıyorum arayıp sormuyorum o beni arıyor yazıyor. Eğer sen ona sürekli yazar ararsan ona seni arama fırsatı vermezsin zaten . Bende senin gibi attığım adımdan haber verirdim ama artık bıraktım baktı ki ben çekiliyorum o gelmeye başladı o yüzden kasma ona fırsat ver çok yazma erkekler zaten hoşlanmaz sürekli arayıp yazmaktan birde kaymakam adam sonuçta :)
canım bende kendımde hatayı bu sekılde oldugunu dusunuyordum aynen öyle haklısın ben cok bunalttım yasam alanında serbest bırakmadım sımdı senın yaptıklarını dunden ıtıbaren yapmaya basladım egerkı guzel sonuc verırse sıkıntı yok ama vermezsede hayırlısı dıyorum bende benımkının bana sevgısı olduguna ınanıyorum benı bırakmayısında buna baglıyorum vazgecılmezım dıyor aslında ...ama bırakıp ızlıycem sızın gıbı haklısınız

canım bende kendımde hatayı bu sekılde oldugunu dusunuyordum aynen öyle haklısın ben cok bunalttım yasam alanında serbest bırakmadım sımdı senın yaptıklarını dunden ıtıbaren yapmaya basladım egerkı guzel sonuc verırse sıkıntı yok ama vermezsede hayırlısı dıyorum bende benımkının bana sevgısı olduguna ınanıyorum benı bırakmayısında buna baglıyorum vazgecılmezım dıyor aslında ...ama bırakıp ızlıycem sızın gıbı haklısınız
Zaten sevmiyorsa bir erkek inan bana çıkarı da yoksa sabretmez 1 dk dayanmaz bir kadına hele ki uzaktaysa. Seninki belli ki seviyor ama bazı erkekler böyle bizde bunu kabul etmeliyiz ☺ bende senin gibiydim arasın yazsın sorsun sonra baktım ki yıpratıyorum kendimi de ilişkimi de onu da. Hem sürekli yazışıp konuşunca artık paylaşacak bişey kalmıyordu çok muhabbet iyi değil sen aynen tut böyle kendini kasma bir süre sonra o yaz diye yazacak sana :)

olma
olması gereken bu sizi taktir ettim ama sanırım kadınların çoğu sevince bunu yapamıyor sevdiğini hayatının merkezi yapıyor

Zaten sevmiyorsa bir erkek inan bana çıkarı da yoksa sabretmez 1 dk dayanmaz bir kadına hele ki uzaktaysa. Seninki belli ki seviyor ama bazı erkekler böyle bizde bunu kabul etmeliyiz ☺ bende senin gibiydim arasın yazsın sorsun sonra baktım ki yıpratıyorum kendimi de ilişkimi de onu da. Hem sürekli yazışıp konuşunca artık paylaşacak bişey kalmıyordu çok muhabbet iyi değil sen aynen tut böyle kendini kasma bir süre sonra o yaz diye yazacak sana :)
ama birkaç arama ve mesajla nasıl bunaltabiliriz zaten konu sahibi ve öbür örnek ben ayrı şehirlerdeyiz görmüyoruzzz, bir kaç mesaj günde bir arama hatırlama insanın kaç dakikasını alır, dediğini uyguluycam ama ben de haklıyım biraz

X