Haydi gelin tanışalım arkadaş olalım 🤗

Aslında artvini ben çok beğeniyorum
İzmiri zaten övmeye kelimeler yetmiyor ♥️
Dönüş görünmüyor mu İzmir'e ?
Eşim memur değil ama kendi kurum içi sınavları kazanırsa izmire transfer olucak. İkimizinde tüm akrabaları orada. Çooook gitmek istiyoruzzzz. 🤲🏻😇🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Teşekkürler, iyiyim çok şükür. Malum haftasonu :) Evdeyiz, kızımla ilgileniyorum. Sen nasılsın ne yapıyorsun?
Bende bugün evdeym temizlik yapcaktim ama avcumun içini kestim onla uğraştım zor durdurdum kanamasını birazdan kalkıp temizlik yapcam 🤭🤣

Eklentiler

• IMG-20211127-WA0007.jpeg
    IMG-20211127-WA0007.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 38
Bende bugün evdeym temizlik yapcaktim ama avcumun içini kestim onla uğraştım zor durdurdum kanamasını birazdan kalkıp temizlik yapcam 🤭🤣
Ayy çok geçmiş olsun, dikkat et kendine. 🙁🙁 İnsanın bazen sakarlığı mı tutuyor nedir bazen bende kesiyorum böyle. Nasıl yaptığımı anlayamıyorum bile. 🤭 Sen nasıl kestin?

Ayy çok geçmiş olsun, dikkat et kendine. 🙁🙁 İnsanın bazen sakarlığı mı tutuyor nedir bazen bende kesiyorum böyle. Nasıl yaptığımı anlayamıyorum bile. 🤭 Sen nasıl kestin?
Vallahi kuzum nasıl oldu anlamadım ya küçük bir kumbara vardı onu biz açmıştık Demir ya onu ellerken kapatayım dedi avucumun içine bir ne girdi 🤭🤣 ee ne yapcan artık sakarlık

X