Hatay///31

guldenim canım bildiğin gibi ben adana ama gelmiştim :biggrin: daha önce yanınıza yine gelirim dicem ama :biggrin:

ben hataylı değilim ama sen künefe deyince dayanamadım künefeye yetişim dedim

tuar gel canım ısamrlicam sana :biggrin:

NILBERA .!.:
guldenim canım bildiğin gibi ben adana ama gelmiştim :biggrin: daha önce yanınıza yine gelirim dicem ama :biggrin:

nil beklerim cnaımm ne zaman gelmek istersen işim olmasın yeter ki

Hatayin yemekleri mukemmel ve kunefeside tabiki!!!!! Aman ya canim cekti simdi!!!!

Ben hatayli degilim ama esimdir
Gecen 3 yildir oraya gidiyorum ve cok begendim hele hele peynirli irmik helvasi.........mmmmmmmmm harika

Kadercim ağzının tadını biliyorsun irtibatı koparmayalım geldiğinde görüşürürsek sevinirim :smilewinkgrin:

Güldenim güzelim,adını okuyunca atladım geldim.Of yazılarda pek iştah açıcı<pekte ihtiyacım varmış gibi>senin yanında künefede eyi geldi gariiii

Guldencigim Ben Dogma Buyume Hatayliyim Ama Simdi Yurtdisinda Oturuyorum, Hataydan 2 Gun Once Döndum,bol Bol Kunefe Ve Icli Köfte Yedim.

selam iskenderunlular.
oralı değilim ama 2 yıl eşimin görevi dolayısıyla oradaydık. döneli 1 ay oldu ve iskenderunu çok sevdim.kalıcı dostlar edindim ve emekli olunca oraya yerleşmeyi düşünüyoruz. şimdi bir hatay lafı duysam memleketim gibi geliyor.

arkadaşlar özelime msn adreslerinizi atarsanız sevinirim buraya geldiğinizde görüşme fırsatımız olur :smilewinkgrin: öperim hepinizi

bende künefe yi çok severim ama o kadar yolu tep git künefe yemek için gülonun yüzünü görünce iştah kalmaz o yüzden gitmim diyom :üzgünüm:

:rolleyes2: YOLLİYİM DİCEDİM AMA MADEM YÜZÜMÜ GÖRMEK İSTEMİYON KÜNEFE FİLAN YOK SANA AZEME ISMARLARIM ARTIKIN :1no2:

kızlar ben hataylı diilim ama sözlüm oralı künefeyi o da cok seviyo bende merak ediyorum bi gün alıp getircek bana inşallah sewerim...

Slm Hanimlar Ben De Hatay Antakyaliyim Ama Almanyada Yasiyorum
Bende Cok Severim Künefeyi Olsada Yesek
Malesef 5 Senedir Gidemiyorum Ama:-(
Insallah Bu Sene Gidecem Cok özledim
Ama Iskenderunda Da Cok Kaldim Yari Ailemde Orda Cünkü
Hele Arsuz Da Cok Güzel Tatiler Yapdim

merhaba gülden bende hataylıyım.eşimle ben kırıkhanlıyız.:1yes2:ama eşimin işi dolayısıyla kaysride oturuyorum.evlendigimden beri gitmiyorum 3 ay olacak nerdeyse.ama kurban bayramında ordayım.iskenderunda amcamlar oturuyo.iskenderuna hayranım.ne zaman canım sıkılsa daralsam.atlardım otobüse sahilde alırdım solugu.bizim oralar bir başka güzel.

X