Hayal kırıklığına uğratan filmler

E

EU3

Ziyaretçi
Beğendiğimiz filmleri paylaştık hep, en beğendiğimiz gerilim en beğendiğimiz komedi gibi...

şimdi de bizi hüsrana uğratan filmleri paylaşalım.. ve bu hüsranın sebeplerini..

oyunculuklarmı,konumu, yada anlamsız ve tatmin etmeyen final sahnelerimi..

hadi bakalımolumunekankayizsmile

kesınlıkle Kehanet ,binbir umutla gidip cok sacma bır final ızleyıp gerı donmüştüm eve,

city of dead diye bir film vardı bır de ,
zombiler klasık olarak bütün şehri yedii yıktı ibitirdi.
sadece 5-6 kişi kaldı oyunculardan ,tam zombileri öldürcekler..

Başrol oyuncusu adam ''Onların da yaşamaya hakkı var'' dedi kaydirigubbakcemile3

hadi canım alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile

daha da vardı bunlardı en cok sinir eden kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
sumak çok güzel yorum olmuşkaydirigubbakcemile3

başrol oyuncumuz son anda vicdana gelmiş heralde çok duygusal kaydirigubbakcemile3

robert de niro ile al pacino'nun heat diye bi filmi var ki beni benden alır muhteşem severim, gelelim konumuza, yıllar sonra iki baba tekrar aynı filmde buluştu dediler, orjinal cinayetler.. allaaah nasıl sevindim nasıl mutlu oldum gaza geldim vizyona girdiği gün gittim hemen bi heycanla. ama ve lakin böyle iki ismi daha kötü bi filmde buluşturamazlardı.. yani bana verseler robert'ı al'ı hadi bi film çek deseler daha iyisini yazar ve çekerdim. harcamışlar yaşlı kurtları..

robert de niro ile al pacino'nun heat diye bi filmi var ki beni benden alır muhteşem severim, gelelim konumuza, yıllar sonra iki baba tekrar aynı filmde buluştu dediler, orjinal cinayetler.. allaaah nasıl sevindim nasıl mutlu oldum gaza geldim vizyona girdiği gün gittim hemen bi heycanla. ama ve lakin böyle iki ismi daha kötü bi filmde buluşturamazlardı.. yani bana verseler robert'ı al'ı hadi bi film çek deseler daha iyisini yazar ve çekerdim. harcamışlar yaşlı kurtları..

cnm "Heat"i sen tavsiye etmiştin bana , 3cdlik bi filmdi ama hiç sıkılmadan izledimyerimseniben

Orjinal cinayetleri 2 hafta oldu izleyeli ve heat kadar olmasada beğendim, daha doğrusu final sahnesiydi filmi kurtaran benim gözümde..

ama 2 babaya yakışır bi filmmiydi, yok değildi:1ninca:

cnm "Heat"i sen tavsiye etmiştin bana , 3cdlik bi filmdi ama hiç sıkılmadan izledimyerimseniben

Orjinal cinayetleri 2 hafta oldu izleyeli ve heat kadar olmasada beğendim, daha doğrusu final sahnesiydi filmi kurtaran benim gözümde..

ama 2 babaya yakışır bi filmmiydi, yok değildi:1ninca:

aiy çok sevindim heat'i sevmene magiccim olumunekankayizsmile bence de iki babaya yakışan bi film değildi.
bu arada aklıma iki film daha geldi altın pusula ve hell boy!! sinemada izlemiştim yine, altın pusulanın ilk yarısında çıkmamak için zor tuttum kendimi, kadro iyi diye gitmiştim ama fos çıktı sonu da tam küfürlük bitti. hell boyu hiç söylemiyorum bile görsel şölen görsel şölen dediler 0-6 yaş filmi çıktı karşımıza :1closedeyes:

aiy çok sevindim heat'i sevmene magiccim olumunekankayizsmile bence de iki babaya yakışan bi film değildi.
bu arada aklıma iki film daha geldi altın pusula ve hell boy!! sinemada izlemiştim yine, altın pusulanın ilk yarısında çıkmamak için zor tuttum kendimi, kadro iyi diye gitmiştim ama fos çıktı sonu da tam küfürlük bitti. hell boyu hiç söylemiyorum bile görsel şölen görsel şölen dediler 0-6 yaş filmi çıktı karşımıza :1closedeyes:

maliceolumunekankayizsmile

2 filmde izlemedim ben cnm, izlemimde zaten baksana aklinialirimsmile

No Country for Old Men ve 2012 ilk aklıma gelenler

2012 herkesi dehşet etkiledi die biliorum ben livim kendim izlemedim amakaydirigubbakcemile3

neyi beğenmedin sahnelermi oyuncularmı?olumunekankayizsmile

kuzum no country for old men sevilmezmi yaaaaaa .o kalitede ve o zevkle izleyeceğim başka bir hollywood filmi bulamadım hala :1ninca:

benim en çok hayalkırıklığı yaşadığım filmler Naked Lunch ,The Straight Story ,My Blueberry Nights, Ferris Bueller's Day Off veeee Kader :)

güzel topic olmuş.teşekkürler..

no country for old men sevilmezmi ya bendende aynen geldi ...çokkbi çoklardan çok severim.
benim aklımailk geçen yılki oscarlardan büyük hevesle seyrettiğim milyoner ve v.c.barcelona geldi.
başka çoktur ama dur bi düşüneyim.

ha bide çok methettikleri kadınlar ne ister erkekler ne anlar gibi bi film vardı başrollerin iyi olduğu.tam bir hayal kırıklığıydı.

No country for old man miii :1ninca: livim ya olaganustu filmdir o cok uzuldum sen oyle dynce :/

kuzum no country for old men sevilmezmi yaaaaaa .o kalitede ve o zevkle izleyeceğim başka bir hollywood filmi bulamadım hala :1ninca:

benim en çok hayalkırıklığı yaşadığım filmler Naked Lunch ,The Straight Story ,My Blueberry Nights, Ferris Bueller's Day Off veeee Kader :)

inanmıyorum ya dusup bayılcam ustelik imdb puanıda yuksek sizin gibi begenenlerde var Javier Bardem oyunculugu dısında neyi begendiniz allah askına ...acıkcası bana gore bes para etmez bir filmdi

2012 herkesi dehşet etkiledi die biliorum ben livim kendim izlemedim amakaydirigubbakcemile3

neyi beğenmedin sahnelermi oyuncularmı?olumunekankayizsmile

cnm su 2012 muhabbetini zaten hiç ınanmıyorum o yuzden film ben bir eksi puan aldı bile ...gorsel efektleri müthistı ama onun dısında hiçbir seyi begenmedim ya

iyide arkadaslar ooooo oooooo benden bundan sonra birsey yazmıcam vallaha begenmedim imdb puanıda beni hiç baglamaz ...Javier Bardem oyunculugu dısında ne sizi bu kadar etkiledi ?

güzel topic olmuş.teşekkürler..

no country for old men sevilmezmi ya bendende aynen geldi ...çokkbi çoklardan çok severim.
benim aklımailk geçen yılki oscarlardan büyük hevesle seyrettiğim milyoner ve v.c.barcelona geldi.
başka çoktur ama dur bi düşüneyim.

bak milyoneride ben buyuk keyifle izlemıstım neyse ben bundan sonra begenmediklerimi paylasam

Ziyaretçiler (The Strangers)
Korku filmi sözde, hiç korkunç değil :1closedeyes:
Üstelik çok saçmaydı.. oysa ne hayallerle almıştım kaydirigubbakcemile3

Ziyaretçiler (The Strangers)
Korku filmi sözde, hiç korkunç değil :1closedeyes:
Üstelik çok saçmaydı.. oysa ne hayallerle almıştım kaydirigubbakcemile3

evet evet kesinlikle bende sırf liv oyunuyor diye izlemıstım izlemez olaydım

evet evet kesinlikle bende sırf liv oyunuyor diye izlemıstım izlemez olaydım

Valla yaa fragmanı gayet iyiydi aslında..
özellikle o bitane çalan müzik var ondan baya etkilenmiştim ama, yok yok filmin kendisi kötüydü:)
Hatta kuzenimle ve sevgilimle izlemiştim..
Çok merak ediyodum ben seçmiştim fln.. Film bittikten sonra dalga geçtiler hep benle gıcıklar :kızgın:
Ben nerden bilebilirim canım böyle kötü bi film olduğunu kaydirigubbakcemile3

X