Hatalı benmiyim hatam varmi ?

Aeprenses

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
161
68
26
kizlar hep kendimi sorgulamaya basliyorum haliyle özlüyorum ve üzülüyorum . nisanlimla aslinda hersey askerden geldikten sonra bozuldu . Degisik bi pskolojiye girmisti ben o askerden gelirken oyle hayallerim vardiki artik kavusmak icin bi engel kalmadi diye dusunurdum hic yasatmadi bunu . bi ise girmek yerine pislik arkadaslariyla arabada geziyodu o sira ya o arkadaslarini birakirsin ya beni dedimm ve bi tercih yapmadi bende ayrildim bu 2. kez daha oldu ve özleyip kendi cabalarimla baristim . daha sonra nisanlandij ailem istemedi ama ikna ettim. yine bi ise girmedi hergun biz gelip gece 12 ye kadar oturuyoduk ailemide seviyodu niye hic disari cikmiyoruz artik bi ise gir diye tartismlar basladi bize gelmeyide azaltti . pislik arkadaslarina baglandi ve onu doldurdular bu adam 3. esini alan ipsiz sapsiz biri . nisanlim git gide sogudu benden bende ondan artik hic bisey paylasamaz hale gelmistik bi ise gir dedigimde girecem ben o isi yapamam bu isi yapamam diyip duruyodu .benimle ilgisizdi dugun lafi bile acilmiyodu sonunda beni terketti benden sogumasinda ki sebepte annemlerin beni doldurdugunu dusunmesi. Hatali benmiyim artik beni sevmedigini soyledi yakinda da evlenir biriyle . Eger bana bir kez olsun mesaj atarsa bana bidaha mesaj atmamasini yakinda bni istemeye geleceklerini soyluycem cani yansin diye?

Arkadaşım kurtulduğuna sevinsene.Yakında biriyle evlenir sonra başka biriyle sonra başka biriyle.tıpkı takıldığı arkadaşı gibi.Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye boşuna dememiş atalarımız.Yahuuu biraz şu gözlerinizi açın yaa biraz öngörülü olun çok zor değil.

Şükür ki sevmiyormuş, bırakmış..
Çalışmıyor, etmiyor evlenseydiniz sürünecektiniz..
Canı ister yansın ister yanmasın
Sen canını kurtarmışsın ya ona bak.

Sana söyleyebileceğim tek şey,adam senden iyi ki soğumuş zira ilerde büyük sorunlar yaşayacaktın,hayırlısı olmuş.

kizlar hep kendimi sorgulamaya basliyorum haliyle özlüyorum ve üzülüyorum . nisanlimla aslinda hersey askerden geldikten sonra bozuldu . Degisik bi pskolojiye girmisti ben o askerden gelirken oyle hayallerim vardiki artik kavusmak icin bi engel kalmadi diye dusunurdum hic yasatmadi bunu . bi ise girmek yerine pislik arkadaslariyla arabada geziyodu o sira ya o arkadaslarini birakirsin ya beni dedimm ve bi tercih yapmadi bende ayrildim bu 2. kez daha oldu ve özleyip kendi cabalarimla baristim . daha sonra nisanlandij ailem istemedi ama ikna ettim. yine bi ise girmedi hergun biz gelip gece 12 ye kadar oturuyoduk ailemide seviyodu niye hic disari cikmiyoruz artik bi ise gir diye tartismlar basladi bize gelmeyide azaltti . pislik arkadaslarina baglandi ve onu doldurdular bu adam 3. esini alan ipsiz sapsiz biri . nisanlim git gide sogudu benden bende ondan artik hic bisey paylasamaz hale gelmistik bi ise gir dedigimde girecem ben o isi yapamam bu isi yapamam diyip duruyodu .benimle ilgisizdi dugun lafi bile acilmiyodu sonunda beni terketti benden sogumasinda ki sebepte annemlerin beni doldurdugunu dusunmesi. Hatali benmiyim artik beni sevmedigini soyledi yakinda da evlenir biriyle . Eger bana bir kez olsun mesaj atarsa bana bidaha mesaj atmamasini yakinda bni istemeye geleceklerini soyluycem cani yansin diye?
aa adamdan kurtulmuşsun.
iyimisin sen arkadaşım, geri mi döndürecen kendine?
hayat sana bir fırsat vermiş kurtulmuşssun.
geri tepmesen derim ben

yyyaaaa offf allahım bu kızlar benı öldürecek
okurken içim şimdi
yaş kaç kardeşim
burada ne konular konuşuluyor hiçmi ders çıkarmıyorsunuz
yapmayın düşmein şu erkeklerin peşine , ohh kurtulmuşsun daha ne istiyorusn allahtan

gereksiz hareketer içine girme. canı yanacak olsa zaten seni bırakmazdı. inan boşa vakit kaybı içindesin. bırak ne hali varsa görsün. sen kendini egitim ve öğretimine ver. oku. okuduysan iş bul. az okuduysan daha cok oku.

Git çocuklara çikolata falan dağıt, kurtulmuşsun.

Aramayacak merak etme. Beni istemeye gelecekler demen de canını yakmayacak. Kendi kendine kuruyorsun bunları.

Son düzenleme:
Hatalisin bacim kusura bakma ama ne bu inat bu budalanin pesine bu kadar kosuyorsun usteliyorsun.. Çalışmaya gönlü olmayan adamdan koca olmaz.. Sakin bidaha seninle muattap olmasına izin verme canini aciticam diye bi çabalara da girme sadece kendini kandirirsin cani mani acimaz onun.. Merak etme öyle herifede kimse kızını vermez seni nasıl verdiler hayret... Kendi yolunu çiz kurtulduğuna dua et..

bu adamdan kocada olmaz babada olmaz sorumsuz serseri arkadaşlarına layık ucuz kurtulmuşssun mutsuz bi evlilik yapmaktansa baştan dönmek daha iyi sonrası bin pişmanlık olurdu senin için..

Mesaj atmasını bekleyeceğine numaranı değiştir, engelle heryerden.
Büyük beladan kurtulmuşsun.
Kendi canını kurtardığına bak boşver onu.

Çalışmayan çalışmaya yanaşmayan bi adamla nasıl evlenmek istiyorsunuz ki hiç anlamıyorum.bunun kirası faturası mutfak masrafı bi dünya derdi var evliliğin.iki gönül bir olunca samanlık seyran olmuyor.ayrıca iki gönül bir bile degil!!! Şükret ki kurtulmuşsun

nişanlıyken size huzur vermeyen adama evlendikten sonra sihirli değnek değmiyor ki nikahla birlikte size huzur mutluluk versin.hatta daha beter olur.

evet hatalısın bu adama hala kafayı takık olduğun ve vazgeçemediğin için. bir de üstüne kendi çabalarınla barıştığın ve ailen istememesine rağmen nişanlandığın için.
kurtulmuşsun ararsa açma cevap dahi yazma. bi iletişim kesinlikle kurma. yoluna bak gitsin.

X