Haydi Beraber Ayni Listeyi Uygulayalim 10 günde 7 kilo

ZincirKirma

GÜNCEL 80💙 HEDEF 70 ❤️
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
2.926
6.357
Selam kızlar 6 Şubat Pazartesi günü aşağıdaki diyet listesine başlıyoruz.

16 şubat günü bitiriyoruz.

• Herkes 6 Şubat Pazartesi günü tartı bildirimi yapalım
  • Ölçü alalım göğüs ,bel,göbek,basen,bacak,kol
  • 10 gün boyunca menü yazalım.
  • 16 Şubat Pazartesi günü tartı bildirimi yapalım
  • Ölçü alalım göğüs ,bel,göbek,basen,bacak,kol
Bazen tartıda kilo vermiyoruz ama incelebiliyoruz. O yüzden hem ölçü hem tartı bildirimi daha faydalı olacaktır.

Sohbet edebilirsiniz isterseniz . Ama ben bildirim yaptıktan sonra sadece menü yazacağım.

görüş ,düşünce ,motivasyon ,yorum yazmayacağım kesinlikle.

Benimle başlamak isteyenlere 1 hafta hazırlık aşamasın sonra 6 şubat diyetimiz başlıyor.

İsterseniz günlük yürüyüş hareketlerinizide yazabilirsiniz.

10 günün sonunda Sohbet edebiliriz bol bol .

Gerçekten merak ediyorum sonuçları. Detoks falan yapmayı düşünmüyorum ekstra bakalım neler olacak . Benimle başlamak isterseniz pazartesi akşamına kadar bildirim yapın bir tablo olusturacağım.

Herkese bol eksileri şimdiden 💕🤩🧿👍

Eklentiler

• Screenshot_20230119-180633_YouTube.jpg
    Screenshot_20230119-180633_YouTube.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 158
  • Screenshot_20230119-180629_YouTube.jpg
    Screenshot_20230119-180629_YouTube.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 155
  • 29 yas
  • 150 boy
  • 85.7 kilo
  • Kol : sag, sol = 34 cm
  • Bacak : sag ,sol = 64 cm
  • Göbek: 117 cm
  • Bel : 99 cm
  • Göğüs: 113 cm
  • Kalça: 115 cm

Bende kilo vermeye çalışan arada birazcık kaçıran biriyim. Listeye katılabilirim. Mezuram yok ölçü alabilmek için müsait bir zamada alirsam ölçülerimi yazarım 1 haftamız var nasılsa🌸

Bende kilo vermeye çalışan arada birazcık kaçıran biriyim. Listeye katılabilirim. Mezuram yok ölçü alabilmek için müsait bir zamada alirsam ölçülerimi yazarım 1 haftamız var nasılsa🌸
Ben pazartesi iş başı yaptığım için yqrin sabah kalkar kalmaz alacağım 😄 sen aldın mı mezura

Ben de ölçülerimi bugün alırım sabah tartılıp hepsini birden atarım bakalım nasıl bir sonuç alacağım

Ben 4 gün önce sağlıklı beslenmeye başladım dün kaçamak yaptım sadece 70 kg ile başlamıştım

Güncel : 66.5 kg
Göbek :100

Benim sezeryan göbeğim var onu inceltmek istiyorum en büyük sorunum o onu yazdım bu yüzden bende varım kısacası :) yukarıdaki diyet gibi besleniyorum aşağı yukarı sadece ekmek yok bende birde karabiber ödem yapar mı ki

X