Haydi bakalım cevap bekliyorum...

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
52
31
erkeklere duygusuz deriz duygularını ifade edemezler deriz.odun bu erkekler deriz.ama:
en güzel aşk şiirlerini yazan,
en güzel aşk filmlerini yazan
en güzel aşk şarkıları besteleyen
ERKEKLER DEĞİL MİDİR??

erkeklere duygusuz deriz duygularını ifade edemezler deriz.odun bu erkekler deriz.ama:
ERKEKLER DEĞİL MİDİR??

canım her topluluktan çıkar bazen böyle iyiler.Bu birkaçına bakarak da hepsi iyi demeyelim değil mi?

bncede engüzel aşk şiirleri de en güzel aşk şarkılaarınıda en güzel aşk filmlerinide erkekler yapmış bu doğru ama dikkat ederseniz artık ne derinden etkilicek bi aşk filmi ne şiiri ne sözü nede romanı var artık erkekler değişti bu zamndakiler odunsırnaşık şey

cnm tabikide arada cıkıo öyle iyiler.yani evli bayanlar olduğu icin yasdım smdiki nesil öyle değil:)odundan da ileriler:KK70:

ERKEKLER DEĞİL MİDİR??

ozaman bize denk gelmemiş:)

ERKEKLER DEĞİL MİDİR??

istisnalar kaideyi bozmazmış dimesengözlerimebaksanab

o tür erkeklerin sayıları çok azmış ve bir şekilde sivrilmişler tamam film şiir romantiklik süper ama acaba o tür şair ve yazarların evlilikleri ilişkileri nasıl bunu merak ettim şimdi

bize kalırsa erkekler cok güzel yemekde yapamaz
ama nedense en ünlü aşçılar erkek :)))

erkeklerin çoğuna romantik denilmez bence ama romantikliği tuttumududa cok yaratıcı oluyolar ama coğu zaman olamıyolar:roflol::roflol::roflol:

içlerinden Allahtan bazıları çıkıyorda kurtarıyorlar işte..
ben ne kaba saba erkek gördüm konuşmayı bile beceremeyen,iki lafı bir araya getiripte konuşamayan pehhhh

katılıyorum ferday a istisnalar kaideyi bozmaz bütün erkekleride şiir yazıyolar aşk filmi çekiyolar diye aynı keseye koyamayız

ikiye ayrılıyolar bence.
duygulu ama belli etmeyen.

duygulu ama belli eden..

ERKEKLER DEĞİL MİDİR??

bunları yapabilene genelde kabiliyetli deriz...yerimseniben

onlar meslek edinmiş profesyonel olarak işlerine odaklanıyorlar ama icraat varmı acaba
mesela aşk doktoru olarak bilinen mehmet coşkundeniz 4. eşindende boşanmış ve hala dikiş tutturamıyor.ama aşkın kitabını yazmış sözde

kızlar erkekten erkeğe deişir bu konu ama bence saat ve tesbih mutlaka alınmalı bi erkeğe eğer sigara kullanıyosa harika bi çakmak olabilir ben hepsini aldım:) bi gümüş tesbih almıştım bi gümüş çakmak almıştım bide feneryumdan saat almıştım ama o en çok tesbihle saate bayılmıştı...yerimseniben ama aşkım uzakta şimdi aaaah ahhh...

kızlar pardon yanlış adres ay nası oldu bende anlamadım yaa çok uğraştınmı derseniz hiç uğraşmadım....:roflol:..

İsteyince neler neler yapar onlar , iş istemekte sengözlerimebaksanab

X