hayat biz planlar yaparken başımıza gelenlermiş...

Rabbim Safi adiyla sifalar nasip etsin size..Size dua edecegim elimden ancak bu gelir.
amin inşallah... elimizden gelen aslında sadece bu, mal, mülk, zaman, ilaç, doktor.... hepsi Rabbimin nimeti aslıdna biz sadece isteyebilir sadece dua edebiliriz. o yüzden duanızda yer almak bana yapacağınız en büyük iyilik olur

Nedeni diyabet mi
Kötü ihtimaller var tabi ama iyilere de odaklansanız her tıbbi girişimde zaten riskler vardır
Lütfen iyi düşünün
Bir de hastalığınızın asıl adı ne acaba
İyi bakın
evet nedeni diyabet... tam adı "traksiyonel retina dekolmanı"
Çok teşekkür ederim

Cook gecmis olsun allah acil sifa versin insallah..
Ne kadar naifsin ne kadar güzel yazmissin sanki yakin bi arkadasimin yazdigini okur gibi okudum iletini. Allah istediklerini gonlune gore versin icten diliyorum.

Göz ya da seker problemi her ne olursa olsun kendini hep sev ve hep iyi bak. Bir kac iyi doktorla daha gorusmelisin. Akla yata fikirle de tedavi olmalisin. Benimlesin diyen bir ese sahipsin ne buyuk nimet..
Bu gibi durumlarda neslican tay geliyor aklima. Tedx konusmasinda benim icin sol bacaginizi da sevin diyor. Bir çok insanin kaldiramayacagi saglik problemleri varken bile inanilmaz gucluydu. Bir insan gercekten tek bir uzuvdan cinsiyetten ibaret degil gercekten. Yol bu tökezleriz, duseriz, sadece kalkabilecegimize inaniyorsak sayet kalkip kosabiliriz.. Hayatta her sey var.

Sahip oldugun seylere sukrederek yola devam etmeye cabalarsan herseyi basaracaksin eminim.. 🌹
Amiinn çok teşekkür ederim :) çok haklısınız, kendini sevmek kendini kabul etmek, olmayanla değil de olanla yola devam etmeye çalışmak gerek. ne güzel demişsiniz, "yol bu"... tökezleyeceğiz, düşeceğiz ama durmak diye bir seçenek yok.. hep deneyimleyecek, hep öğreneceğiz... güzel mesajınız ve desteğiniz için tüm kalbimle teşekkür ederim :KK200:

@sonpostit çok geçmiş olsun. Lütfen alanında iyi birkaç doktora daha görün. Daha çok uzun yıllar, o açık ışığınız altında, resimlerinizi çizmeniz dileğiyle.
Ne kadar yazıldıysa o :) ama diliyorum ki bana ne yazıldıysa ne kadar verildiyse de onu en iyi şekilde geçiririm... çok sağolun :KK200:

Ne güzel bir yazı diliniz var, sayfalarca yazsanız sıkılmadan okurdum 🌿
Çok geçmiş olsun, hiç ümidinizi kaybetmeyin. Mutlaka alanında uzman başka doktorlara şans verin.
Bol bol dua edin, Allah şifa versin inşallah 🙏
çok tatlısınız teşekkür ederim. amin inşallah :KK200:

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.
Birkaç doktorun daha görüşünü aldıktan sonra en doğru müdahale ile sağlığınıza kavuşursunuz inşallah.

Geçmiş olsun annemde şeker hastası aynı sebepten tedavi görüyor şuan iğne tedavisi yapılıyor en az üç kez bu iğne ile kanamalar durdurulup ödem azaltılıyor ona göre lazer tedavisi uygulanıyor babamda da aynısı olmuştu yıllar önce ama ona direk ameliyat diyip kurtaramamışlardı gözünü. Daha önce lazer olmuşsunuz bu tarz tedavileri biliyor musunuz bilmiyorum ama iyi bir doktor araştırın geri dönüşü olmayan bir organ. Birde şekeriniz nasıl seyrediyor hba1c niz kaç?

Ya ne kadar güzel yazmışsınız duygularınızı resmen içimde hissettim yaşadıklarınızı Allah tan hiç ümit kesilmez şifanın nerden geleceği belli olmaz bi kaç doktora daha görünün derim. Allah şifa versin...

X