Bebek Beslenmesi hasta mı oluyor yaaa:(

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

vaveyla_a

kaktüs
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
6.066
118
dün akşam dışarıya çıktık..eve dönerken yağmur ve aşırı rüzgar başladı..arabadan inince ben taşırım dedim eşime o ben taşıcam dedi..kızımın üstüne kafasınıda örtecek şekilde battaniye ile sardım..benim akıllı eşim battaniye ile oynaya oynaya apartmanın önüne geldialsanaalsanasmileçocuk rüzgar aldı mı diye düşünüyorum..ve bugün burnunda hırıltı var..evhamlandım ondan mı hasta olacak gibi geliyor.rüzgar almış olsa hasta olacak olsa nasıl belirtiler olur ki..zaten sıcaktan zayıfladı çocuk bi de bu olamsın yaamafoldumben

canım inşallah yoktur bişeyi üzülme sesinde bi değişiklik var mı bizim ki öyle başlamıştı hastalandığında

canım yok sesinde bir değişiklik..inşallah hasta olmaz yaa..ben de halsizim bi tuhafım bugün..dün nemli saçımı kapşonumla kapattım ama bişey mi olacaka banada neee

aklına öyle getirdiğin içinde öyle hissediyor olabilirsin insan psikolojisi kendini öyle düşünerek hasta eder ya kendini daha önce hastalanmadı hiç heralde bebeğin değil mi

doğru haklısın aklıma getirmeyeyim ben..yok hastalanmadı hiç..burnu nefes alırken hırıldıyor ya

burun aspiratörüyle boşaltılacak bi doluluk var mı görüntüde ateşini bi kontrol et gerçi etmişsindir ama devam ederse burnunda hırıltı bi doktoruna sorarsınız göğsü hırıldamasında

canim zaman zaman bebekelrde olur burnunda hırıltı gelmesi hemen hasta olacak endişesi yaratmasın sende..deniz suyu damltabilirisn biraz hem burnunu acar hemde rahatlatır..

esinin dediği gibi olur bazen aslında sen şimdi endişelendiğin içinde öyle geliyor iyi düşün iyi olsun sadece burun hırıltısı varsa sorun değil ama kontrol altında tut sen telefonla ulaşabiliyosanız doktoruna ulaşıp ne olur ne olmaz sorun eğer olursa hasta ne yapmak lazım diye ben öyle yapıyorum kuşkulandığımda hazır ediyorum ilaç ya da ne yapılmalıysa hastalanırsa hemen veriyorum sonra hemen doktora götürüyorum

ya canim okadarcık rüzgardan hemen hastaolmazki bebekler..arabadan eve gidene kadar çok zaman geçmemiş..bence endişelenme..üstelik olabilirde inan benim kızımın 12 gün sürdü nezlesi..şu yogun kar yagdıgı zamanlar..ateş falan yapmadıktan sonra spreylerle damlalarla açtık iyileşti..bunların hepsi olacak canim senin endişeni anliyorum ama çocuck bu hastalanmadan da büyüyemezlerki..hangiçocuk hastalanmadan büyümüş..

bizim bir doktorumuz yok:1no2: şimdiye kadar 2 kere doktora gttik.. sağlık ocağında hep kntrol ettirdik..ya sabahtan beri uyuturken ağlıyor..bi sıkıntısı var bence..eşim de nöbette aksilik

canım kızın 5 aylık olmuş Allah bağışlasın... diş ağrıları başlamıştır onun... hasta olsaydı durgun olurdu... ağlamaya bile pek hali olmazdı.... bu kadar telaş yapma... bebek bunlar hergün huy değiştirir.. yarın ateşlenecek gibi olursas hasta gibi olursa dr a götürürsün.. Allahın izniyle bişeyi yoktur bebeğinin...

anlıyorum kucağında gezdirip uyutmayı denesen belki burnu tıkandığı için nefes alamıyordur ondan huzursuz oluyordur

canım kızın 5 aylık olmuş Allah bağışlasın... diş ağrıları başlamıştır onun... hasta olsaydı durgun olurdu... ağlamaya bile pek hali olmazdı.... bu kadar telaş yapma... bebek bunlar hergün huy değiştirir.. yarın ateşlenecek gibi olursas hasta gibi olursa dr a götürürsün.. Allahın izniyle bişeyi yoktur bebeğinin...

sağol canım..halsiz olur demi yaa..ben sağlık teknikeriyim ama çok cahil hissediyorum söz konusu kızım olunca:KK43:

üzülme canım bişeyi yoktur inşallah sadece birazcık burnu tıkanmıştır uyusun belki biraz neşesi de yerine gelir hastalana hastalana büyüyecekler bizimde ödümüz kopacak böyle işte

X