Doğuma Hazırlık Hastane çıkışlarımızı paylaşalım mı?☺️

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

huzun kovan kusu

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
1.195
2.522
Merhaba herkese!
10’lu mu 5’li mi yoksa 3’lü mü,isimli mi isimsiz mi,nakışlı mı baskılı mı,gerekli mi gereksiz mi derken kafası benim gibi çorba olanlar için aldığımız ya da kendimizin toparladığı setleri paylaşalım mı 😬
Hem aldıklarımızı hem de nereden aldığımızı paylaşırsak henüz almayan ben ve benim gibiler için harika olur 🛍✨

Merhaba herkese!
10’lu mu 5’li mi yoksa 3’lü mü,isimli mi isimsiz mi,nakışlı mı baskılı mı,gerekli mi gereksiz mi derken kafası benim gibi çorba olanlar için aldığımız ya da kendimizin toparladığı setleri paylaşalım mı 😬
Hem aldıklarımızı hem de nereden aldığımızı paylaşırsak henüz almayan ben ve benim gibiler için harika olur 🛍✨
Yaaa ne tatlı bir konu😍

Merhaba herkese!
Benimki bu canım e bebek 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20210504_100153.jpg
    Screenshot_20210504_100153.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 150
Bu arada bana çevremden mutlaka bir tane 10 lu takım almamı söylediler. Geri kalanını 3 takım şeklinde aldım. ☺️Benim bütün eksiklerim bitti sadece yatağı kaldı☺️

Merhaba herkese!
Çok güzel bi konu bende bakmaya geldim 😁 fikir olsun bana da

X