Elektronik Ev Aletleri Hanımlar bi el atın lütfen, robot süpürge

Mavilibulut

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
288
175
Xiaomi robot vacuum mop 2in 1 essential
Xiaomi robot vacuum mop pro cleaner
Xiaomi v2 vacuum cleaner lazer sensör
.
.
.
En çok bu 3 ü aklımı karıştırdı bilen hakim olan varsa farkını avantajını bi anlatabilirmi
Başka marka kullanıp yorumlamak isteyen olursa o da olur

.
.
.
En çok bu 3 ü aklımı karıştırdı bilen hakim olan varsa farkını avantajını bi anlatabilirmi
Kesinlikle v2 pro diğer ikisinde sürekli harita hatası veriyor alan herkes pişman

Kesinlikle v2 pro diğer ikisinde sürekli harita hatası veriyor alan herkes pişman

Beni diyo, evet pişmanım. :KK70: Odanın ortasında açık alanda sıkıştı uyarısı veriyor.
Yaa baktım hep iyi özrllikleri dağıtmışlar hepsini bir arada bukunduran s5 max var oda 4000 civarı zaten bi özelliği beğensen diğerleri kötü resmen

Yaa baktım hep iyi özrllikleri dağıtmışlar hepsini bir arada bukunduran s5 max var oda 4000 civarı zaten bi özelliği beğensen diğerleri kötü resmen
Valla ben sırf firma garantisi olsun diye mi store mağzasından aldım gidip v2 proyu 4.500 e. Çok para veriyorsuz sonuçta iyi bişey olsun düşüncesindeyim. Bu arada internetten aldığınız da çoğu garantiye girmiyor bilginiz olsun iyi araştırın bi sorun çıkarsa firma kabul etmiyor ve makina çöp oluyor bilginize 🙏🏼

Valla pro mop cleaner kullaniyorum, daha gic sorun yasamadim. Fistik gibi süpürüp siliyor. Cok memnunum.

.
.
.
Roidmi eve plus kullanıyorum tavsiye ederim şarjı uzun süre gidiyo güzel temizliyo toz haznesi dolunca kendi gidip boşaltıyo çok zahmetsiz

bi de ben müşteri desteğinide çok beğendim ilk defa robot süpürge aldığım için çözememiştim en başta aradım sordum detaylıca anlattılar

çok yardımcı oldular o anlamdada takdir ettim

X