Hayatımın içine ettim, kendimi rezil ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
gercekten ya. terbiyesizlik karsisinda kucuk dilimi yuttum resmen. iftira atiyor tanimadan Allah dogru yolu buldursun yolu yol degil gercekten

Hayir birde meydani bos buldular diyor :)

Meydan dedigi sey hayatimiz ve bu hayati bize veren Allah disinda (inanan biri olarak yaziyorum) kimseye hesap vermek zorunda olmadigimizi kendisi de aslinda biliyor.

Ben dinimize gore ahlaksiz bir hayat yasamista olabilirim, Allah dileseydi cezalarimizi hata yaptigimiz anda keserdi. Neden ahirete kaliyor bu hesaplar biraz dusunebilse keske, gercekten yurekten iman edebilse..
Gunahimi biliyor fakat ettigim tovbeyi bilebilir mi?
Allahin beni affedip affetmeyecegine karisabilir mi? Ona gore dogru yolda degilim ya, o dogru yola dilerse beni yine Allah getirebilir. Kalkmis Tovbe hasa Allah adina hukum kesiyor.

Simdi o cennetlik, ben cehennemlik. Allah kalbine guzellik versin.

:KK70: sen iyi misin ya. beni tanimiyosun bile, iftira bu direk. valla bak kizamiyorum bile gülerek bakiyorum ekrana
nur sen beni gercekte gorsen agzinin suyu akar hayatima da yanimdaki fucker'a da. (bu ne demekse dhhdks) egonu tatmin et burda napalim. keske ortaminds olabilsem :KK43:(( kalite akiyor.
Mune Mune
Sanıyor ki onun dilinden anlamiyoruz , ona da kendisi gibi leş bir dil kullanamiyoruz. Tercih olduğunu anlayabilecek bir algiya sahip degil malesef.

Çok dertlenenler oldu bay diyenler oldu bye denir bay değil hey uzman🤣 fucker lar F*** lar geçer bana değil fucker larınıza saldırın. Onlar titer geçer bu işlerle alakası olmayanlarla evlenirler. Sizlere de cooook uzun yürüyüşler kalır

Yuruuuu anca gidersin🤣🤣🤣
Tam bir rezaletsin , yazikk aciyorum 🤮🤮

Çok dertlenenler oldu bay diyenler oldu bye denir bay değil hey uzman🤣 fucker lar F*** lar geçer bana değil fucker larınıza saldırın. Onlar titer geçer bu işlerle alakası olmayanlarla evlenirler. Sizlere de cooook uzun yürüyüşler kalır

Yuruuuu anca gidersin🤣🤣🤣
Ee ben yakinda evleniyorum , bu işte bir yanlışlık var . Halbuki sana hadsizsin dediğim için benim de bir sürü fuckerlarimin olmasi lazımdı. Düz mantık 🤦🏾‍♀️ ama olmaz böyle algılarını aç biraz mantık hataları yapıyorsun hahahah .

Hayir birde meydani bos buldular diyor :)

Meydan dedigi sey hayatimiz ve bu hayati bize veren Allah disinda (inanan biri olarak yaziyorum) kimseye hesap vermek zorunda olmadigimizi kendisi de aslinda biliyor.

Ben dinimize gore ahlaksiz bir hayat yasamista olabilirim, Allah dileseydi cezalarimizi hata yaptigimiz anda keserdi. Neden ahirete kaliyor bu hesaplar biraz dusunebilse keske, gercekten yurekten iman edebilse..
Gunahimi biliyor fakat ettigim tovbeyi bilebilir mi?
Allahin beni affedip affetmeyecegine karisabilir mi? Ona gore dogru yolda degilim ya, o dogru yola dilerse beni yine Allah getirebilir. Kalkmis Tovbe hasa Allah adina hukum kesiyor.

Simdi o cennetlik, ben cehennemlik. Allah kalbine guzellik versin.
Valla kimse Tanrı rolüne bürünmesin . Rezalet

Yalnız güzel yurdumda biz neden adalette bir milim ileri gidemiyoruz anlamış oldum. Şu konu sahibinin yaptığını bir adam, sadece cinsellik yaşadığı bir kadına yapsa, kadında dert yanmak için buraya konu açsa ; adamın ne psikopatlığı kalır, ne manyaklığı, şikayetçi ol hapiste çürüsün , tutuklanmadı mı, nerede adalet diye en önde bağıracaklar, aman canım ne olmuş aşık işte, diye ne güzel savunma yapıyorlar.
Bir kere kadının yaptığı eylemler Türk Ceza Kanunu kapsamında suç arkadaşlar, neyi savunuyorsunuz Allah aşkına, kaldı ki bu kadın eğer bilgileri doğruysa hukukçu, adam söz vermemiş, vaadde bulunmamış, kandırmamış, alan razı veren razı durumunda cinsellik yaşamış, size hiçbir vaadde bulunmayan birine aşık olmak bir insanın malına , huzuruna, bir ilerki boyutta canına zarar vermek için gerekçe olabilir mi? Siz sanıyormusunuz ki , o kadın cinayetlerini işleyenler konu sahibinden farklı bir kafadalar, çoğu katil cinayeti işlemeden iki saat önce bile aklından böyle birşey geçirmez, ama hastalıklı bir düşünce yapısı vardır hepsinin , kendi egosu başkalarının canından malından ve duygularından önce gelir ki konu sahibide öyle olmuş, onun yaptığının bir tık ilerisi cana zarar vermek zaten, adamla aralarında verilmiş bir söz olmadan konu sahibi bunu yapmış, Allah muhafaza sevgili falan olsalar evi benzin döküp yakardı bu kafayla, bu ülkede bir şeyleri düzelteceksek adil olarak düzelteceğiz, şiddetin kadını erkeği olmaz, aman aşıkmış ne yapmış yani kafasını savunursanız, aynı zihniyet de size manyak çıkan sevgiliniz ayrılmak istediğinizde ya da bir manyağın çıkma teklifini kabul etmediğinizde aşk gerekçesi ile size ya da malınıza zarar verdiğinde aman ne olacak aşıkmış affedin der.

Bir deniztanricasi vardi yillar önce yazdiklarin onunla ayni adeta... Adını mi değiştirdin?
Siz söyleyince baktım ben de birinden çok farklı konuları var. Mesela birinde sevgilisi 10 yaş büyük, aralarında problemler var. Birinde düzgün ilişkisi var, kıskanç bir kız arkadaş var. Bu olay bir yıllıkmış ama kasımda diğer konuya güncelleme yapmıştı. Ama nasıl da anladınız valla pes :)

Siz söyleyince baktım ben de birinden çok farklı konuları var. Mesela birinde sevgilisi 10 yaş büyük, aralarında problemler var. Birinde düzgün ilişkisi var, kıskanç bir kız arkadaş var. Bu olay bir yıllıkmış ama kasımda diğer konuya güncelleme yapmıştı. Ama nasıl da anladınız valla pes :)
Nasil anlamam yillar önce son banımı sayesinde yemiştim. Tutarsızlıklar en sevmediğim şey Justalittlebityourheart Justalittlebityourheart 💕
Burda da bir yığın tutarsızlık vardı ve aynı muhabbet...

Özür diler yalvarırı don falan dersen asla dönmez. Belli ki iltifat ettiğine göre azıcık hosuna gitmiş durum. En guzelı sessız kalmak ve senın yaptıgın yanında benım yaptıgım nedir ki eğer sen storyde gordugum kadınla ilgili detay veremem özel demeyıp anlatsaydın ben de bu duruma düşmezdim senın yuzunden elımı de kestım canım cok acıyo zaten gıbı bır mesaj atın sıze mesaj atınca. Cunku sız sessız kalırsanız merak edıp yazacak

Niye boyleler yani kurup kurup yazmaları?

Hiç ama hiç olmayacak bir erkekle yaklaşık olarak 1 yıldan fazladır işin içine duygusallık ve romantizm katmadan yürüttüğümüz arkadaşlık ile cinsellik üzerine kurulu bir iletişimimiz var. Ama cidden konum itibariyle hiç olmayacak biri. Kimsenin de haberi yok tabi ki.

Çok uzun bir süre, tam net bir tarih verememekle birlikte 8-9 belki 10 ay kendisine karşı arkadaşlık haricinde hiçbir sevgi beslemedim. Dolayısıyla herhangi bir kıskançlık vs de geliştirmedim. Bildiğim kadarıyla da başka bir kadınla görüşmüyordu. Bildiğim kadarıyla dedim ama hiç sorgulamadığım için böyle diyorum. Bu konuda herhangi bir araştırmaya girişmemiştim yani.

Ne var ki son birkaç aydır kendisine karşı daha farklı hissetmeye başladım. Ufaktan ufaktan aşık oluyordum ve bunun farkındaydım. Ona hiçbir zaman bundan bahsetmedim ama bir türlü bitiremedim de.

Bundan 1,5-2 ay kadar önce ortak çevremizden ve benim de sosyal medyadan takip ettiğim bir kadının storysine denk geldim. Bir evde story atmıştı elinde şarap ama o ev bahsettiğim erkeğe ait olan ve bizim birlikte gittiğimiz evdi. Aramızda böyle bir hukuk olmamasına rağmen hesap sordum ve ölene değin inkar etti. Kendisinin orada olmadığını kızın oraya mecburen gittiğini bunun kızın özel hayatıyla ilgili olduğunu bu nedenle de detayları bana veremeyeceğini söyledi. Tek ayak üstünde kırk yalan uydurduğunun tabi ki farkındaydım ama inanmış gibi yaptım.

Birkaç gün önceyse akşam işin var mı dedim, bana toplantısının olduğunu söyledi. Ben de tamam dedim. Ama içime bir kurt düştü eve giderken o evin olduğu sokaktan geçtim ve otoparkta onun arabasını gördüm. Ev giriş katta olduğu için hemen gittim pencereden baktım salonun ışığı açıktı ve içerde iki şarap kadehiyle koltukta bir kadın çantası vardı. Çıldırmış gibi apartmandan içeri girip zile bastım. İçerden zil söküldü. Sonra kapıyı tekmeledim yine açan olmadı. Ben de o sinirle gittim arabası tekmeledim lastiklerini parçaladım. Çünkü emindim o olduğundan. Tekrar gittim kapıyı yumrukladım. Kapı açıldı. Adam benim adam değil, korkuyla suratıma bakıyor. Allah affetsin aklıma hemen bunlar içerde grup seks mi yapıyorlar düşüncesi geldi daldım içeri adamı arıyorum yok. İçerdeki adam da siz kimsiniz diye sorup duruyor. Bi kız var alel acele giyinmiş öyle suratıma bakıyor. X nerde dedim adam toplantıda dedi. Arabası neden burada dedim ben ödünç almıştım dedi.

Hah dedim b*ku yedim cidden bi de adamın lastiklerini parçaladım. Camları falan da kıracaktım da elim falan kesilir boşver dedim kendime ondan kırmadım. Allahtan kırmamışım. Adamdan kırkbin kez özür dileyerek ve yanlış anladığımı söyleyerek evden çıktım hiçbir şey olmamış gibi yoluma koyuldum.

1 saat kadar sonra X aradı. Çok sinirliydi haliyle ama sakin sakin konuşmaya çalıştı. Ben de kendimi izah etmeye çalıştım ama tabi izah etsem ne? Yediğim halt ortada. Sonra bana bir ton iltifat etti sonra “AMA MANYAKSIN. BU YÜZDEN SENİNLE BİR DAHA GÖRÜŞMEYECEĞİM. BENİ LÜTFEN ARAMA” dedi ve kapattı.

Gerçekten şu an kötü durumdayım. Çok alışmıştım ona ve seviyordum da galiba. Onunla vakit geçirmek beni çok mutlu ediyordu. Bir taraftan da yaptıklarımdan utanıyorum tabi ki. Ama kafamdaki tilkiler de bir dk durup dinlenmiyorlar. Acaba diyorum ben lastikleri keserken bu camdan atlayıp kaçtı mı naptı??? Beynim allak bullak. Arayıp yalvarıp döndürmek istiyorum ama kendimi iyice rezil edeceğimin farkındayım. Lütfen fikirlerinizi paylaşın benimle.
Manyaz fazla kaçmış size. Anasınıfı öğrencileri bile daha güzel hikaye üretebiliyor biliyorsunuz değil mi?

Ben de şimdi bunu düşünüyordum niye diye ama konuya ilk yorumum da diğer konunun güncellenmesi ile ilgiliydi. Eğleniyorlar galiba ya millet de ciddiye alıp yazıyor ayıp yani
Enteresan tipler konu zaten baştan beri , ağır tezatlık içinde ... Allah akıl fikir versin ,ne diyimmm
Ne diyim 😃😃

_Zebos_ ismiyle üye olmuş bir kız vardı bu sitede, bedeni bir insanın yaşayabileceği en kötü acıları çekerken dahi kimseye gık demeyen, üstelik belki de aşık olduğu biri vardı ama sevdiğiyle dahi hayaller kuramayacak kadar acı çeken, 1 gün sonra ne yaşayacağını bilmeyen, gelecek planları yapamayan, evlenip çoluk çocuk sahibi olduğunu hayal edemeyen _Zebos_.

Nasıl bir tipi vardı, sesinin tonu nasıldı bilmiyorum ama öyle tatlı dilliydi ki kimseyi kıramaz incitemezdi, bu sitede onunla yazışan kime sorsanız melek gibiydi diye tarif eder, ne zaman aklıma gelse burnumun direği sızlar, özlerim.

Kan kusardı da kızılcık şerbeti içtim derdi, ne acılarını belli etti ne de acılarının hıncını sitedekilerden çıkardı, 7 yıl önce gencecik bir kızken kaybettik biz onu.

Bu gece şu topikte yazılanları okuyunca, o tatlı naif kız geldi aklıma yine burnumun direği sızladı😞

Kimseye üslup öğretecek değilim zira öğrenme yaşını çoktan geçmiş erişkinler sitesindeyiz diye biliyordum lakin öyle değilmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X