🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Günaydın kızlar
Pazartesi yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olur inşallah
Kızım 5.sınıf oğlum 2.sınıf
Miniğide 4 yaş grubuna vermeyi düşünüyorum pazartrsi gidip konuşacağız 2 sene anasınıfı sonra 1.sınıf
Okul alışverişi yaptık ne kadar ödedik hatırlamıyorum ateş pahası herşey
Miniği kabul ederlerse ona da ayrıca alışveriş yaparız

Kışlık kıyafet bakıyorum sepete atıyorum eksik çok

26 şişe konserve yaptım
Domates, biber, patlıcan kuruttum
5 poşet patlıcan biber közlemesi attım buzluğa
Fasulye koyacağım
Lahmacun için domates biber atarım
Turşu yapılacak dünya telaşı devam

Günaydın kızlar
Miniğide 4 yaş grubuna vermeyi düşünüyorum pazartrsi gidip konuşacağız 2 sene anasınıfı sonra 1.sınıf

26 şişe konserve yaptım
Fasulye koyacağım
Günaydın zeynom devlet okullarında 4 yaş grubu oluyor mu bir wc ye gittiklerinde yardımcı oluyorlar mı

Günaydın kızlar

26 şişe konserve yaptım
Fasulye koyacağım
Allah agız tadiyla yemeyi nasip etsin canim

Gunaydin kizlar
Dün aksam patlican oymustum.kahvaltidn hemen sonra icini hazirladim doldurdum.suan ocakta pisiyor.patlicnlar minik minik.1bucuk kilo yaptim.aksama az kalirsa yanina sehriye corbasi yaparım
Dün esim sut getirdi mayaladim.masallah tas gibi olmus .sanki hazir yogurt gibi olmus😉
Hamur isi yapip buzluga katmak istiyorum ama bunun icin benim cocuklarin evde olmamasi lazim.dunku açmadan bi tane kalmadi.esime zor ayirdim 2tane .
Dedim kimse yaklasmasin ona yoksam onuda yiceklerdi🤣🤣
Bu arada dün kisir yaptım. Oda bitti.yarim tabak bise vardi baktim oglan eline almis tabagi yedi bitirdi gece yatmadan:confused:

Gunaydin kizlar
Dün aksam patlican oymustum.kahvaltidn hemen sonra icini hazirladim doldurdum.suan ocakta pisiyor.patlicnlar minik minik.1bucuk kilo yaptim.aksama az kalirsa yanina sehriye corbasi yaparım
Dün esim sut getirdi mayaladim.masallah tas gibi olmus .sanki hazir yogurt gibi olmus😉
Hamur isi yapip buzluga katmak istiyorum ama bunun icin benim cocuklarin evde olmamasi lazim.dunku açmadan bi tane kalmadi.esime zor ayirdim 2tane .
Dedim kimse yaklasmasin ona yoksam onuda yiceklerdi🤣🤣
Bu arada dün kisir yaptım. Oda bitti.yarim tabak bise vardi baktim oglan eline almis tabagi yedi bitirdi gece yatmadan:confused:
Ya valla hayranım senin çocukların böyle yemesine🧿🧿🧿

Öylede iste .surekli yemek düsünmekten kal geldi 🤣🤣
Offfff bana da yememelerinden kal gel

Sabah kalkmış büyük kız diyor ki ne yemek yapacan

Dedim daha kahvaltı yapmadın

Üffff diyor yapmicam
kızz
niye canım istemiyor

Valla en son iyi bir sinire bağlıcam hiç yemek de yapicam yesinler sabah akşam yumurta🤨🤨🤨🤨

Offfff bana da yememelerinden kal gel

Sabah kalkmış büyük kız diyor ki ne yemek yapacan

Dedim daha kahvaltı yapmadın

Üffff diyor yapmicam
kızz
niye canım istemiyor

Valla en son iyi bir sinire bağlıcam hiç yemek de yapicam yesinler sabah akşam yumurta🤨🤨🤨🤨
Zaten senin büyük kiz nasil yasiyor anlamiyorum🤣🤣
Ben cocuklari 2gün gönderim sana 😉😉bol bol yemek yap😆😆😆

1 paket milföy den 3 çeşit yaptım🤪🤪🤪

Çikolatalı,,, peynirli,,, sosisliii🙈🙈🙈

Dünden de yemek var biraz yeter 😆😆

Kızı kreşe bıraktıktan sonra kuaföre gittim Kaşımı aldım dönüşte markete uğradım 1 poşet 200 TL verdim geldim🤔🤔🤔

Canım bağımsız devlet anaokullarında 4 yaş grubu oluyor genelde. Ama ilk okulların bunyesindeki anasınıflarinda olmayabilir. Yakınlarda anaokulu varsa oraya sorabilirsin. Tuvalette de yardımcı oluyorlarmis
Bağımsız devlet okulları var canım biliyorum ama işte mesafe var servis fiyatı 750 den başlıyordu geçen sene bu sene 1000 den aşağı olmaz 500 de aylık fiyat hemen hemen kreşe aynı fiyata denk geliyor

Bilmiyorum bakacağım jimnastik filan da düşünüyorum ona göre hareket edeceğiz

Bağımsız devlet okulları var canım biliyorum ama işte mesafe var servis fiyatı 750 den başlıyordu geçen sene bu sene 1000 den aşağı olmaz 500 de aylık fiyat hemen hemen kreşe aynı fiyata denk geliyor

Bilmiyorum bakacağım jimnastik filan da düşünüyorum ona göre hareket edeceğiz
Fiyat farkı çok olmayacaksa uzağa gitmeye değmez. Ben bu sene de yollamadim kreşe. Ocakta 4 olacak daha. Bakıcıyla kalacak ikisi de. Ama ders programım uygun olursa eve çok yakın bir jimnastik açıldı ona göndereceğim.

X