hayatımdaki büyük kararsızlıktan kurtulmam için yardımlarınızı bekliyorum:(

serve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
1
0
her insan hayatında zaman zaman karasızlıklar içinde kalıyor....ve bende bu büyük karasızlıklardan birini yaşıyorum.konuyu özetlemek gerekirse yaklaşık 4 aydır konusmus olduğum ve aynı zamanda komşum olan biriyle iltifatlı ve aşk sözcükleriyle konuşuoruz ama ismi olan bişey yok...buluşuyoruz konusuoruz...yanında huzurluyum mutluyum ama seviyomuyum bilmiyorum tam bunları düşünürken ilk aşkım karşıma cıktı....ve kafam allak bullak olduakannehir.oda aynı şekilde konusuyor sürekli resmimi çekiyor iltifatlarıyla insanı büyülüyor..hemde yakşıklı ve sempatikk..komşum olan hem yakışıklı hem sempatik hemde fazlasıyla kültürlü...ve komsumu 4 senedir tanıorum ve daha iyi tanıyorum.... ama kafam karıstı...ne dersiniz yardım edin bana:KK43:((

insanın sevgiisi olmadığı kişilerle aşk sözcükleriyle konuşmasına çok karşıyım .
gerçekten o kelimeyi kime hissedip kime hissedemediğini bile karıştırıyor insan sonra.
sanki komşunun artısı daha çok gibi anlatmışsınız. ama diğeri ilk aşk olması yönünden sizi çekiyo gibi . ben olsam ilk aşkı aradan çıkarırdım . kafa karışıklığı oluşturmasın diye.

iltifatlarla aşk sözcükleriyle mest olmuş bir siz varsınızlaelaelaelaelae

aranızda hiç birşey yok iken öyle konuşması tuhaf değil mi?:uhm:

sizden başkalarına da aynı tarz konuşuyor olamaz mı:uhm:

ikisinden birini seçmen gerektiğini kim söyledi ki?:eek:lmaz:

burdan sizi seçen birilerini göremiyorum ben:1ninca:

belki sizinle sadece vakit geçiriyorlardır:eek:

böyle muallak şeyleri hiç sevmem.. bişey ya vardır ya yoktur, ortası olmaz..
ha ortası varsa, orda mutlaka ya bir çıkar ya bi suistimal filan kesinlikle bu tarz bişey vardır..

her insan hayatında zaman zaman karasızlıklar içinde kalıyor....ve bende bu büyük karasızlıklardan birini yaşıyorum.konuyu özetlemek gerekirse yaklaşık 4 aydır konusmus olduğum ve aynı zamanda komşum olan biriyle iltifatlı ve aşk sözcükleriyle konuşuoruz ama ismi olan bişey yok...buluşuyoruz konusuoruz...yanında huzurluyum mutluyum ama seviyomuyum bilmiyorum tam bunları düşünürken ilk aşkım karşıma cıktı....ve kafam allak bullak olduakannehir.oda aynı şekilde konusuyor sürekli resmimi çekiyor iltifatlarıyla insanı büyülüyor..hemde yakşıklı ve sempatikk..komşum olan hem yakışıklı hem sempatik hemde fazlasıyla kültürlü...ve komsumu 4 senedir tanıorum ve daha iyi tanıyorum.... ama kafam karıstı...ne dersiniz yardım edin bana:KK43:((

"Elde var iki, acaba hangisi?" diyorsunuz, tek tek bakalım:
Söz konusu kişilerden aranızdaki durumun adı konmadan "aşk sözcükleriyle" konuşan "beyefendi" için "fazlasıyla kültürlü" demişsiniz lakin biraz kültürlü bir adam "iş ciddiye binmeden" bahsettiğiniz kelimeleri ortaya saçarak ziyan etmez. yasakkelime "Hem yakışıklı hem sempatik hem de kültürlü" diye aktardığınız bu bey, tavırlarınızdan kendisine duyuğunuz ilgiyi anlamış (ki o tarzda konuşabilesiniz) buna rağmen aranızdaki durumu isimlendirmeden yakınlık kurmaya çalışmış, bu iyi niyetli ve "sempatik" bir paylaşım değil... Yaklaşık 4 yıldır tanıyorsunuz, 4 aydır buluşuyorsunuz, konuşuyorsunuz yine de sizin tabirinizle "ismi olan bir şey yok"... Bu durumda bu "beyi eliyoruz"...
Elde kaldı bir...İlk aşkınız tekrar karşınıza çıkmış. Sürekli resminizi çekiyor. Siz, başkasıyla "buluşuyor, konuşuyor" olmanıza rağmen buna müsade ediyorsunuz. Üstüne üstlük "iltifatlarıyla insanı büyülüyor"...Ciddi düşünen, karşısındaki hanıma saygı duyan bir adam, önce karşısındakinin nabzını yoklar, ardından niyetini belli eder ve hislerini açıklar... Evvelden aşık olduğunuz adam, bunları yapmak yerine resim çekip iltifatlar ederek erkeklerin klasik "kız tavlama sanatı"nı icra ediyor... Bu nedenle, elde var sıfır... :nazar:
Olur da bu beylerden birisi masum bir niyetle size gelir ve tarif ettiğiniz "15 yaşındaki toy delikanlıların kızları etkilemek için yaptıkları basit komplimanlar"dan ziyade ciddi bir adım atarsa olgun davranmış olur ve onu seçebilirsiniz... Lakin şimdilik ciddi bir ilişki için fikrinizi soran olmamış...İçinizi ferah tutun, düzeyli beklentilerinizi hissettirerek zamana bırakın ve mutlu olun... vereliniortak

kimi sevdiğine ancak sen karar verebilirsin
ama iltifatlarla kandırtma kendini
belki ikisinide sevmiyosun ama iltifatlar hoşuna gidiyo
önce buna karar ver

ayyy ikisi de hem yakışıklı hem sempatik napsak kii:kahve:
acaba sizin hangisini sevdiğinize veya hislerinizin daha yoğun olduğuna mı baksakk yada biz bakmasakta siz baksanızz:roflol:

ıkisiylede,iltifat ve aşk sözcükleriyle konuşursanız karar veremezsiniz tabi.
Şu an her ikiside bu şekilde yaklaştığı için hoşunuza gidiyor,seçim yapmakta zorlanıyorsunuz.
Bu benim fikrim ama henüz adı konmamış bir ilişkide aşk sözcükleri edecek kadar samimi olmayı doğru bulmuyorum ben.
Yani,iki kişininde bu şekilde yaklaşmasına fırsat vermeseydiniz daha net bir karar verebilirdiniz.
Şu açıdan haklısınız tabi,insan ne şiş yansın istiyor ne kebap. -tatlicadiarzu-

kimi sev-mi-yor-sam o çık-sın de o cıkıverir buyrunnnnnnnnn ikiside sempatik ve yakısıklı ohhh bi tasla iki kus sositososito :umursamaz:

2 si ile de adı konmuş birşey yok iken, seçim yapma ve hayati karar anı olarak değerlendirmeniz ilginç...akışına bırakıp zamanı yaşayıp ta adı konacak bir durum söz konusu iken bunları düşünmeye başlasanız daha ii..2 side hüsran olmasın,üzülmeyin..

X