Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ...haydi kasım anneleri, bebeklerimizin ilk ve son hallerinin fotoları...

elifdem

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
1.628
8
ılk olarak biz başlayalım, arkasını da sizden bekleyelim. kızımn gelişimini böyle görünce gözlerim doldu ve bir kez daha şükrettim. işte fotoğraflarımız:

kızım daha 4 saatlik...

dsc01286fx1.jpg

kızım burada 2 ay 1 haftalık...

dsc01769oy3.jpg

aman ne olur MAşallah demeyi unutmayın nazar değmesin. yakında 3 aylık olacak inşallah. o zamanda 3 aylık resmini koyarız.

kardeşlerimizin de resimlerini bekliyoruz.

21 temmuz 2009

3 ay, 4 ay, 5ay... koyamamışız resimlerimizi, ihmale gelmiş.
zehra hanım artık 8 ay 15 günlük.
bari bu halinin resmini koyalım.

dsc02686y.jpg

çok uykum gelmiş yaaa.
hepsine maşallah şimdiden....:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
canım maşallah bebişine çok tatlı kocaman olmuş.nasılda çabuk büyüyorlar degilmi?

saol canım. ben de şaşırarak bakıyorum valla. 41. kere maşallah. senin bebşinkini de bekliyooruz.

Ay maaşallah ne güzel bebeğin..benim dogumuma iki ay kaldı darısı başıma doğarda büyürmü ki benim kızımda

Ay maaşallah ne güzel bebeğin..benim dogumuma iki ay kaldı darısı başıma doğarda büyürmü ki benim kızımda

canım zamanı gelince 1sn bile beklemez bebişin merak etme. doğduktan sonra da her şey çoook hızlı ilerliyor zaten. sağlıklı olsunlar da, gerisi önemli değil.
iyi dileklerin için teşekkür ederiz.
şimdiden kolay doğumlar...

Beklemek'in küçük kızı annersinin yerine bişeyler karalamış sanırım:)
bu arada bebişin ne güzel serpilmiş, maşallah

elifçim konu süper olmuş cnm bende eklerim en kısa zamanda,bebeğinde kocaman kız olmuş maşallah zehra şifa ya...

maşallah ne güzel bi kız öyle.Allah nazarlardan korusun.
buda benim oğluşum.doğduğu gün.
fotoraf0061py2.th.jpg

zeynepcim maşallah tosuna.
ne kadar da büyümüş. Allah nazardan korusun.
yalnız sana benziyor baya. gözümden kaçmadı:)))

41 kere maşallah mmf,
ne kadar büyümüş öyle. daha da büyür kocaman olur inşallah:))

evtcanım çok büyüdü maşallah prematüreydi ya benimki zıbınlar nasılda büyük gelmişkuzuma

X