Hanimlar herkese merhaba cevaplayabilirseniz sevinirim

Happyyear34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2019
413
118
Kizlar bugun reglimin 2. Gunu. İlk basta kahverengi lekelee ardindan kanama şeklinde geldi afedersiniz lavobada vs akiyo yani bariz regli diyebiliriz. Fakat bu ay bana nedense miktar acisindan az gibi geldi. Keza bogazlarimla ilgili birtakim sorunlarim var agri baski hissi yasiyorum bayadir. Tiroidle ilgilisi olabilir mi diye dusundum ama bilemedim stres kaynaklida olabilir. Size sorayim dedim belki yasayan vardir? 🤷 Sancilanma,ishal bulantida var. Onlari hormoneldir diye dusundum.

Bu adet kanaması her zaman aynı mktar olacak diye bir kural yok ki.. Bir ay çok olur bir ay az olur.. İshal, mide bulantısı falan varza doktora görünün..

Bu adet kanaması her zaman aynı mktar olacak diye bir kural yok ki.. Bir ay çok olur bir ay az olur.. İshal, mide bulantısı falan varza doktora görünün..
Ayrıca ishal covid şüphesi açısından artık teste tabi tutuluyor .. Doktora gidiniz bunlar hormonal olmaz..

ishaliniz var, kusmanız var, boğazınız ağrıyor..
ishalin ve kusmanın hormonlarla bi ilgisi olduğunu daha önce hiç duymadım görmedim.
Corona belirtim vs yahut baska bir durum olsa tabiki bunu anlarim kadin hastaliklari uzmanina bu konuda danismistim hormonel oldugunu soyledi ona dayanarak es gectim o durumu. Tesekkur ederim

Corona belirtim vs yahut baska bir durum olsa tabiki bunu anlarim kadin hastaliklari uzmanina bu konuda danismistim hormonel oldugunu soyledi ona dayanarak es gectim o durumu. Tesekkur ederim
ishal ve kusma çok genel belirtiler, üşütmekten olur, zehirlenmekten olur, regl olduğun zaman karın bölgesindeki hareketlilikten kasılmalardan olabilir. hangisinden dolayı olduğunu anlamak için de doktora görünmek gerekir. siz bilirsiniz yani görünüp görünmemek sizin tercihiniz. iyi günler. geçmiş olsun.

Kizlar bugun reglimin 2. Gunu. İlk basta kahverengi lekelee ardindan kanama şeklinde geldi afedersiniz lavobada vs akiyo yani bariz regli diyebiliriz. Fakat bu ay bana nedense miktar acisindan az gibi geldi. Keza bogazlarimla ilgili birtakim sorunlarim var agri baski hissi yasiyorum bayadir. Tiroidle ilgilisi olabilir mi diye dusundum ama bilemedim stres kaynaklida olabilir. Size sorayim dedim belki yasayan vardir? 🤷 Sancilanma,ishal bulantida var. Onlari hormoneldir diye dusundum.
büyük bir ihtimalle dediklerin yüzünden mevsim değişikliğinden de olur.... stres yapma doktor mikatrı öemli değil önemli olan düzenli olman demişti...

X