🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Gunaydin kızlar güzel bir pazar olsun @Zeynolin44 oedik seni hamarat hatun 😘😘

Büyüksün patron 😘😘😘
Bende 10 tane yarım altın 😘😘😘
Ohhhhhh senin birikime çok iyi canım benim❤️❤️

İnşallah tuttururuz

Kızlar hedeflerinizi yazın listeyi yenileyelim

Bu arada ben 2021 hedefim fazlasıyla tutturdum üzerine ev ve araba da oldu Rabbim herkese nasip eder inşallahhhh🤲🤲🤲🥰

Ohhhhhh senin birikime çok iyi canım benim❤️❤️

İnşallah tuttururuz

Kızlar hedeflerinizi yazın listeyi yenileyelim

Bu arada ben 2021 hedefim fazlasıyla tutturdum üzerine ev ve araba da oldu Rabbim herkese nasip eder inşallahhhh🤲🤲🤲🥰
İnsallah yıl sonunda sizden borç istemem 🤣🤣🤣
Allah herkese bol bol birikim , hayırlı para kazanma nasip etsin 🤲

Yaz bakim hedefini gözümüz gönlümüz şenlensin🤣🤣🤣
Kız hedef mi kaldı bende krediler yatak borcu hayatın cilvesi Hersey var bende 😂Hedefim borçları azaltmak.Kalırsa para her aya bir çeyrek altın diyorum 12 çeyrek altın.Önce sağlık olsun hepsi olur.İnşallah beklediğim haberi alırım 2022 bizim için çok ferah geçer.

2022 hedeflerim.
15 bin TL lik hisse + 17 bin TL lik devremülk taksitlerini bitirmek, bunlar resmi

ayrıca kendim için 5 gr altın, 200 usd, 200 eur

Çocuklar için 500 gr gümüş, 5 gr altın

Biraz bol keseden atmış olabilirim, olsun hedef büyük olsun inşallah gerçekleştirmek nasip olur 😀😀
Bereketli olsun canım inşallah gerçekleşir🤲🤲🥰🥰
Kız hedef mi kaldı bende krediler yatak borcu hayatın cilvesi Hersey var bende 😂Hedefim borçları azaltmak.Kalırsa para her aya bir çeyrek altın diyorum 12 çeyrek altın.Önce sağlık olsun hepsi olur.İnşallah beklediğim haberi alırım 2022 bizim için çok ferah geçer.
Hadi bakalım inşallahhhh olur canım hayat zor hele şimdi benim altınlardan gitti ya kendimi çıplak hissediyorum her ne kadar korkumdan takmasamda kendimi güvende hissediyordum 🤪🤪🤪

Eşim bana ayak uydursa daha çok biriktirir de 🤦‍♀️🤦‍♀️

Büyük kıza iPhone akıllı saat alacakmış kızım yok baba ben saat takmam diyor olsun ben alimde sen sever takarsın diyor dedim bana sormadan alma bişey🥶🥶🥶

Bereketli olsun canım inşallah gerçekleşir🤲🤲🥰🥰

Hadi bakalım inşallahhhh olur canım hayat zor hele şimdi benim altınlardan gitti ya kendimi çıplak hissediyorum her ne kadar korkumdan takmasamda kendimi güvende hissediyordum 🤪🤪🤪

Eşim bana ayak uydursa daha çok biriktirir de 🤦‍♀️🤦‍♀️

Büyük kıza iPhone akıllı saat alacakmış kızım yok baba ben saat takmam diyor olsun ben alimde sen sever takarsın diyor dedim bana sormadan alma bişey🥶🥶🥶
Vende sizin kızınız olsam 🤪🤪
Bende Apple saat istiyorum 😍😍
Maaalah esine cok taktir ettim 😎😎

Bir velime gittim 80 lira ev hediyesi
Sonra yemeği dışarda yedik 140 lira
Sınıf icin muz aldım 97 lira
Birde yaş pasta aldım giderken 60 lira . Gitti bugün ekders 😘😘
Bu velimin eşi vefat etmis ve hiç okula gitmemiş dışardan okumuş herseyi . Sonra memur olarak atanmış cok taktir ettim 👍🏼👍🏼
Helal olsun

Vende sizin kızınız olsam 🤪🤪
Bende Apple saat istiyorum 😍😍
Maaalah esine cok taktir ettim 😎😎
Gel tatlım seve seve❤️❤️❤️kız pahalı ben vermem o kadar para🤪🤪
Benim kız da diyor ki baba iPhone 13 çıkmış dedim tama kapatın konuşmayı🙈🙈🙈
Bir velime gittim 80 lira ev hediyesi
Sonra yemeği dışarda yedik 140 lira
Sınıf icin muz aldım 97 lira
Birde yaş pasta aldım giderken 60 lira . Gitti bugün ekders 😘😘
Bu velimin eşi vefat etmis ve hiç okula gitmemiş dışardan okumuş herseyi . Sonra memur olarak atanmış cok taktir ettim 👍🏼👍🏼
Afiyet olsun canım benim çok taktir ettim bende helal olsun🤗🤗
Kızlar bizim eylül ayında ev araba eşya ne borç varsa hepsi bitiyor amaaaaaa
Ev sahibim sağolsun çok paraci olduğu için adanada ki evimi satıp burdan alıp oturmayı planlıyorum. 800 bin TL'lik civarında ev bakıyoruz ama önce kendi evimin satılması lazim
Üffff sinir oluyorum ev sahibine o zaman mecbur bekleyecekler kesin daha fazla kira almak için yapıyorlar

Olsun takma kafana kötü komşu ev sahibi edermiş kısmetinde varsa hayırlısı ile olur inşallahhhh🤲🤲🤲🤲🤗

Gel tatlım seve seve❤️❤️❤️kız pahalı ben vermem o kadar para🤪🤪
Benim kız da diyor ki baba iPhone 13 çıkmış dedim tama kapatın konuşmayı🙈🙈🙈

Afiyet olsun canım benim çok taktir ettim bende helal olsun🤗🤗

Üffff sinir oluyorum ev sahibine o zaman mecbur bekleyecekler kesin daha fazla kira almak için yapıyorlar

Olsun takma kafana kötü komşu ev sahibi edermiş kısmetinde varsa hayırlısı ile olur inşallahhhh🤲🤲🤲🤲🤗
Amin canım inşallah. Herşey olacağına varır. Nasip
2 tepsi açma
2 tepsi peynirli poğaça
2 tepsi elmalı kurabiye yaptım.
Sabah fazla bişe yememistim.aşırı acıktım eşim çay koydu dedim bugün yemek falan yok bunları yicez😅yedik .yoruldum ama.cogunu buzluga kaldırdım yine.
2 mak. Çamaşır astım birini kurutup katlayıp yerine yerleştirdim. Beyazları yeni astım. Kızımı yıkadım. Ay şimdi mayıştim valla uykum geldi. Kızımda kitap okurken koltukta uyumus

İyi akşamlar kızlar dün misafirim vardı hem temizlik hem ikramlıklar çok yoruldum.Bugün sadece çamaşır işim vardı katladım 1 makina 1 tanede kurutmaya atarım.Oturdum teşkilat izliyorum.Bulaşık makinası boşalacak çay bulaşıkları toplanacak iş var ama yapasım yok bugün dışarı çıkardım çocukları markete uğradık ayakkabıcıya baktık evde giymeleri için panduf aldım

Amin canım inşallah. Herşey olacağına varır. Nasip
2 tepsi açma
2 tepsi peynirli poğaça
2 tepsi elmalı kurabiye yaptım.
Sabah fazla bişe yememistim.aşırı acıktım eşim çay koydu dedim bugün yemek falan yok bunları yicez😅yedik .yoruldum ama.cogunu buzluga kaldırdım yine.
2 mak. Çamaşır astım birini kurutup katlayıp yerine yerleştirdim. Beyazları yeni astım. Kızımı yıkadım. Ay şimdi mayıştim valla uykum geldi. Kızımda kitap okurken koltukta uyumus
Maşallah ablama🧿🧿🧿
Seneye birikim hedefi koymam lazım ama koyamıyorum net olmamakla beraber gönlümden geçen kendime 20 gram kaburga bilezik
Hadi bakalım inşallahhhh canım🤲🤲
Kendime arazi pantolonu ve üst aldım ay nasıl sevindim 😂kartın kesilmesini bekliyordum.İnşallah bedenleri olur.Oğlusa 3-4 tane üst almam lazım şimdi ona bakıyorum.Birde şemsiye almam lazım hepimize.
Hayırlı olsun canım güle güle kullanın🤗

X