Hastayim diye trip atan koca

anneyim83

Baş 69,guncel66.5,ilk hedef 65,son hedef 60
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2012
1.509
2.456
Hic keyfim yok bugun. Gece midem col ağrıdı bulandi kalktım. Esime dedim cocuga bak midem kötü. Kalktı bakti neyse bulantim gecmedi bir türlü salona gectim. Bebegimi bana birakip gidip uyudu. Sinirlendim haliyle, hastayim midem bulanıyor diyorum adam aglayan bebegi de kucagima atip gidip uyuyor.
Sabah oldu kalktik kahvalti hazirlayacak misin dedi halim yok dedim 2 saat oyalandi sonra biraz bi seyler hazirladi çocuklara. Bu arada bana sunu ic bunu ic deyip duruyor. Emziriyorum oyle kafama gore ilac almak istemiyorum dedim iyilesemezsin diyor. Ama konuşması hep ters. Araba bakmaya gidelim dedi halim yok dedim,sen neden trip atıyorsun bana işler aksadi diye degil mi dedim, yok endiseleniyorum vs dedi. iyi ben ise gidiyorum kalk cocuga bak dedi ters ters. Zor tuttum kendimi sana bi sey denir ama terbiyemi bozmayacagim dedim ,gece 12ye kadar gelme dedim gitti.
3 çocuğum var kimse yok yakinimda. Her seye tek basima yetisiyorum.cok yoruldum arada bir hasta oluyorum onda da beyefendinin tribi kaprisi. ..kendimi çok yalniz,degersiz yorgun bitkin hissediyorum

Geçmiş olsunn
Allah yardımcın olsun düşüncesiz insan Allah korusun daha kötü hasta olsan ne olacak
Yaptığı çok ayıp

geçmiş olsun.bazı erkekler hastalığa çok duyarsızdir.benim cevremdede vardı.
isterlerki karşıdaki hic hasta olmasin hastayim demesin.
kendi cani çok tatli derseniz şaşırmam..
cocuklariniza bakacak birileri varsa rica etsenizde dinlenseniz iyi olur.
böyle düşüncesiz eşlere çok kızıyorum.
hersey bir tarafa hastalık ayrı bir mevzu..

geçmiş olsun.bazı erkekler hastalığa çok duyarsızdir.benim cevremdede vardı.
isterlerki karşıdaki hic hasta olmasin hastayim demesin.
kendi cani çok tatli derseniz şaşırmam..
cocuklariniza bakacak birileri varsa rica etsenizde dinlenseniz iyi olur.
böyle düşüncesiz eşlere çok kızıyorum.
hersey bir tarafa hastalık ayrı bir mevzu..
Aynen oyle kendi az bogazi acisin az ateslensin,dunya duruyor resmen. Yakinimda yardimci olabilecek kimse yok. Olanların da kucuk cocugu var. Kizim da atesli bir taraftan onunla ilgileniyorum. Her sey neden bu kadar zor

Hasta iseniz dinlenin doktora gidin neden gitmesine izin verdiniz birde gelme demişsin olurmu hastayım acile gidebilirim çocuklar mağdur olabilir sen burda kalmak zorundasın
Kızmak kızgınlıkla git demek gelme demek çözüm değil
Geçmiş olsun

Hasta iseniz dinlenin doktora gidin neden gitmesine izin verdiniz birde gelme demişsin olurmu hastayım acile gidebilirim çocuklar mağdur olabilir sen burda kalmak zorundasın
Kızmak kızgınlıkla git demek gelme demek çözüm değil
Geçmiş olsun
Gitme desem de gidecekti. Lohusalik döneminde ateslendim ben. 3.coxuk da evde ve yalnızım gitme dedim oglen gelirim dedi ve gitti.oglene dogru mesaj attim gel dedim kotuyum cocuklara bakamiyorum dedim 2 saate evdeyim dedi ve 1 saat sonra oğlum havale gecirdi. Meğer atesi varmis hoc anlamadim atesli oldugumdan. Sorumsuz adam istiyor ki ben evle ilgili her seyi halledeyim o kariyerine baksin

Gitme desem de gidecekti. Lohusalik döneminde ateslendim ben. 3.coxuk da evde ve yalnızım gitme dedim oglen gelirim dedi ve gitti.oglene dogru mesaj attim gel dedim kotuyum cocuklara bakamiyorum dedim 2 saate evdeyim dedi ve 1 saat sonra oğlum havale gecirdi. Meğer atesi varmis hoc anlamadim atesli oldugumdan. Sorumsuz adam istiyor ki ben evle ilgili her seyi halledeyim o kariyerine baksin

O zaman size tam zamanlı bir yardımcı tutsun bir zahmet.

Birgün geldiğinde evde sizi bulamasın olayın ciddiyetini kavrar
Hayır bir derse ihtiyacı var
Sessizlik olur
Yanlız bırakmak olur
Eve almamak olur
Birşeyler yapın olmaz
Sorumluluğunu bilmeyene öğretmek öğrenmek istemiyorsa haddini bildirmek gerekir
3 çocuğun sorumluluğunu kadına yüklemek üstüne birde haklı gözükmek var mı

Geçmiş olsun. Baştan beri herşeyin sorumluluğunu üstlenip böyle alıştırmasaydınız keşke. Olayların üstünü örtmeyin bence konuşun, aynen buraya yazdığınız gibi eşinize de anlatın. "Çok yoruluyorum ve hasta olduğum zaman bile yardımcı olmuyorsun. İyice tükendim ve değersiz kötü hissediyorum, bu böyle gitmez." Bu düzende tabiki yorulursunuz. Lütfen canınızın kıymetini bilin, yeni bir tavır takının ve evde yeni rutinler oluşturmaya çalışın.

Çok geçmiş olsun canım
Rabbim iyi insanlarla karsilastirsin hepimizi kimseye muhtaç eylemesin
Sağlık herşeyden önemli kendine dikkat et
Öyle insanları da islah eylesin

Cok denedim sorumluluk vermeyi oyle daginik oyle pasakli ki guzellikle soyledim olmadı, bagirdim cagirdim olmadi..memurum su an ucretsiz izindeyim temmuzda iae dondugumde tam zamanli yardimci alacagim eve. Altindan kalkamiyorim artik bedenim, psikolojim dayanmiyor.

Makineye bulasiklari yerlestir diyorum 10 defa falan soyledikten sonra yapiyor makineyi bir aciyorum zeytin cekirdekleri makinenim icinde.

Isten gelir giysi odasinda üstünü degisir kirlilerini kuruyan temizlerin üstüne atar

Coraplar hwr zaman yerlerdedir

Temizlige vs yardim etmez ,etmedigi gibi batirir. Gecen gun sinirlendim sana hizmetçi dogmadim ben diye bagirdim,bic cevap vermedi. Pek kavga taraftari degil.temizlik yapmama gibi luksum yok oglum alerjik astim

Geçmiş olsun . .
İyiyken iyi , kötüyken görünme model eş . .
İyiyken" neden iyisin" demez ama . .
:sinirli:

Makineye bulasiklari yerlestir diyorum 10 defa falan soyledikten sonra yapiyor makineyi bir aciyorum zeytin cekirdekleri makinenim icinde.

Isten gelir giysi odasinda üstünü degisir kirlilerini kuruyan temizlerin üstüne atar

Temizlige vs yardim etmez ,etmedigi gibi batirir. Gecen gun sinirlendim sana hizmetçi dogmadim ben diye bagirdim,bic cevap vermedi. Pek kavga taraftari degil.temizlik yapmama gibi luksum yok oglum alerjik astim

Off çok sorumsuz :KK34:

Sizin 3 değil 4 çocuğunuz var malesef, kocaman adam olmuş ama büyümemiş.

Çok geçmiş olsun.bazı erkekler böyle anlayışsız işte.benim eniştemin canı çokkk kıymetlidir.biara ablam ameliyat olmuştu ve aynı günlerde eniştemde üşüttüğü için iğne olmuştu acilde.ablamın gıkı çıkmıyo eniştem bi hasta modlarında neymişse iğne yeri acıyomuş.en sonunda ablam dedi yeter be ben senin kadar nazlanmıyorum ne bu halin.eniştemde dedi ameliyatla iğne birmi benimkini yumuşak dokuya yaptılar :)) gülermisin aglarmısın :KK70:

Allah saglik uzun omur versin hepsinede neden uc cocuk yetisemiyorsunuz yipraniyorsunuz ya havale gecirince birsey olsaydi.
Esiniz yardimci olmuyorsa yardimci tutsun.

X