Hanımlar size danışmak istiyorum

Merhaba hanımlar size bir sorum olacak biz dubleks dairede oturuyoruz şuanlık üst katı kullanmıyorum. Kayınvalidemlerin evi kentsel dönüşüme giriyor ve kiralık ev bulamıyorlar bulsalarda pahalı. Eşimde diyor ki bana istersen 2 3 yıl ev bitene kadar otursunlar kiraya verecekleri parayı üst katı yaptırsınsınlar oturma odasıydı banyosuydu mutfağı falan onlar gittikten sonra yine bize kalacak biz kullanıcaz hemde üst katımız yapılmış olur dedi çocukta olucak annemde yardım eder sana dedi. 6 ay sonrada zaten memleketlerine gidicek dedi. Kayınvalidem de öyle karışıyım kaynanalık ediyim bir insan değil 2 yıldır çat kapı bile gelmemiştir çağırmadan gelmez öyle iyidir yani. Eşimde düşün bir istersen karar ver ona göre bende söyleyim bizimkilere dedi. Sizce ne yapmalıyım
Eşinizi tebrik ederim sizin de düşüncelerinize saygı duyan ve karar vermenizi isteyen biri . Ben olsam asla hayır diyemezdim. Hiçbir masraf yapmasalar bile gelsinler derdim.ne olacak ki zaten kötü kaynana olsaydı uzaktan da belli ederdi .2 yıldır bir sorun yaşamadıysan aynı evde oturunca da sorun yaşamazsın.

Hahhaa ya ben olumluyum aslında ya sonradan sıkıntı çıkarsa iyiyken ya kötü olursam diye tereddüt kaldım
buradaki insanların gazına gelip fikrinizi değiştirmişsiniz yada en azından gözünüz korkmuş diyeyim. yanlış yapmışsınız ama hakkınızda hayırlısı olsun ne diyelim. o anne babaya yazık başka bişey değil.

Merhaba hanımlar size bir sorum olacak biz dubleks dairede oturuyoruz şuanlık üst katı kullanmıyorum. Kayınvalidemlerin evi kentsel dönüşüme giriyor ve kiralık ev bulamıyorlar bulsalarda pahalı. Eşimde diyor ki bana istersen 2 3 yıl ev bitene kadar otursunlar kiraya verecekleri parayı üst katı yaptırsınsınlar oturma odasıydı banyosuydu mutfağı falan onlar gittikten sonra yine bize kalacak biz kullanıcaz hemde üst katımız yapılmış olur dedi çocukta olucak annemde yardım eder sana dedi. 6 ay sonrada zaten memleketlerine gidicek dedi. Kayınvalidem de öyle karışıyım kaynanalık ediyim bir insan değil 2 yıldır çat kapı bile gelmemiştir çağırmadan gelmez öyle iyidir yani. Eşimde düşün bir istersen karar ver ona göre bende söyleyim bizimkilere dedi. Sizce ne yapmalıyım
Vallahi bana kalırsa hiç bulasma kuzum, dünyanın en iyi insanı olsa bile olmuyor. Ben yasadım biliyorum olmuyor aynı evde olmuyor olmuyor.. Sakın kabul etme

buradaki insanların gazına gelip fikrinizi değiştirmişsiniz yada en azından gözünüz korkmuş diyeyim. yanlış yapmışsınız ama hakkınızda hayırlısı olsun ne diyelim. o anne babaya yazık başka bişey değil.
Birlik gibi olucak tı gözüm korktu açıkçası. İyiyken kötü olmak istemedim

Çocuğunu besle, büyüt, ev al, evlendir, o eve yerleştir.

Bir gün zor duruma düşünce; herşeyini yaptığın o evladın, sırf karısı istemiyor diye sana o evin üst katında oturmayı teklif bile etmesin!

Gerçekten çok yazık!

Bence mantikli. Ikinizde karli cikarsiniz bence

Merhaba hanımlar duruma güncelleme 😊 eşime hayır demiştim.. daha sonrasında tamam gelsinler dedim. Eşimin ailesi kabul etmedi ev ev üstüne olmaz oraya da vereceğimize bir daire alırız dediler ilerde kirayada verirsiniz dediler. Cevap veren herkese de çok teşekkür ederim

Ev ev uzerıne olmaz canım .Ben deıl atalarımız demıs .Tırnagın varsa evını yaptırırsın

Ev ev uzerıne olmaz canım .Ben deıl atalarımız demıs .Tırnagın varsa evını yaptırırsın
Evet bizde ileri ki zamanda yaptırmayı düşünüyoruz şuan üsttü kullanmıyoruz doğum yaptıktan sonra yaptırıcaz inşallah

X