hayatınızda unutamadığınız konser varmı kimin konseriydi

burcucyln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
17
3
36
Merhaba kızlar gidip eğlendiğiniz veya duygulandığınız ve hayatınız boyunca unutamadınız konser varmı yazın bakalım ?

Hiç konsere gitmedim, üniversitemizin bahar şenlikleri olurdu onlara bile gitmedim o_O Off çok ezik hissettim şu an kendimi.

şebnem gerçekten muhteşem

sahneden devleşen sanatçılardan

Teomanda muhteşem izleyicileri hapsediyor kendine

Birde yıllar önce bir caz konserine gitmiştim aslında bu müzik türünü sevmiyor olmama rağmen çok etkilemişti beni

yanlış hatırlamıyorsam PİNK di ismi

pink
sahneden devleşen sanatçılardan

Teomanda muhteşem izleyicileri hapsediyor kendine

Birde yıllar önce bir caz konserine gitmiştim aslında bu müzik türünü sevmiyor olmama rağmen çok etkilemişti beni

yanlış hatırlamıyorsam PİNK di ismi
pink ? sarışın kısa saçlı bir sanatçı o mu ?

pink

pink ? sarışın kısa saçlı bir sanatçı o mu ?

yaa zerinden 9-10 sene geçti tek başına saksafon benzeri bir müzik aleti çalıyordu orta yaşlı bir adam ilgi alanıma girmediğinden heralde detayları hatırlamıyorum eşimle gitmiştim :)

Farid Farjad ülkemize geldiginde gitme fırsatım maalesef ki olmamisti :KK43:. Tekrar gelse gidecegim inşallah.
Bu arada kendisi dunyanin en iyi keman virtüözlerindendir..

Bu yaşa kadar milyon tane konsere gittim, anısı olan bir çok konser var.
O yüzden bu seneyle kısıtlarsak, Iron Maiden ve Roger Waters konserleri müthişti. Hem sahnedekiler, hem de seyirci ilham alınacak cinstendi.

Gerek Türkiyede ,gerek yurtdışında onlarca konser seyrettim.
Fakat 2 konser unutamam.
1-Il Divo konseri
2-Sezen Aksu'nun Türkiye şarkıları konseri

tarkan,sibel can ve ibrahim tatlıses hele ibrahim tatlısesin kıbrıs kaya artemiz hotelde izlemiştim..bütün salon ayakta idi tek kelime ile harika idi

X