hayatımın öküzüyle sözlendim darısı herkesin basına =))

cesmi_naz

-❤️-
Pro Üye
19 Nisan 2009
23.772
17.806
kuzum çiçeğinle çikolatan çok güzel :KK16::KK16: istridye şeklinde olan damat bohçası mı :44: neler var içinde, yapılmak zorunda mı ki acaba :44: amma cahilim bee :KK53:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 881 gün geçti.

d_targaryen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
875
752
kuzum çiçeğinle çikolatan çok güzel :KK16::KK16: istridye şeklinde olan damat bohçası mı :44: neler var içinde, yapılmak zorunda mı ki acaba :44: amma cahilim bee :KK53:

evet cıkolatalar acayıp guzeldı hepsını yedim :KK9::KK9::KK9::KK9:
evet istiridye seklınde aldık bohcaya sarıp vermek yerıne artık boyle seyler varmıs annem de daha zarif olur dedı bıde evlenınce makyaj cantası yaparsın ısını gorur dedı oyle deyınce pekı dedım... alınanları soyle sayayım 1-corap 2-parfum 3-camasır takımı 4-işlemeli havlu 5-mendil...
ege de cok yaygınmıs bu. bız aslen buralı degılız ama boyle seyler hosumuza gıttı bır defa evlenıyoruz dedık annem de bu tur seyler guzel anı olarak kalır dedı yaptık.... :KK14:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 578 gün geçti.

d_targaryen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
875
752

ayy bu arada eklemeyı sımdı yaptım kolonya sısemı koymamısımmm :KK9::KK9::KK9:

cesmi_naz

-❤️-
Pro Üye
19 Nisan 2009
23.772
17.806
evet cıkolatalar acayıp guzeldı hepsını yedim :KK9::KK9::KK9::KK9:
evet istiridye seklınde aldık bohcaya sarıp vermek yerıne artık boyle seyler varmıs annem de daha zarif olur dedı bıde evlenınce makyaj cantası yaparsın ısını gorur dedı oyle deyınce pekı dedım... alınanları soyle sayayım 1-corap 2-parfum 3-camasır takımı 4-işlemeli havlu 5-mendil...
ege de cok yaygınmıs bu. bız aslen buralı degılız ama boyle seyler hosumuza gıttı bır defa evlenıyoruz dedık annem de bu tur seyler guzel anı olarak kalır dedı yaptık.... :KK14:

ayy bu arada eklemeyı sımdı yaptım kolonya sısemı koymamısımmm :KK9::KK9::KK9:

annen iyi düşünmüş valla en karlı sen çıkmışsın bu işten :KK1::KK1: hepsi de düşünülmüş ve işe yarar şeyler canım sözlün güle güle kulansın inşalah :KK16: ayrıca kolonya şişen de pek güzel :KK1:

yalnız artık öküzlüğü bıraksın yoksa gider basarım onu :KK47:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 881 gün geçti.

MissGamzeli

TeMMuZdan SoNSuZa
Pro Üye
13 Aralık 2009
10.767
1.856
34
çok güzeel ama söz gününden sizin detaylarınızı da görsek yaaa :KK23::KK23::KK23:

elbise, saç, makyaj falan filan :KK23:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :84.9 Kg. Şimdiki Kilom :82.2 Kg.

d_targaryen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
875
752
öküzcüüğünü yontman dileğiyle :KK53::KK16:

aslında asırı romantk de ben öküz diomm canm :KK9::KK9::KK9::KK9:

annen iyi düşünmüş valla en karlı sen çıkmışsın bu işten :KK1::KK1: hepsi de düşünülmüş ve işe yarar şeyler canım sözlün güle güle kulansın inşalah :KK16: ayrıca kolonya şişen de pek güzel :KK1:

yalnız artık öküzlüğü bıraksın yoksa gider basarım onu :KK47:

evet benm ısıme yaradı sagolsun anncgimmm:KK17::KK17: kıskanclıgı ya o bırakcak yada kıskanclık bızı bırakcak o kesın :KK47:

çok güzeel ama söz gününden sizin detaylarınızı da görsek yaaa :KK23::KK23::KK23:

elbise, saç, makyaj falan filan :KK23:
cnaım kendı fotomu sayfama yuklemıstım kaldırdım... siyah dizin cok az üstünde elbise gıydm hanımhanımcık duruyordu..saclara masa yaptırdım..makyajı kendım yaptım sadece eyeliner +rimel+hafif ruj +göz kalemi yaptım abartılı olsun istemedim....

MissGamzeli

TeMMuZdan SoNSuZa
Pro Üye
13 Aralık 2009
10.767
1.856
34
aslında asırı romantk de ben öküz diomm canm :KK9::KK9::KK9::KK9:

evet benm ısıme yaradı sagolsun anncgimmm:KK17::KK17: kıskanclıgı ya o bırakcak yada kıskanclık bızı bırakcak o kesın :KK47:

cnaım kendı fotomu sayfama yuklemıstım kaldırdım... siyah dizin cok az üstünde elbise gıydm hanımhanımcık duruyordu..saclara masa yaptırdım..makyajı kendım yaptım sadece eyeliner +rimel+hafif ruj +göz kalemi yaptım abartılı olsun istemedim....

hımmmm :KK31:

allah tamamına erdirsin :nazar:

güllere bayıldım bu arada :KK16:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :84.9 Kg. Şimdiki Kilom :82.2 Kg.

PembeLokum

♥♥♥
Pro Üye
24 Ocak 2014
16.727
9.725
28
hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin
sevgiline öyle deme ya :) yazıktır adama :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 361 gün geçti.

selen16

hayırlı bir kapı aç Rabbim..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2012
3.901
174
canım şimdi gördüm topiği..okadar seninle mendilden konuştuk resmini görmem iyi oldu süpermiş bayıldım..:KK9:
Allah tamamına erdirsin, her şey çok güzelmiş:nazar: