🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Selam kızlarrrrr😘😘😘
Dün yine ağrım vardı bugün iyiyim çok şükür 🤲🤲

Büyük kız geldi eşimde geldi ama yakın şehire🤪🤪bikaç günlük işi var dönüşte uğrayacak🤩🤩🤩

Küçük kızın elsa gösterisi vardı onu kreşe bıraktım 🤗🤗

Büyüğünde arkadaşı geldi cilt bakımına gidiyoz🤪🤪🤪
Biraz kızlarla gezerim

Öğlene pazarım varrrr alışveriş yapmam lazım🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Slm kizlar
Kimsecikler yok.ben ayni .yemek temizlik 🤣🤣dün evi supurup silip toz aldim.balkonlar yıkandı.bugünde banyolari ve wcleri yikadim.valla ev büyük bi günde temizleyemiyorum. Ha yapsam yapılir ama tek temizlikle bitmiyorki.bunun yemegi var camasiri var.cocuklarla ugrasmk var.
Ev iside cok nankör yahu yap yap ayni.dön dolas aynı.yapmazsamda icim almiyor
Oyle bi kısir döngü iste
Tüp bitti.esim aksama alsak olurmu dedi.bende olur dedim.firinda biseler yapim olmazsa.
Okullar açılacak haftaya.2 cocugun beslenmesi.esimde artik isyerine götüruyor yemek.iste pogaca borek tarzi.kimse yemekhanede yemiyormus artik.
Kaca bölünecem bilmiyirum.
Evemi yemek yetistireyim okula isemi gondereyim bilmiyorum.
Hersey cok pahali.Allahtan akdeniz bölgesindeyimde kisin yakacak sıkıntım yok.ev günes icinde. Birz soguk oldugunda klimayi acarim.Allah soguk bölgeler de yasayanlarin yardımcisi olsun.
9yil yasadim soğuk memlekette.
Kömür dayandıramazdik.simdi kömurun tonu 8bin olmus.inanilir gibi degil.biz 2tona yakın yakiyorduk.bide odunda lazim tabi tutusturmaya.ordan buraya gelmeseymisim 20 bin tik kömure verecekmisim.lojmanda dogalgaz yok tabi.hos olsada karli memlekette ısınmak icin dogalgaz hic iyi degil.lojmandan önceki evim kaloriferliydi.nasil guzeldi.ev yanardı.ama dogalgazi hic sevmiyorum. Kimse ısınamiyor ama tonla para veriliyor

Slm kizlar
Kimsecikler yok.ben ayni .yemek temizlik 🤣🤣dün evi supurup silip toz aldim.balkonlar yıkandı.bugünde banyolari ve wcleri yikadim.valla ev büyük bi günde temizleyemiyorum. Ha yapsam yapılir ama tek temizlikle bitmiyorki.bunun yemegi var camasiri var.cocuklarla ugrasmk var.
Ev iside cok nankör yahu yap yap ayni.dön dolas aynı.yapmazsamda icim almiyor
Oyle bi kısir döngü iste
Tüp bitti.esim aksama alsak olurmu dedi.bende olur dedim.firinda biseler yapim olmazsa.
Okullar açılacak haftaya.2 cocugun beslenmesi.esimde artik isyerine götüruyor yemek.iste pogaca borek tarzi.kimse yemekhanede yemiyormus artik.
Kaca bölünecem bilmiyirum.
Evemi yemek yetistireyim okula isemi gondereyim bilmiyorum.
Hersey cok pahali.Allahtan akdeniz bölgesindeyimde kisin yakacak sıkıntım yok.ev günes icinde. Birz soguk oldugunda klimayi acarim.Allah soguk bölgeler de yasayanlarin yardımcisi olsun.
9yil yasadim soğuk memlekette.
Kömür dayandıramazdik.simdi kömurun tonu 8bin olmus.inanilir gibi degil.biz 2tona yakın yakiyorduk.bide odunda lazim tabi tutusturmaya.ordan buraya gelmeseymisim 20 bin tik kömure verecekmisim.lojmanda dogalgaz yok tabi.hos olsada karli memlekette ısınmak icin dogalgaz hic iyi degil.lojmandan önceki evim kaloriferliydi.nasil guzeldi.ev yanardı.ama dogalgazi hic sevmiyorum. Kimse ısınamiyor ama tonla para veriliyor
Ahhh bacım Ahhhh senin şu boğaz olayın🤪🤪🤪

2 güne bir poğaça,,, börek,,,, kek filan yap at buzluğa

Eve de tencere yemeği yanına pilav tamam oldu bitti

Bu kadar çok yorma kendini🤗🤗🤗

Ooooo süpersinnnn kızzzzzzzzzz bol dinlenmeler o zaman sana🤪🤪🤪

Ya senin küçük benim kızdan küçük değilmiydi anaokuluna nasıl aldılar🙈🙈
İkisini de özel okula gönderdim 😀😀bir miktar zorlanacağım ama olsun cok yorulmuştum . Eşim icinde iyi oldu .
Benimki de Aralık doğumlu aynı yılın çocukları fistiklar 😍😍

Ahhh bacım Ahhhh senin şu boğaz olayın🤪🤪🤪

2 güne bir poğaça,,, börek,,,, kek filan yap at buzluğa

Eve de tencere yemeği yanına pilav tamam oldu bitti

Bu kadar çok yorma kendini🤗🤗🤗
Aynen ya
2tepsi acma yaptım. 1tepsiyi bitirdiler.e 1tepsi acma bize aksam yetermi tabi yetmez😂.birazda peynirli börek tarzi bise yapim.oglani gönderimde sut alsin.aksamda esim sut getirecek. Onuda pisirip mayalandirim

X