Hayatımın içine ettim, kendimi rezil ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bremenmizikacisi

Arılar bal yapmaya bayılırlar
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2017
3.473
7.692
Hiç ama hiç olmayacak bir erkekle yaklaşık olarak 1 yıldan fazladır işin içine duygusallık ve romantizm katmadan yürüttüğümüz arkadaşlık ile cinsellik üzerine kurulu bir iletişimimiz var. Ama cidden konum itibariyle hiç olmayacak biri. Kimsenin de haberi yok tabi ki.

Çok uzun bir süre, tam net bir tarih verememekle birlikte 8-9 belki 10 ay kendisine karşı arkadaşlık haricinde hiçbir sevgi beslemedim. Dolayısıyla herhangi bir kıskançlık vs de geliştirmedim. Bildiğim kadarıyla da başka bir kadınla görüşmüyordu. Bildiğim kadarıyla dedim ama hiç sorgulamadığım için böyle diyorum. Bu konuda herhangi bir araştırmaya girişmemiştim yani.

Ne var ki son birkaç aydır kendisine karşı daha farklı hissetmeye başladım. Ufaktan ufaktan aşık oluyordum ve bunun farkındaydım. Ona hiçbir zaman bundan bahsetmedim ama bir türlü bitiremedim de.

Bundan 1,5-2 ay kadar önce ortak çevremizden ve benim de sosyal medyadan takip ettiğim bir kadının storysine denk geldim. Bir evde story atmıştı elinde şarap ama o ev bahsettiğim erkeğe ait olan ve bizim birlikte gittiğimiz evdi. Aramızda böyle bir hukuk olmamasına rağmen hesap sordum ve ölene değin inkar etti. Kendisinin orada olmadığını kızın oraya mecburen gittiğini bunun kızın özel hayatıyla ilgili olduğunu bu nedenle de detayları bana veremeyeceğini söyledi. Tek ayak üstünde kırk yalan uydurduğunun tabi ki farkındaydım ama inanmış gibi yaptım.

Birkaç gün önceyse akşam işin var mı dedim, bana toplantısının olduğunu söyledi. Ben de tamam dedim. Ama içime bir kurt düştü eve giderken o evin olduğu sokaktan geçtim ve otoparkta onun arabasını gördüm. Ev giriş katta olduğu için hemen gittim pencereden baktım salonun ışığı açıktı ve içerde iki şarap kadehiyle koltukta bir kadın çantası vardı. Çıldırmış gibi apartmandan içeri girip zile bastım. İçerden zil söküldü. Sonra kapıyı tekmeledim yine açan olmadı. Ben de o sinirle gittim arabası tekmeledim lastiklerini parçaladım. Çünkü emindim o olduğundan. Tekrar gittim kapıyı yumrukladım. Kapı açıldı. Adam benim adam değil, korkuyla suratıma bakıyor. Allah affetsin aklıma hemen bunlar içerde grup seks mi yapıyorlar düşüncesi geldi daldım içeri adamı arıyorum yok. İçerdeki adam da siz kimsiniz diye sorup duruyor. Bi kız var alel acele giyinmiş öyle suratıma bakıyor. X nerde dedim adam toplantıda dedi. Arabası neden burada dedim ben ödünç almıştım dedi.

Hah dedim b*ku yedim cidden bi de adamın lastiklerini parçaladım. Camları falan da kıracaktım da elim falan kesilir boşver dedim kendime ondan kırmadım. Allahtan kırmamışım. Adamdan kırkbin kez özür dileyerek ve yanlış anladığımı söyleyerek evden çıktım hiçbir şey olmamış gibi yoluma koyuldum.

1 saat kadar sonra X aradı. Çok sinirliydi haliyle ama sakin sakin konuşmaya çalıştı. Ben de kendimi izah etmeye çalıştım ama tabi izah etsem ne? Yediğim halt ortada. Sonra bana bir ton iltifat etti sonra “AMA MANYAKSIN. BU YÜZDEN SENİNLE BİR DAHA GÖRÜŞMEYECEĞİM. BENİ LÜTFEN ARAMA” dedi ve kapattı.

Gerçekten şu an kötü durumdayım. Çok alışmıştım ona ve seviyordum da galiba. Onunla vakit geçirmek beni çok mutlu ediyordu. Bir taraftan da yaptıklarımdan utanıyorum tabi ki. Ama kafamdaki tilkiler de bir dk durup dinlenmiyorlar. Acaba diyorum ben lastikleri keserken bu camdan atlayıp kaçtı mı naptı??? Beynim allak bullak. Arayıp yalvarıp döndürmek istiyorum ama kendimi iyice rezil edeceğimin farkındayım. Lütfen fikirlerinizi paylaşın benimle.

Alti ustu adamla seks yapiyorsunuz. Hayatinda baska ne oneminiz var da camdan atlayacak kadar sizden korksun?

Dusunceleriniz, yaptiginiz seyler normal seyler degil. Ayrilmasi iyi olmuş. Hic kimse boyle davranan biriyle birlitke olmamali zaten. İliski kurulacak biri degilsiniz.
Öncelikli olarak sizden yardım isteyen bir hemcinsinize karşı yalnızca birkaç paragrafa sığdırılan şeyler için bu denli sert ve aşağılayıcı yorumlarda bulunmanız terbiyesizce.

İkinci olarak; Esasında ilişkimiz bu kadar sığ değil. Sıkı sayılabilecek bir arkadaşlığımız da vardı. Daha önceleri aramızda geçen bir konuşmada aramızda bir aşk ilişkisi olmasa dahi bu tür bir şeyin beni üzeceğini ve bu tarz şeyler yapacaksa bu iletişimi derhal kesmemiz gerektiğini söylemiştim. Aslında şimdi bakınca ondan hoşlandığımın sinyallerini vermişim. O da saçmalama seks makinesi miyim ben demişti.

Ay bacım adam az bile yapmış sana film senaryosu gibisin Madem seviyorsun karşılıklı konuşup duygusal olarak devam edelim deseydin aranızda ciddi bişey olmayan birine karşı çok abartmıssın hırslarına yenik düsmüssün şahsen adamın yerinde olsam bende istemezdim arkama bakmadan kacardım

Az biraz mantık ve biraz gurur lazım size. Adam size senle yatarım dışında bir şey vaad vermemiş, seviyorum dememiş, sadığım dememiş, siz her şeye bile isteye razı gelmişsiniz, velev ki adam evdeydi, kadınla beraber olan oydu ne olacak, kimden neyin hesabını soracaksınız, sizi sadece bedenen isteyen, yaklaşık bir yıldır da size duygusal hiçbir yakınlık göstermeyen ve o yönde bir ilişki ve sevgililik talebi olmayan adama yalvararak ne diyeceksiniz, bence artık önünüze bakın, zira adamla birbirinizden beklentileriniz farklı.

Ay bacım adam az bile yapmış sana film senaryosu gibisin Madem seviyorsun karşılıklı konuşup duygusal olarak devam edelim deseydin aranızda ciddi bişey olmayan birine karşı çok abartmıssın hırslarına yenik düsmüssün şahsen adamın yerinde olsam bende istemezdim arkama bakmadan kacardım
Ya benim o esnada asıl içime oturan şey benim yerime bir başkasını tercih etmiş olduğu düşüncesiydi. Gerçekten sinir krizi geçirdim. Karnım öyle kasılıyordu ki size anlatamam. Ertesi gün kaslarımın ağrısından yerimden kıpırdayamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X