Hanimlar Lokali

Hxuxrrem Sultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
28
0
hanımlar Ankara da hanımlar lokaline gidenler varmı, neler yapıyorsunuz, hangi faaliyetlere katılıyorsunuz,özellikle Aile yaşam merkezine giden bayanlar hadi yorumlarınızı bekliyorum,:kahve:

ankarada yaşayan bayanlar hiç lokali duymadınızmısüprizzzzz her semtte var, kurslar, yüzme aerobik sosyal faaliyetler hepsi bulunuyor bence her bayanın katılması gerektiğini düşünüyorum ama ne yazık kimsecikler duymamış:1no2:

valla ben gidiyodum aerobiğe şimdi gitmiyorum çok iyi oluyo geziler falan düzenleniyo kağvaltıya gittim bi ara belediye başkanıyla hanımları davet etmişti çanakkale,konya heryeri gezdiler hemde 5 yıldızlı otellerde konaklamışlar müzelere gidiyolar boş zamanı olan hanımlar için çok iyi

Bende etimesgut hanım faaliyetlerine gidiyorum canım fitness,plates ve yüzme çok süper oluyor gerçekten herkese tavsiye ederim.

bende 2 aydır gidiyorum fitness ve platese çok güzel.servis saatini bekelrken bilardo oynuyoruz.eylül ayında diksiyona başlıcaz.roman oyunlarıda varmış ama vaktimiz yok.elvankentten eryamana gidiyoruz.elvankentte sabah saatlerinde hep yeni açıldı zamanla değişir umarım.hafta sonlarıda yok hiç bir şey :1no2:

işallah bende yazılacağım diksiyonla tezhip kursuna çok sıkıldım geçen yıl gidemedim ....çok sıkıldım

Merhaba hanimlar lokali keciorende varmi? ayrica ucret bedeli nedir? ve kac gun gidiyorsunuz? sorularim cok ama bende katilmak istiyorum

Merhaba

Bende Ankarada oturuyorum kadınlar lokaline gitmek istiyorum fakat aranızda giden yada memnun kalan varmı?
Demetevler yada Şentepeye giden varmı?
Çünkü ben yenimahallede oturuyorum bana en yakın yerler oraları

Canım, bence en iyisi bizzat gidip kendin görmen.
Çünkü her yerde var ama her ortam aynı olmayabilir.
Ortam önemli çünkü.
Ben de yazılacam, bizim burda yoktu, daha yeni açıldı,
ben de gidip ortamı kendim göreceğim, bir de yeni olunca hani kurslar filan tam olur mu bilemiyorum.
Sen de git gör derim, çok kalabalık mı, ortam temiz mi, kurslardan hangileri var, sana uygun mu?
Kimine uygun gelen ortam sana pek de uymaya bilir dimi?
:13:

merhaba ben yoğun bir şekilde çalışıyor bir yandan da eğitimime devam ediyorum. merak ettiğim hanımlar lokalinin çalışma saatleri. planet ya da eryaman tarafında olabilir. mesela akşam 7-8 gibi gitme şansımız olabilir mi acaba? teşekkürler

X