Saç Uzatma Yöntemleri Hayalinizdeki uzun saçların fotoğraflarını paylaşalım

Verite

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2006
1.132
40
Hayalimizdeki uzun saçların fotoğraflarını paylaşalım

Son düzenleyen: Moderatör:
hayalimdeki uzun saçlar öyle dizlere kadar değil. şu kadarcık yeter bana

verite canım senin koyduğun 3.resmi çok beğendim.saçlarımı mümkünse o kadar uzatmayı düşünüyorum gerçekten.(yani ondan biraz daha kısa da olabilir) bunlar da benden.gerçi tam belli değil ama,olsun..En sevdiğim ve istediğim koyduğum son 2 resim aslında..

bu arada verite bu koyduğun kızın adı ruslana korshunova'ymış dünyaca ünlü modelmiş intihar etmiş baktım baya resimlerine gerçekten çok güzel saçları var ya hayran kaldım

Ruslana+Korshunova.jpg

61.jpg

img_37_19101_0

Elina+Kechicheva+-++Model++Ruslana+Korshunova+-+.jpg

çok beğendim canım ya sayende tanıdım bu topik iyi oldu :)

ya ben popoya kadar istiorum :p fotoğraftakiler biraz çirkin mısır püskülü gibi evet, ama normalde süper saçları var kızıın. ilk koyduğum fotoğraflarda 3. foto çok güzel bence, öyle saçlarım olsun 5 milyar borcum olsun.

bu arada ben rusyada kaldım 1 sene, orda biraz böyle kızlar var saçları poposuna kadar uzun. ay ne kadar güzel anlatamam ışıl ışıl parlıyor falan bir de hihih

ben de popoya kadar istiyorum öyle dümdüz olmasın ama uçlar sivri sivri yani biraz katlı olmalı uzayacak saçlarım inş.:)

ben de asiri uzun istemiyorum (kedi ciger meselesi de olabilir hihoyyyt) ama bu resimdeki kadar bi olsa subata kadar falan offf super olurrrr

ne kadar yıkansa da temiz olmaz gibi geliyo bana ya
ben de belime(daha doğrusu kuyruk sokumuma)kadar uzatacağım bakalım o zaman göreceğim temizleniyor mu temizlenmiyor mu:)

ne kadar yıkansa da temiz olmaz gibi geliyo bana ya
ben de belime(daha doğrusu kuyruk sokumuma)kadar uzatacağım bakalım o zaman göreceğim temizleniyor mu temizlenmiyor mu:)

o temizlenir ama boyundan uzun saçın olursa mecburen leğenin içine falan koyar yıkarsın şampuandan tasarruf yaparsın en azından da yarım şişe saç kremi gider ona :)

resim ekleyin kızlar ya bakıp bakıp uzatmak için iyice gaza geleyim:)

X