Hayal kırıklığına uğratan filmler

iyide arkadaslar ooooo oooooo benden bundan sonra birsey yazmıcam vallaha begenmedim imdb puanıda beni hiç baglamaz ...Javier Bardem oyunculugu dısında ne sizi bu kadar etkiledi ?

Ben de herkesin sevdiği filmleri sevmem genelde boshayallersmile
O yüzden önerilerden yola çıkarak pek film izlemem.
Hiç yadırgama liv boshayallersmile

Beğenmediğim çok film oldu ama aklıma gelmiyo, gelince yazcam aklinialirimsmile

işaretler filmi iğrençti.
kehanet ise tam bir hayel kırıklığıydı.
başka filmler de var ama nedense başlığı okuduğumda bu iki film geldi aklıma.

işaretleri ben beğenmiştim ilk izlediğimde ama tabi çok oldu şimdi komik gelebilir kaydirigubbakcemile3

özellikle Scary Movie de geyiğini yaptılar yaa dahada değişik gelmeye başladı işaretler deyince aklıma geyik versiyonu gelio kaydirigubbakcemile3

Valla Yahşi Batıyı izlmeye giderken çok heyecanlıydım bol bol kahkaha atacağım sanıyorum..Ama neredeyse ilk araya kadar hiç gülemedim:nazar:
Espri tekrarları, bel altı vurmalar ve küfüre dayalı komiklikler hayal kırıklığına uğrattı beni..Filmin 2. yarısında güldüm biraz..
Valla bir insan duygusal filme gidiyorsa ağlamalı,korkuda gerilmeli, komedide gülmeli..Bunlar sağlanamıyorsao film başarısızdır..Beğendim denebilir efektler, kurgu güzeldi ama asla beklediğim gibi değildi :nazar:

Valla Yahşi Batıyı izlmeye giderken çok heyecanlıydım bol bol kahkaha atacağım sanıyorum..Ama neredeyse ilk araya kadar hiç gülemedim:nazar:
Espri tekrarları, bel altı vurmalar ve küfüre dayalı komiklikler hayal kırıklığına uğrattı beni..Filmin 2. yarısında güldüm biraz..
Valla bir insan duygusal filme gidiyorsa ağlamalı,korkuda gerilmeli, komedide gülmeli..Bunlar sağlanamıyorsao film başarısızdır..Beğendim denebilir efektler, kurgu güzeldi ama asla beklediğim gibi değildi :nazar:

sendemi öle diosun:çok üzgünüm:

tam bi cem yılmaz fanıyım hülyam, GORA AROG hoşuma gitmişti. YAHŞı BATI yı henüz izlemedim ama hep olumsuz eleştiriler duyuyorum yada okuyorum, bakalım cdye düşsün alıcam hemen kaydirigubbakcemile3

ha evet bende dayanamayıp cem yılmazı çok sevmeme rğmen filmin yarısında çıktım. gerçi ikinci yarı daha güzeldi dediler ama malesef yorum yapamıcam.

kesinlikle yahi batı.....ben çok birşey beklemiyordum gerçi arog gora hepsi saçmaydı buda onlar gibi işte ama eşim gidip gülelim dedi sinemadan çıkarken suratı düşmüştü:)

Ben aklıma geldikçe yazcam sanırım
Herkesin aksine "Benjamin Button'un tuhaf hikayesi" ni sevmemiştim bilmiyorumkismile
Kardeşimle izlemiştik, o da benim gibi tat almamıştı. Farkettim de kadeşimle birlikte izlediğimiz filmlerden ikimiz de tat almıyoruz, acayiplik bizde mi anlamadım boshayallersmile

işaretler filmi iğrençti.
kehanet ise tam bir hayel kırıklığıydı.
başka filmler de var ama nedense başlığı okuduğumda bu iki film geldi aklıma.

kesinlikle katılıorum kehanet tam bir hayal kırıklıgıydı...sonunu berbat baglamıslar...
bide bence nefes kötüydü çok yüksek beklentılerde izledim heralde hiç begenmedim sadece sonu güzeldi...

Herkesin aksine "Benjamin Button'un tuhaf hikayesi" ni sevmemiştim bilmiyorumkismile
Kardeşimle izlemiştik, o da benim gibi tat almamıştı. Farkettim de kadeşimle birlikte izlediğimiz filmlerden ikimiz de tat almıyoruz, acayiplik bizde mi anlamadım boshayallersmile

bende de hayal kırıklığıydı benjamin button.:KK43:(

Bence çok güzeldi:)
farklıydı.. değişik bi filmdi baya etkilenmiştim..

evet konusu cok farkıldı uzun bir film olmasına ragmen sıkılmadan izledim
brad da her zaman kı gibi fıstıktı ya =)

brad e laf yok elbette. kadın rolünde bile oynasa sıkılmadan seyredebilirim.
oscar yarışındaki iki filmede ısınamamamın nedeni birincisi çok büyük beklentiyle izlemiş olmam(okuduklarımdan duyduklarımdan)ikinciside iki yönetmeninde önceki filmleriyle kıyaslayıp onlardan daha iyi film beklentisine girmem.
milyoneri Trainspotting le benjamin buttonuda seven ve fight clup ile karşılaştırmam.
ama elbette iki film seyredilmeye değer. sürü sepet holiwud filmine taş çıkartır.

Hayatımda izlediğim verdiğim paraya acıdığım tek film

Adını Sen Koy- Tuna Kiremitçi

Türk Filmlerine karsi ön yargi var deniyor!
Neden olmasin bakin iste sürekli kendini tekrar eden filmler.
Issis Adam tutuldu ya hemen bezerleri, eski Sarkilari patlatma sevdasi
Yazik ya o oyunculara yazik Melis Birkan Issiz Adam’da nasilsa burda da ayni
yeter artik Yönetmenlerimizden yeni seyler bekliyoruz. Bu kadar basit olmamalı ya.
Yemin ederim verdigim paraya acidim. Insanlari bu kadar suistimal etmeyin.
Türk filmlerine katkida bulunmak icin gidiyoruz ama bu nasil bir filmdir ya ne konu var,
ne kurgu var, ne cekimler cekim Melis Birkan ekrana gelince 3 dk odaklanıyor resmen maksat zaman gecsin. Yazik gercekten yazik. Bomboş bir film.

24zaqnd.jpg

Dün eşim birkaç film almış.Bunlardan biri "Matrak adamlar" dı.ıçinde sürekli penis ve testis esprileri geçen, barlardaki-partilerdeki birleşme sahnelerinden oluşan basit ,sığ ötesi hiç komik olmayan iğrenç bir filmdi.ıyikide sinemaya gidip bu filme para vermemişim.Zaten cd yide kırıp attık :)) Birine unutup veririzde millete boşa zaman harcatırız diye...ıyyyyyyyğğğğğ....

The Bad Lieutenant Port of Call New Orleans, The Unborn, Surrogates, Armored, The Stepfather, Gamer, Drag Me to Hell..

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Hepsinden uzak durmakta fayda var :sinifsinif: Hele hele "The Bad Lieutenant Port of Call New Orleans" ın yanından geçmeyin, camdan atıcaktım kendimi :bbo:

fft5_mf123987.Jpeg
Oscar ödül töreninden bir gün önce düzenlenen Altın Ahududu töreninde Mike Myers’ın oynadığı 'Aşkın Gurusu' adlı film 'En Kötü Film'ödülüne layık görüldü

X