Haydi Günlük kombinelerimizi eleştirelim

Fotoğrafı kaldırmışsınız sanırım ama dün bakmıştım,rüküş diyemem ama sıradan olmuş kombininiz.
Ayakkabılar biraz kaba duruyor,daha kibar bir tercih yapsaydınız daha şık olurdu. İnce tek bant tercih edilebilirdi yada daha ince topuk bir sandalet hoş olurdu.
Bluzunuzu sevmedim,çok sıradan,onun yerine güzel yakalı incecik bir gömlek ,daha yukarı taşırdı kombininizi,bu pantalonla. Çantanızın rengi,modeli hiç uymamış zaten.
Boyunuz uzun ve fiziğiniz iyi. Daha farklı ve güzel giyinebilirsiniz. Günlük bir tarzsa üzerinizdeki basic v yaka salaş bir tişört ve küçücük,incecik uzun askılı bir çanta ile çok daha hoş dururdu ,pantalonunuzla özellikle.
İş içinse en basitinden,yüksel bel kalem etek(üzerinde gömlek ile),yada kalem elbise,altında tek bant sandalet yada stiletto tercih ederseniz size çok yakışır.
Yine bele kadar oturan,aşagı kısmı kiloş gelen dizlerde yada hafif diz altında elbise tercih ederseniz çok şık durur. Tabi bu ayakkabılar olmaz,yine zarif bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Yine işe giderken pantalon tercih edecekseniz,ütü izli sigaret pantalon,ince zarif bir ayakkabı ve üzerine bu bluzla hoş olabilir belki. Bu bluzun pantalonu ve ayakkabısı ancak o şekilde olabilir. Parçalarınız uymuyor birbirine,genel probleminiz bu sanırım.

Fotoğrafı kaldırmışsınız sanırım ama dün bakmıştım,rüküş diyemem ama sıradan olmuş kombininiz.
Ayakkabılar biraz kaba duruyor,daha kibar bir tercih yapsaydınız daha şık olurdu. İnce tek bant tercih edilebilirdi yada daha ince topuk bir sandalet hoş olurdu.
Bluzunuzu sevmedim,çok sıradan,onun yerine güzel yakalı incecik bir gömlek ,daha yukarı taşırdı kombininizi,bu pantalonla. Çantanızın rengi,modeli hiç uymamış zaten.
Boyunuz uzun ve fiziğiniz iyi. Daha farklı ve güzel giyinebilirsiniz. Günlük bir tarzsa üzerinizdeki basic v yaka salaş bir tişört ve küçücük,incecik uzun askılı bir çanta ile çok daha hoş dururdu ,pantalonunuzla özellikle.
İş içinse en basitinden,yüksel bel kalem etek(üzerinde gömlek ile),yada kalem elbise,altında tek bant sandalet yada stiletto tercih ederseniz size çok yakışır.
Yine bele kadar oturan,aşagı kısmı kiloş gelen dizlerde yada hafif diz altında elbise tercih ederseniz çok şık durur. Tabi bu ayakkabılar olmaz,yine zarif bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Yine işe giderken pantalon tercih edecekseniz,ütü izli sigaret pantalon,ince zarif bir ayakkabı ve üzerine bu bluzla hoş olabilir belki. Bu bluzun pantalonu ve ayakkabısı ancak o şekilde olabilir. Parçalarınız uymuyor birbirine,genel probleminiz bu sanırım.
Teşekkürler öneriler için :)

Çok basit durmuş. Takı veya saçlarla renklendirilebilir belki. Yani uzun bir kolye veya boynun hemen altında biten renkli taşlarla süslenmiş kolye olabilirdi. Çantanı da ona uygun alabilirdin.

Ama üzerindeki pek hoş değil. Basitleştiren de o zaten. Asimetrik kesim olabilirdi mesela. Bilemedim :)

Çanta da olmamış.

Ayakkabılar güzel.

Gümüş çanta, altın saat. Çok alâkasız. İkisinden birini almalıydın.

Ama genel itibari ile o kadar da kötü değil. Normal.

Teşekkür önerileriniz için :KK200:

Boyun 1.68 di galiba 15 cm ve hafif aşağıdan çekimle o kadar uzun çikması normal tabi arka ayağında hafif parmak ucunda durmasınında etkisi büyük :KK66:
Bende fena fotolar çekmek bacakları daha uzun ve ince çekebilirim karşımdakinin :KK53:
Aynen öyle. Burdaki hanımların kaçırdığı şeyi bulmuşsunuz. Resimlerimi genelde biraz aşağıdan çektiririm, daha uzun görünmek için:KK45::super::deli:

] Kızlar
Ben ne kadar istesem de istediğim gibi şık olamıyorum. Kombin yapmaya çalışıyorum ancak bakıyorum yaptığım kombin, giydiğim kıyafetler çok sönük kalıyor gün içinde. Dikkat çekici, şık değil bence. Bi yerlerde hata yapıyorum belli. Burda bu topikte günlük kombinlerimizi gösterelim ve eksikliklerimizi söyleyelim. Ben resmimizi koyarak başlıyorum. Mesela kendimi bu kıyafetlerin içinde çok rüküş buldum dün. Daha doğrusu çok sıradan.. Sizce nerede hata yapmışım ???

Not: kombine yazmışım pardon kombin :))

foto yok mu? göremiyorum

:KK12::KK12::KK12:
Evet sana dedim koy tekrar fotoğrafı bi daha photoshop olduğunu söylemek istiyorum. Fizik kurallarına aykırı öyle bi görüntü. Yani fiziğin güzel ama sen bi program var onunla komple bedenini uzatmissin neyini kabul etmiyosunki
Shoptan hiç anlamam, biraz önce de söyledim o görüntü duruşumla alakalı. Dik durmuşum sadece. Tekrar koysam ne olacak. foto da biraz aşağıdan çekildi, hepsi bu, hem niye yalan söyleyeyim?? Ne çıkarım olabilir? Fark etmişseniz ben burda eksik kaldığım yönleri bulmaya çalışıyorum, kendimi inçe göstersem ne göstermesem ne?:KK12:

:KK12::KK12::KK12:
Shoptan hiç anlamam, biraz önce de söyledim o görüntü duruşumla alakalı. Dik durmuşum sadece. Tekrar koysam ne olacak. foto da biraz aşağıdan çekildi, hepsi bu, hem niye yalan söyleyeyim?? Ne çıkarım olabilir? Fark etmişseniz ben burda eksik kaldığım yönleri bulmaya çalışıyorum, kendimi inçe göstersem ne göstermesem ne?:KK12:
Koy bi daha bakmak istiyorum saymam bunu :KK70:

X