Harçlık avansım ve kmh param bitti

Within Temptation

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
168
53
24
Belki beni dünkü konudan hatırlayanlar vardır. Tüketici hakem heyeti mevcut işletmeye 200 TL ödememi sonra dava açmamı söyledi ama ödeyecek 200 TL ye sahip değilim şuan. Bursum ayın 11 de yatacak o vakte kadar nasıl para çekebilirim

Belki beni dünkü konudan hatırlayanlar vardır. Tüketici hakem heyeti mevcut işletmeye 200 TL ödememi sonra dava açmamı söyledi ama ödeyecek 200 TL ye sahip değilim şuan. Bursum ayın 11 de yatacak o vakte kadar nasıl para çekebilirim
11ine kadar tehdit etmeye devam etsinler hiçbir şey yapamazlar hatalı olduklarini biliyorlar çok rahatsız ederlerse beyaz masaua şikayet edeceğim de

Para isteyebilecek kadar yakın bir arkadaşım yok
kırılmazsanız bir şey yazacağım bu kadar kısıtlı bütçeniz varsa neden lazer yaptırmaya kalktınız?hayati bir şey değil sağlık prpblemi değil.iş hayatına atılınca yaptırsaydınız

kırılmazsanız bir şey yazacağım bu kadar kısıtlı bütçeniz varsa neden lazar yaptırmaya kalktınız?hayati bir şey değil sağlık prpblemi değil.iş hayatına atılınca yaptırsaydınız
Lazer olsa hadi neyse, yine önemli bir ihtiyaç sayılır. Soğuk lipoliz yaptırmak istemiş. Yanlış bilmiyorsam bölgesel zayıflama için kullanılan bir yöntem. 21 yaşında insan spor yapar, diyet yapar ama gidip böyle şeylere başvurmaz. En azından bence öyle olmalı.

Onu da geçtim 200tl veremeyen bir öğrencinin bunlar peşinde koşması daha saçma. O burslar temel ihtiyaç ya da eğitimle ilgili şeylerde kullanılması için var.

Lazer olsa hadi neyse, yine önemli bir ihtiyaç sayılır. Soğuk lipoliz yaptırmak istemiş. Yanlış bilmiyorsam bölgesel zayıflama için kullanılan bir yöntem. 21 yaşında insan spor yapar, diyet yapar ama gidip böyle şeylere başvurmaz. En azından bence öyle olmalı.

Onu da geçtim 200tl veremeyen bir öğrencinin bunlar peşinde koşması daha saçma. O burslar temel ihtiyaç ya da eğitimle ilgili şeylerde kullanılması için var.
ha pardon ben lazer sanmıştım.pandemi de ben de kilo aldım ama şu ekonomide soğuk lipoliz yaptırmak aklımdan geçecek en son şeydir herhalde :KK53:

Bana da biraz değişik geldi. Temel ihtiyaçlardan önce geliyor demek. Soğuk lipoliz yaptırmak..Isteyen istediğini yaptırır da çok kısıtlı bir bütçem varsa onu eğitimime ve temel harcamalarima ayirirdim ben olsam

X