Hanimlar satiyorum satiyorum saaat-tım

Ayak numarası he : D

Bilek resmini gördümde ayy incecik çok zarif, altın ince bileklikler çok güzel olur sana.

º•º•º•º•º•º•º•º•º•º

Konuyu sabote ettim k.bakma ama içimde kalmasın :p

Valla mune kazen kizmiosa bana sorun değil cnm her yerde muhabbet ederim :KK70: saol bu arada

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Satislarim kapida ödeme ... Bilginize....

Satislar devam ediyor...

34 bedene nasıl düştün güzelim formülünü bana da ver :KK34:

Canim temmuzun ortqlqriydi karpuzlar çok lezzetli tabi.o arada karpuz diyeti var hic bisuy yemiosun başka.yapalim bakalm dedim ama kilolu bi kiz deilim boyuma çok yakisio bacaklarm kalcam dolgun filan.snra ben hergun karpuz ve skldigm zamanlar peynir domates yeşil soğan iste ne yeşillik bulursan onunla içinde peynirde olması sartyla salata yaptim sirf 15 gün bu ikisini yedm başkada şey agzima surmedim.ay 15 günde 4 kilo birden gitmesinmi.sonra braktim yemegimi yemeye basladim ama nafile bi 6 kilo daha gitti ama o bu kadar hizli deildi tabi 3 aya yayilmis olarak diyebilirim. Sonra iste bilegimin resmini bi iki sayfa geride gordunmu bilmiom o haldeyim işte :KK70: ayak numaram bile 38 den 37 ye dustu guleceksin ama

İstanbul uygulaması kullanılarak f1453 cihazından gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Canim temmuzun ortqlqriydi karpuzlar çok lezzetli tabi.o arada karpuz diyeti var hic bisuy yemiosun başka.yapalim bakalm dedim ama kilolu bi kiz deilim boyuma çok yakisio bacaklarm kalcam dolgun filan.snra ben hergun karpuz ve skldigm zamanlar peynir domates yeşil soğan iste ne yeşillik bulursan onunla içinde peynirde olması sartyla salata yaptim sirf 15 gün bu ikisini yedm başkada şey agzima surmedim.ay 15 günde 4 kilo birden gitmesinmi.sonra braktim yemegimi yemeye basladim ama nafile bi 6 kilo daha gitti ama o bu kadar hizli deildi tabi 3 aya yayilmis olarak diyebilirim. Sonra iste bilegimin resmini bi iki sayfa geride gordunmu bilmiom o haldeyim işte :KK70: ayak numaram bile 38 den 37 ye dustu guleceksin ama

bravo valla 34 te felan gözüm yok 38-40 olsam yeter bana sağolasın bu arada diyetini paylaştığın için

ooooooo etek harikaymış kaç beden

keşke bende 38 beden olsam 42 yim

Verirsiniz kilonuzu inşallah .le carnitin diye bi sporcu içeceği var zayflatior.ama spor yapmaniz şart. gerçi bundan burda bahsetmek doğru olmayabilir.ban yemeyim sustum :p etek 38 beden

Son düzenleme:
X