🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Gunaydın kızlar
Çocuklar uyuyor.daha kahvalti yapmadik ama ben düsunüyorum bugün ne yemek yapsam
Canim ne et ne tavuk istiyor ya.
Biraksalar hergün kısır yicem🤣🤣
Yillarca eşime kizardim.tavugu nasıl sevmezsin diye.şimdi bende onun gibi oldum. Mangalda seviyorum ama yemeklerini sevmez oldum.
Bugün bi bime uğrarım.
Kasımi aldıracam.sonra kendim saçımı boyicam.
Bugun pogaca ve kek yapıp biraz buzluga atsam iyi olucak.kizim gece basliyor acim demeye.dün sinirlendim bise vermedim.ama vicdanda yaptim biraz.
Kizim yatarken bise yeme zararli diyorum.zaten göbüsü iyice çıkmış.açim diyip duruyor.bugün marketten misir gevregi alimde yatmadan bi kase vereyim.gerci yine açım der ama.
Benim cadı da seninkinden öğrendi bende açım hep diyor🙈🙈

Bıktım kardes kavgasindan
Kendimi attim balkona dedim yanima gelmiceksiniz .kalbim agriyor gercekten aksama kadar kavgalarini cekmekten😭
Sırf kardeşi olsun diye 2.çocugu yapacak olanlar tavsiyem asla yapmayin.
Kavgadan baska bise yok.

Selam kızlar 11 i geçiyordu kalktığımızda gerçi büyük kız hala yatıyor🙈🙈🙈

Kahvaltımızı ettik küçükle hemen buzdolabının buzluğunj temizledim
Difrizdekileri oraya yerleştirdim tam almadı bikaç parça şey dışarda kaldı difrizi çektim temizliyorum hava sıcak hemen çözülmeye başladı

Bu hafta biraz kışlık hazırlayıp koyacağım dolaba

Offf yemek ne yapsam acaba🤔🤔

Slmlar oglan dun gece anne yarin kisir yaparmisin dedi.yaparim dedim.zatwn haftada 1 yapıyorum
Gitti bulgur aldi.resmen aseriyor.
Evi temizledim.simdi dus alip namaz kilarim.
Oglan aciktım diyip duruyor😉

Günaydın kızlar
Cedric1003 Cedric1003 sormuşsun canım çok şükür herşey yolunda Erzurum a kardeşime geldik ordan Bayburt a 2 gündür burdayız bugün Erzuruma döneceğiz biraz daha kalırız sonra kv deye gideriz son durak ev okullara az kaldı🥴🥴🥴

Geçmişe çok bakamadım inşallah herkes iyidir ❣️

Günaydın kizlar😍😍
Dün evime gittim.kiraci kapiyi bile açmadi.
Rabbime havale ettim
Sabah direk klimayi aciyirdum.bugun kapilari actim bi serinki.sanki gecen seneye gore biraz daha esinti var
Bugün pazar var.sebze ve meyve alicam.fiyatlari gormek bile istemiyorum ama mecbur.
Dün cocuklarla bayagi yürüduk.hatta ayaklarim sismisti yurumekten.ama
Sabah tartildim az yedigim halde 200grm fazla ciktim.
Ah cok doluyum🤣🤣

Günaydın kızlar
Cedric1003 Cedric1003 sormuşsun canım çok şükür herşey yolunda Erzurum a kardeşime geldik ordan Bayburt a 2 gündür burdayız bugün Erzuruma döneceğiz biraz daha kalırız sonra kv deye gideriz son durak ev okullara az kaldı🥴🥴🥴

Geçmişe çok bakamadım inşallah herkes iyidir ❣️
Bol gezmeler canikom😘😘😘🤩❤️

Günaydın kizlar😍😍
Dün evime gittim.kiraci kapiyi bile açmadi.
Rabbime havale ettim
Sabah direk klimayi aciyirdum.bugun kapilari actim bi serinki.sanki gecen seneye gore biraz daha esinti var
Bugün pazar var.sebze ve meyve alicam.fiyatlari gormek bile istemiyorum ama mecbur.
Dün cocuklarla bayagi yürüduk.hatta ayaklarim sismisti yurumekten.ama
Sabah tartildim az yedigim halde 200grm fazla ciktim.
Ah cok doluyum🤣🤣
Offffff ne diyecek valla bilemiyorum
Hayırlısı ile çıkar artık yaaaaa

Dün çok yürüdüğün için vücudun şişmiş olabilir ondandır artı gelmen

Slm kizlar.bugun rutin temizlik yapildı.pazra gittik geldik cocuklarla
3kavonoz kirmizi lahana tursusu yaptim.onu yeriz ama.domates dogradim attim buzluga.
1kilo fasulye temizledim hepsini atacaktim buzluga kiz yarin yap anne fasulye dedi.artik yarisini atarim buzluga.
Patlican ve biber aldim yine buzluk icin
Onlara sira gelmedi daha

Slm kizlar.bugun rutin temizlik yapildı.pazra gittik geldik cocuklarla
3kavonoz kirmizi lahana tursusu yaptim.onu yeriz ama.domates dogradim attim buzluga.
1kilo fasulye temizledim hepsini atacaktim buzluga kiz yarin yap anne fasulye dedi.artik yarisini atarim buzluga.
Patlican ve biber aldim yine buzluk icin
Onlara sira gelmedi daha
Bende yarın pazar yapacam kışlık yeşil fasulye dolmalık biber patlıcan filan alacam biraz da domates koyarım

İyi akşamlar kızlar dünden ev temizdi bugün hiç bir. İş yapmadım zaten odadan çıkınca ateş basıyor🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Öğlene dünden yemek vardı yedik
Akşama da karışık kızartma yapmaya başladım mutfakta küçük cadı kulağımın dibinde mumbarrrrrrrr yicemmmmm diye bitirdi beni 🙈🙈🙈
Neyse artık yemeği bıraktım söyledim Küçüğüme mumbar,, büyüğe şırdan,,, kendime paça🤫🤫🤫🤫

Offff sıcakta da kızartma çekilmiyordu zaten 🤪🤪

İyi akşamlar kızlar dünden ev temizdi bugün hiç bir. İş yapmadım zaten odadan çıkınca ateş basıyor🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Öğlene dünden yemek vardı yedik
Akşama da karışık kızartma yapmaya başladım mutfakta küçük cadı kulağımın dibinde mumbarrrrrrrr yicemmmmm diye bitirdi beni 🙈🙈🙈
Neyse artık yemeği bıraktım söyledim Küçüğüme mumbar,, büyüğe şırdan,,, kendime paça🤫🤫🤫🤫

Offff sıcakta da kızartma çekilmiyordu zaten 🤪🤪
Adanalığin hakkıni veriyosunuz valla.bende bugun paca yaptim vardi 1 tencere. Ben sana yollayaydim

X