🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

günaydın kızlar işede geç kaldım.Burda kafasına göre takılıyor çoğu insan geç gelir öğleden sonra çıkar gider onlara kimse bişey demiyor bizede nerde kaldın diyorlar sinir oluyorum

aynen öyle olacak bugün eşim nöbetten gelecek geç gelir beklemeyim yürüyerek gideyim işe dedim köpeklerden yürüyemedim bitanesi kovaladı :KK43: nefret ediyorum belediyelerin çözüm bulamamasından
Offfff bende çok korkuyorum yaaaa köpeklerden bence korktuğumuz için ne zaman dışarı çıksak mutlaka karşımıza çıkıyorlar aslında sevebilmek ne kadar güzel olur ama elimizde değil🤦‍♀️🤦‍♀️

Offfff bende çok korkuyorum yaaaa köpeklerden bence korktuğumuz için ne zaman dışarı çıksak mutlaka karşımıza çıkıyorlar aslında sevebilmek ne kadar güzel olur ama elimizde değil🤦‍♀️🤦‍♀️
bende sevsem dokunsam diyorum ama görünce bile kalp atışlarım hızlanıyor üstüne havlayınca bacaklarımda derman kalmıyor korkudan çok istiyorum kedileri kucagıma alıp sevmek ama bırak kediyi köpeği kuşa bile dokunamıyorum

Selam kızlar
Öğlen arkadaşım davet etti kv ile oraya gideceğiz akşamda kızımın öğretmeni davet etti oraya gideceğiz
Öğretmeninin eşine 2 tane özdilekten havlu aldım 120 tl çok güzeller kendimede alacağım bizde durumlar böyle
Yayla çorbası ve patlıcan oturtma yaptım gelince bulgur pilavı salata yaparım yer gideriz

Selam kızlar
Öğlen arkadaşım davet etti kv ile oraya gideceğiz akşamda kızımın öğretmeni davet etti oraya gideceğiz
Öğretmeninin eşine 2 tane özdilekten havlu aldım 120 tl çok güzeller kendimede alacağım bizde durumlar böyle
Yayla çorbası ve patlıcan oturtma yaptım gelince bulgur pilavı salata yaparım yer gideriz
Zeynooo sarı kızını güle güle kullan🤗🤗❤️

Ay çok korkunç. Çok korkarım ben köpekten
benimde kabusum resmen kabus demişken dün gece deprem oluyor sandım uyandım yatak sallanıyor gibi biraz bekledim çocukları kaldırayım diye hemen telefondan baktım deprem yok çok korktum bu aralar sürekli deprem olacakmış gibi hissediyorum oturdugum yerde bile sallanıyorum

benimde kabusum resmen kabus demişken dün gece deprem oluyor sandım uyandım yatak sallanıyor gibi biraz bekledim çocukları kaldırayım diye hemen telefondan baktım deprem yok çok korktum bu aralar sürekli deprem olacakmış gibi hissediyorum oturdugum yerde bile sallanıyorum
Basinmi dönüyor acaba.
Bazen benim eşimde yatakta hareket ettiğinde deprem mi oluyor diye korkarak uyanir dim.
Ay Allah korusun deprem çok kötü ya😕

Canım o bende de oluyor özellikle yatağa yattığım zaman muhtemelen kan şekeri tansiyon filan oynuyor bende avizeye bakıyorum anlamak için🙈🙈🙈

Selam canlar küçüğümü kreşe bırakıp annem uğradım kahvemi içtim☕☕
Büyük kızım fellah köftesi istiyordu hamurunu annem yaptı eve getirdim onları ayarladım 3 yemeklik çıktı birini pişirdim diğerlerini buzluğa attım hazır yemek🤪🤪
Marketten bikaç parça bişey aldım 40 tl

Küçüğüm pasta istiyordu evde de muzlar bozulmadan muzlu rulo pasta yaptım ama kızlar yine de içindeki muzu çıkardılar neye yaradı🙈🙈🙈

X